Wspomóż Fundację One Day
20 zł 1000 zł

O Fundacji

Moja historia jest prosta

Miałam dużo szczęścia, spotkałam odpowiednich ludzi, którzy mi pomogli w odpowiednim momencie wskazując drogę. Chciałam się uczyć, miałam motywację i dużo wdzięcznosci dla tego co dzieje sie wokół – wiedziałam też, że chce oddać choć po części to co do mnie przyszło. Pewnego dnia postanowiłam zorganizować gwiazdkę dla Dzieci z Domów Dziecka – obiecałam to sobie jako mała dziewczynka.

Jak będę duża pomogę dzieciom i podziękuję za to jaką i ja pomoc dostałam.

I tak się zaczęło ;) Kolejne lata mijały – gwiazdki stawały się coraz to większe. przybywało maluchów, rozdwajały się paczki, z każdym rokiem uczyłam się co należy poprawić – na co zwrócić szczególną uwagę. W ten sposób powstała internetowa tabela marzeń, dzięki której każde dziecko mogło spełnić swoje gwiazdkowe marzenie dzięki anonimowym mikołajom z całego świata!

W zakładce „marzenia dodatkowe“ – pojawiały się liczne motywy związane z pracą, pasjami wykraczającymi poza typowy prezent gwiazdkowy. W ten magiczny sposób powstał projekt WSPARCIE NA STARCIE , który jest teraz głównym motorem do organizacji wigilii, dzięki której te marzenia mogą ujrzeć światło dzienne.

One Day to teraz jedynie pretekst do czynienia dobra przez cały rok.

Słowo dziękuję to dotychczas największa gratyfikacja zatem dla wszystkich, którzy za to słowo zgodzili się przekroczyć niejednokrotnie barierę, wyłamać zamknięte drzwi, Dziękuję!!! Moje marzenia z dzieciństwa już się spełniły – pomagam innym – teraz Ty zobacz jak wspaniałe jest to uczucie – to nasz obowiązek aby się dzielić tym co mamy – a każdy z nas ma coś innego, coś co  często jest największa niedostępną wartością dla drugiego człowieka.  Doceńmy swoje talenty i podzielmy się nimi!

Twój jeden dzień poświęcony dla innych może być jednym z tych dni, które dla kogoś staną się inspiracją na całe życie.

Mój cel ? 

Oneday dla wszystkich dzieci w jednym dniu - kilka wigilii w różnych miastach Polski 

Tysiące paczek połączonych w jedną akcję.

Praca całoroczna z młodzieżą usamodzielniającą się

zapraszam
Monika Krzyżanowska