20 zł 10000 zł

Kontakt


Współpraca/ misja/ cele /pomysły /warsztaty 

Monika Krzyżanowska
Założycielka

monika@oneday.com.pl
tel 500 162 922 


Koordynacja /zarządzanie projektami/ zarządanie zespołem /wyznaczanie celów

Szymon Krzyżanowski

szymon@oneday.com.pl
tel 603 603 520 


KOORDYNATOR PROJEKTU USAMODZIELNIENI
umowy/ domy dziecka/ dokumenty

Angelika Czachowska 

angelika@oneday.com.pl 
tel 572 777 883


FUNDRAISING

Agnieszka Abbagnale 

agnieszka@oneday.com.pl


WOLONTARIAT 

Dagmara Rabczyńska 

dagmara@oneday.com.pl


USAMODZIELNIENI 
POTRZEBUJESZ WSPARCIA ? Z ZAKRESU USAMODZIELNIENIA ? PISZ! 


COACHING - wybór zawodowy 
Monika Borowiecka 
monikaborowiecka@usamodzielnieni.pl

PSYCHOLOG 
psycholog@usamodzielnieni.pl

KSIĘGOWOŚĆ PORADY 
ksiegowosc@usamodzielnieni.pl

PRAWNICZE PORADY 
prawnik@usamodzielnieni.pl

EKSPERT OD USAMODZIELNIENIA
Renata Fijałkowska PCPR Oświęcim 
renata@usamodzilenieni.pl


DANE DO FAKTURY VAT 

Fundacja One Day / NIP : 951 238 58 35

ul Filipiny Płaskowickiej 46/ 79 02-778 Warszawa 


NR KONTA Darowizna 

Fundacja One Day / ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 

02-778 Warszawa

Bank Alior : 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 

Przelewy zagraniczne :kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050

REGON: 360197989
NIP: 9512385835
KRS: 0000530905

BIURO  Fundacji One Day 

NOWOGRODZKA 44 Lokal 16 

Warszawa 

w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 500 162 922 


MAGAZYN FUNDACJI ONE DAY - PRZESYŁKI I PREZENTY DLA DZIECI 

Rondo ONZ budynek Illmet - wejście przy stacji METRA przy aptece 

Aleja Jana Pawła 15  00-828 Warszawa

(dziękujemy firmie Skanska za udostępnienie powierzchni )


RADA FUNDACJI:

Grażyna Wolszczak 

Lidia Popiel Linda 

Renata Fijałkowska 

fundacja@oneday.com.pl


 

Wyślij do nas wiadomość! 


Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram