20 zł 10000 zł

KURSY ZAWODOWE-Usamodzielnieni

 

Co roku finansujmey kursy zawodowe dla podopiecznych którzy nie mają możliwości aby taki  kurs / szkolenie / warsztat / szkołę / lub inną wybraną formę edukacji  zawodowej zakupić samodzielnie.

Oferta kursów online: www.kursyzdalne.com
 

Wierzymy że taki kurs może odmienić życie. Przykładowo jeśli Kacper, który nie mógł  sobie znaleźć miejsca w życiu i łapał  się prac dorywczych, po ukończeniu kursu na operatora wózka widłowego otrzymał stałe zatrudnienie, godziwe wynagrodzenie i umowę o pracę, to jego życie naprawdę ulega całkowitej zmianie! 

 

 

Na tym dokładnie nam zależy.

Kasia ma małą córeczkę, nie mogła iść do pracy stacjonarnej gdyż nie starczyłoby jej z pensji na opiekunkę, po ukończeniu kursu online na prowadzenie socjal mediów zaczeła prace w pobliskiej resauracji dla której roni zdjęcia i prowadzi profile społecznościowe.

Wierzę, że posiadanie certyfikatu dodaje pewność siebie, pokazuje, że wykonywanie zawodu nie musi być trudne, daje realne narzędzie do zarabiania TU I TERAZ.

 

Jak się zgłosić? Dla podopiecznych :

Na warsztatach młodzież wypełnia ankiety "checi "  a po wykonaniu testów Gallupa oraz indywidualnej rozmowie z naszym doradcą zawodowym wybiera konkretny kurs. Kolejnym zadaniem jest samodzielnie znalezienie  i zapisanie  się na taki kurs a nam trzeba będzie dostarczyć dokumenty i fakturę. To również dla podopiecznego nauka samodzielności przy naszym wsparciu można powoli wdrażać się w zasady życia w świecie dokumentów, wypełniania wniosków, poszukiwania w sieci ofert  i finalne zakończenie w postaci realizacji założonego celu.

Jeśli chcesz skorzystać z kursu napisz na maila i powiedz czy  byłeś / byłaś uczestnikiem warsztatów  napisz maila na monika@oneday.com.pl

Oosby które nie uczestniczyły w zajęciach będą proszone o dodatkowe spotkanie w celu weryfikacji celów kursu.
 

 

Zobacz przykładowe kursy :

 

fundacja one day kursy zawodowe dla podopiecznych domów dziecka

 

W przypadku osób, które opuszczają placówkę posiadanie takiej umiejętności to przepustka do dorosłego życia. To możliwości opłacenia pierwszych rachunków, pokoju. To także zdobycie nowego doświadczenia i kontaktu z innymi ludźmi.

Z doświadczenia wiem jak jest to trudne, bo pamiętam, ile lat zbierałam na swój pierwszy kurs fryzjerski. Pracowałam bardzo ciężko roznosząc ulotki. I po latach, mimo że założyłam fundację, to tamta praca dała mi umiejętności i pewność siebie.

 Dzięki temu doświadczeniu wiem, że radość z posiadania takiej możliwości daje młodej osobie skrzydeł.

Pod spodem do pobrania plik - regulamin do prawa jazdy. 

Regulamin do innych kursów do pobrania.

 

 

 

 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram