20 zł 10000 zł

O Fundacji

Poznaj zespół One Day

ZAŁOŻYCIELKA MONIKA KRZYŻANOWSKA

Jestem założycielką Fundacji One Day oraz pomysłodawcą - czuwam nad  zgodnością działań z wyznaczonymi celami i misją fundacji.

Na co dzień pracuje w fundacji, szukam osób, które chcą pomagać, a także tych, którzy tej pomocy potrzebują. Wędruję przez Polskę szkoląc dzieci w Placówkach, fundując kursy zawodowe dla usamodzielniającej się młodzieży, oraz po prostu rozmawiając bo czasem taka rozmowa potrafi zmienić wszystko. 

Z największą przyjemnością przedstawiam zespoł osób, które na co dzień wykonują różne prace zawodowo - a jednak w fundacji łączy nas wszytskich jeden cel. Gdyby nie oni moja praca nie byłaby możliwa. Dziękuję! Oto oni! ;) 

 

SZYMON KRZYŻANOWSKI

Na fundację przenosi swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe, dzięki czemu pomysły i najbardziej odważne marzenia zmieniają się w rzeczywistość.

Buduje strategię i strukture organizacji. Model zarządzania oraz wdraża systemy które ulepszają prace całego zepołu. Wizjoner - który jest nieocenionym filarem One Day. Negocjuje warunki umów, analizuje i przede wszystkim wyznacza realne cele.

Dodatkowo koordynuje wszystkie zadania księgowo – administracyjne. Prowadzi szkolenia z zakresu pisania CV, sposobów pozyskania pracy, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz motywacji.  

 

 

 

RADA FUNDACJI 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram