20 zł 10000 zł

O Fundacji

Poznaj zespół One Day

Monika Krzyżanowska

Jestem założycielką Fundacji One Day oraz pomysłodawcą - czuwam nad  zgodnością działań z wyznaczonymi celami i misją fundacji.

Na co dzień szukam osób, które chcą pomagać, a także tych, którzy tej pomocy potrzebują. Wędruję przez Polskę szkoląc dzieci w Placówkach, fundując kursy zawodowe dla usamodzielniającej się młodzieży, oraz po prostu rozmawiając bo czasem taka rozmowa potrafi zmienić wszystko. 

Z największą przyjemnością przedstawiam zespoł osób, które na co dzień wykonują różne prace zawodowo - a jednak w fundacji łączy nas wszytskich jeden cel. Gdyby nie oni moja praca nie byłaby możliwa. Dziękuję! Oto oni! ;) 

Szymon Krzyżanowski

Na fundację przenosi swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe, dzięki czemu pomysły i najbardziej odważne marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

Buduje strategię i strukture organizacji. Model zarządzania oraz wdraża systemy które ulepszają prace całego zepołu. Wizjoner - który jest nieocenionym filarem One Day. Negocjuje warunki umów, analizuje i przede wszystkim wyznacza realne cele.

Dodatkowo koordynuje wszystkie zadania księgowo – administracyjne. Prowadzi szkolenia z zakresu pisania CV, sposobów pozyskania pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz motywacji.  

Marlena Kalisiewicz

Na fundację przenosi swoje wieloletnie doświadczenie prawnicze oraz organizacyjne, dzięki czemu możemy sprawnie działać. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Pasję redaktorską przekłada na teksty z życia fundacji, które możecie znaleźć na naszym blogu i które mamy nadzieję przybliżą Wam to, jak pracujemy i co realizujemy.

Wspólne talenty oraz estetyka daje nam pewność, że cały czas dajemy dzieciom to, co sami chcielibyśmy otrzymać. Marlena ma najmilszy głos na świecie, więc jeśli do Was zadzwoni w sparwie współpracy - nie zdziwcie się jeśli ciężko będzie jej odmówić! ;) 

Angelika Czachowska

Angelika udowadnia i daje przykład innym, że można sięgać po wysokie cele. Jako nasza podopieczna zaczęła z nami pracę, tym samym pokazując, że każdy powinien być tam gdzie tylko sobie wymarzył.

Od początku wiedzieliśmy, że naszym marzeniem jest aby w Fundacji pracowały osoby, które kiedyś doświadczyły tematu bycia w placówce. Jako młoda ambitna osoba daje sobie radę z dużymi wyzwaniami, bo wie kto stoi za naszą pracą.

Dziękujemy Ci Angelika, że jesteś w ONE DAY! 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!