20 zł 10000 zł

Kontakt


współpraca/ misja/ cele /pomysły /warsztaty 

Monika Krzyżanowska

Prezes Zarządu choć wolę być nazywana pomysłodawcą ;) 

monika@oneday.com.pl

tel 500 162 922 


koordynacja /zarządzanie projektami/ zarządanie zespołem /wyzanaczanie celów

Szymon Krzyżanowski

szymon@oneday.com.pl

tel 603 603 520 


KOORDYNATOR PROJEKTU USAMODZIELNIENI 

umowy/domy dziecka/ dokumenty

Angelika Czachowska 

angelika@oneday.com.pl 

tel 572 777 883

 

KOORDYNATOR PROJEKTU ONE DAY ORAZ KWESTIE ZWIĄZANE Z DOKUMENTAMI 

pytania organizacyjne/ ochrona danych/ rodo

Marlena Kalisiewicz

marlena@oneday.com.pl

tel 791 910 830 


FUNDRAISING

Emilia Broż

emilia@oneday.com.pl


WOLONTARIAT 

Dagmara Rabczyńska 

dagmara@oneday.com.pl

 

 


DANE DO FAKTURY VAT 

Fundacja One Day / NIP : 951 238 58 35

ul Filipiny Płaskowickiej 46/ 79 02-778 Warszawa 


NR KONTA Darowizna 

Fundacja One Day / ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 

02-778 Warszawa

Bank Alior : 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 

Przelewy zagraniczne :kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050

REGON: 360197989
NIP: 9512385835
KRS: 0000530905

BIURO  Fundacji One Day 

FORTY MOKOTÓW  ul Racławicka 99  budynek nr 1 lokal / 1.06 godz: 10.00 - 18.00 

w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 500 162 922 

PRZESYŁKI PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES MAGAZYNU ;) 

MAGAZYN FUNDACJI ONE DAY 

Rondo ONZ budynek Illmet - wejście przy stacji METRA przy aptece 

Aleja Jana Pawła 15 

00-828 Warszawa

(dziękujemy firmie Skanska za udostępnienie powierzchni )

 

 

 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!