Wspomóż Fundację One Day
20 zł 10000 zł

O Fundacji

Poznaj zespół One Day

Monika Krzyżanowska

Jestem założycielką  Fundacji One Day oraz pomysłodawcą - czuwam nad  zgodnością działań z wyznaczonymi celami i misją fundacji. Na co dzień szukam osób, które chcą pomagać, a także tych, którzy tej pomocy potrzebują. Wędruje przez Polskę szkoląc dzieci w Placówkach, fundując kursy zawodowe dla usamodzielniającej się młodzieży, oraz po prostu rozmawiając bo czasem taka rozmoa potrafi zmienić wszytsko. Z największą przyjemnościa przedstawiam zespoł osób które na co dzień wykonują różne prace zawodowo - a jednak w fundacji łączy nas wszytskich jeden cel. Gdyby nie oni moja praca nie byłaby możliwa. Dziękuje ! oto oni! ;) 

Szymon Krzyżanowski

Na fundację przenosi swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe, dzięki czemu pomysły i najbardziej odważne marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

Buduje strategię i strukture organizacji. Model zarządzania oraz wdraża systemy które ulepszają prace całego zepołu. Wizjoner - który jest nieocenionym filarem One Day. Negocjuje warunki umów, analizuje i przedewszytskim wyznacza nam realne cele.

Dodatkowo koordynuje wszystkie zadania księgowo – prawne. Prowadzi szkolenia z zakresu pisania CV, sposobów pozyskania pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz motywacji.  

Marta Trojanowska

Nasz najbardziej energetyczny Elf  ! :) Zarażający entuzjazmem oraz optymizmem. Do fundacji wnosi wiele kreatywnych pomysłów i rozwiązań. Na codzień prowadzi własną firmę - jej rola zwiększa się wraz z nadejściem grudniowej akcji One Day. 

Agnieszka Abbagnale

Na co dzień doradca inwestycyjny w banku. W  fundacji pomaga zrzeszać ludzi, którzy chcą pomagać i zmieniać rzeczywistość naszych podopiecznych.

 

Marta Bielecka

Uwalnia potencjał Młodzieży 

Ściśle związana z projektem "Wsparcie na starcie " tworząc jego filar. Wspiera podopiecznych  dodaje im odwagi, by skutecznie osiągali ambitne cele. By odkrywali zdolność do realizacji swoich największych marzeń i aspiracji, w życiu i w przyszłej pracy. By doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ. Jak? poprzez coaching indywidualny, szkolenia i testy Gallupa oraz kontakt na co dzień w każdej ważnej dla nich chwili.  Jest wsparciem mentorskim nie tylko dla nich ale i dla nas - co daje nam dużo energii do dalszej pracy i motywuje przed ważnymi spotkaniami czy istotnymi decyzjami - zawsze jest blisko dodając wiary. 

Edyta Garbalińska

Edyta to wulkan pomysłów i kontaktów który pomaga w organizacji akcji one day oraz projektu " wsparcie na starcie" realizując projekt wkłada w niego maximum energii i zaangażowania. Praca to jej misja i pasja!