Wspomóż Fundację One Day

O Fundacji

Poznaj zespół One Day

Monika Krzyżanowska

Jestem założycielką  Fundacji One Day oraz pomysłodawcą - czuwam nad  zgodnością działań z wyznaczonymi celami i misją fundacji. Na co dzień szukam osób, które chcą pomagać, a także tych, którzy tej pomocy potrzebują. Wędruje przez Polskę szkoląc dzieci w Placówkach, fundując kursy zawodowe dla usamodzielniającej się młodzieży, oraz po prostu rozmawiając bo czasem taka rozmoa potrafi zmienić wszytsko. Z największą przyjemnościa przedstawiam zespoł osób które na co dzień wykonują różne prace zawodowo - a jednak w fundacji łączy nas wszytskich jeden cel. Gdyby nie oni moja praca nie byłaby możliwa. Dziękuje ! oto oni! ;) 

Szymon Krzyżanowski

Na fundację przenosi swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe, dzięki czemu pomysły i najbardziej odważne marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

Buduje strategię i strukture organizacji. Model zarządzania oraz wdraża systemy które ulepszają prace całego zepołu. Wizjoner - który jest nieocenionym filarem One Day. Negocjuje warunki umów, analizuje i przedewszytskim wyznacza nam realne cele.

Dodatkowo koordynuje wszystkie zadania księgowo – prawne. Prowadzi szkolenia z zakresu pisania CV, sposobów pozyskania pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz motywacji.  

Agnieszka Abbagnale

Na co dzień doradca inwestycyjny w banku. W  fundacji pomaga zrzeszać ludzi, którzy chcą pomagać i zmieniać rzeczywistość naszych podopiecznych.