20 zł 10000 zł

Kontakt


Współpraca/ misja/ cele /pomysły /warsztaty 

Monika Krzyżanowska
Założycielka / Prezes Zarządu /

monika@oneday.com.pl
tel 500 162 922 


Koordynacja /zarządzanie projektami/ zarządanie zespołem 

Szymon Krzyżanowski

szymon@oneday.com.pl
tel 603 603 520 

 

ADMINISTRACJA /KOORDYNACJA BIURA 

Agata Mościcka

agata@oneday.com.pl

 

USAMODZIELNIENI - Warsztaty / kursy zawodowe 

koordynator projektu 

Izabela 

iza@oneday.com.pl

 

FUNDRAISING

Agnieszka Abbagnale 

agnieszka@oneday.com.pl

 

MARKETING / PR 

wolontariuszka - Kinga Rylska 

kinga@oneday.com.pl

 


WOLONTARIAT/ PROJEKT ONE DAY GWIAZDKA 

wolontariuszka Dagmara Rabczyńska 

dagmara@oneday.com.pl

 


USAMODZIELNIENI 
POTRZEBUJESZ WSPARCIA Z ZAKRESU USAMODZIELNIENIA ? 

wejdz na naszą apliakcję ! 

www.usamodzielnieni.pl

 

 

 


BIURO  Fundacji One Day 

Zaruby 6a / 7

02-796 Warszawa 

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 500 162 922 

 

DANE DO FAKTURY VAT 

Fundacja One Day / NIP : 951 238 58 35

ul Filipiny Płaskowickiej 46/ 79 02-778 Warszawa 


NR KONTA Darowizna 

Fundacja One Day / ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 

02-778 Warszawa

Bank Alior : 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 

Przelewy zagraniczne :kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050

REGON: 360197989
NIP: 9512385835
KRS: 0000530905

RADA FUNDACJI:

Grażyna Wolszczak 

Lidia Popiel Linda 

Renata Fijałkowska 

fundacja@oneday.com.pl


 

Wyślij do nas wiadomość! 


Wysyłając do nas wiadomość udostępniasz nam swoje dane osobowe. Dane osobowe podane w tym formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności, która znajduje się TUTAJ

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram