20 zł 10000 zł

USAMODZIELNIENI - KURSY ZAWODOWE / ZGŁOSZENIA / RAPORTY

 

Jak się zgłosić?

Na warsztatach młodzież wypełnia ankiety a po wykonaniu testów Gallupa oraz indywidualnej rozmowie z naszym doradcą wybiera konkretny kurs. Kolejnym zadaniem jest samodzielnie znaleźć i zapisać się na taki kurs.

Jeśli chcesz skorzystać z kursu i byłeś / byłaś uczestnikiem warsztatów  napisz maila na monika@oneday.com.pl

Jak wesprzeć podopiecznych, którzy wiedzą już jakich kursów potrzebują:

Wejdź na Tabelkę Marzeń i wpłać cegiełkę: https://www.oneday.com.pl/tabelka-marzen

Zobacz przykładowe kursy i nasze realizacje.

 

Dlaczego to robimy ? 

 

Od wielu lat fundujemy kursy zawodowe, finansujemy edukację podopiecznych. Szukamy środków na opłaty za kursy obsługi wózków widłowych, kursy kosmetyczne, fryzjerskie, prawo jazdy, naukę języków, korepetycje przygotowujące do zdania matury a także studia.

Wierzę, że posiadanie certyfikatu dodaje pewność siebie, pokazuje, że wykonywanie zawodu nie musi być trudne, daje realne narzędzie do zarabiania TU I TERAZ.

W przypadku osób, które opuszczają placówkę posiadanie takiej umiejętności to przepustka do dorosłego życia. To możliwości opłacenia pierwszych rachunków, pokoju. To także zdobycie nowego doświadczenia i kontaktu z innymi ludźmi.

Z doświadczenia wiem jak jest to trudne, bo pamiętam, ile lat zbierałam na swój pierwszy kurs fryzjerski. Pracowałam bardzo ciężko roznosząc ulotki. I po latach, mimo że założyłam fundację, to tamta praca dała mi umiejętności i pewność siebie.

Pieniądze na kurs były dla mnie jak wygrana w Lotto! Dzięki temu doświadczeniu wiem, że radość z posiadania takiej możliwości daje młodej osobie skrzydeł.

 

 

 

Partnerem projektu jest: 


 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram