20 zł 10000 zł

Kontakt


Współpraca / misja / cele / pomysły / prowadzenie warsztatów  

Monika Krzyżanowska
Założycielka  fundacji / Prezes Zarządu 

monika@oneday.com.pl
tel 500 162 922 


Koordynacja / zarządzanie projektami / zarządanie zespołem / 

Szymon Krzyżanowski

szymon@oneday.com.pl
 

Administracja / Koordynacja biura / dokumentacja do projektów / współpraca z ksiegowością i prawnikiem 

Agata Mościcka

agata@oneday.com.pl

 

USAMODZIELNIENI -  Działalność Domku  Usamodzielnienia  / projekt  ONE DAY gwiazdka   / warsztaty /  projekt  "Samodzielni w terenie "

Aleksandra Szymańska 

Koordynator projektów pomocowych 

aleksandra@oneday.com.pl

 

USAMODZIELNIENI -    Warsztaty "Gram o siebie"   /  pomoc psychologiczna / pomoc w koordynacji biura 

Katarzyna Motyka 

Koordynator projektów pomocowych 

kasia@oneday.com.pl

tel : 797 757 159

 

FUNDRAISING

Agnieszka Abbagnale 

pozsykiwanie kluczowych partneórw 

agnieszka@oneday.com.pl


WOLONTARIAT przy projektach fundacji :

Wolontariuszka Dagmara Robaczyńska 

dagmara@oneday.com.pl

 

Wolontariuszka - Kinga Rylska 

kinga@oneday.com.pl

 

Wolontariusz - przejazdy / przewozy / pomoc 

Jakub Iwanek 

 

USAMODZIELNIENI 
POTRZEBUJESZ WSPARCIA Z ZAKRESU USAMODZIELNIENIA ? 

wejdz na naszą apliakcję ! 

www.usamodzielnieni.pl

 

 

 


Biuro &   O! ŚRODEK Usamodzielnienia 

Fundacja One Day  ( prosimy o nie wysyłanie korespondecji - adres do korespondencji Filipiny Płaskowickiej 46/79  02-778 Warszawa ) 

Aleja Wilanowska 97 c 

02-765 Warszawa

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 500 162 922 

 

DANE DO FAKTURY VAT 

Fundacja One Day / NIP : 951 238 58 35

ul Filipiny Płaskowickiej 46/ 79 02-778 Warszawa 


NR KONTA Darowizna 

Fundacja One Day / ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 

02-778 Warszawa

Bank Alior : 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 

Przelewy zagraniczne : kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050

Środki które przekazujecie na fundację można odliczyć od DOCHODU. 

W tytule przelewu należy wpisać : 

'' DAROWIZNA NA DZIAŁALNOŚĆ  STATUTOWĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO ''  

REGON: 360197989
NIP: 9512385835
KRS: 0000530905

 

RADA FUNDACJI : 

Grażyna Wolszczak 

Lidia Popiel Linda 

Renata Fijałkowska 

fundacja@oneday.com.pl


 

Wyślij do nas wiadomość! 


Wysyłając do nas wiadomość udostępniasz nam swoje dane osobowe. Dane osobowe podane w tym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności, która znajduje się TUTAJ

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram