Wspomóż Fundację One Day
20 zł 1000 zł

Kontakt


współpraca/ misja/ cele/pomysły /szkolenia 

Monika Krzyżanowska 

Pomysłodawca i Twórca 

500 162 922

monika@oneday.com.pl


koordynacja /zarządzanie projektami  /dokumenty /partnerzy

Szymon Krzyżanowski 

603 603 520 

szymon@oneday.com.pl


umowy/domy dziecka/ dokumenty

Sylwia Furmańczyk 

sylwia@oneday.com.pl

 

pomoc w koodynacji prac biurowych  fundacji / event one day / partnerzy 

Edyta Garbalińska 

517 400 071 

edyta@oneday.com.pl

 


strona www/ techniczne/tabelka marzeń/informatyczne 

Adam Górski 

adam@oneday.com.pl


Agnieszka Abbagnale /partnerzy 

agnieszka@oneday.com.pl


Ochrona Danych Osobowych / Kwestie prawne

Marlena Kalisiewicz

571 443 536 

iodo@oneday.com.pl


DANE DO FAKTURY VAT 

Fundacja One Day 

NIP : 951 238 58 35

ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 02-778 Warszawa 


NR KONTA 

Darowizna 

Fundacja One Day ul Filipiny Płaskowickiej 46/79 

02-778 Warszawa

Bank Alior : 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050 

 

Przelewy zagraniczne : 

kod SWIFT ALBPPLPW
IBAN PL 64 2490 0005 0000 4530 8554 9050

 

REGON: 360197989
NIP: 9512385835
KRS: 0000530905

 

Spotkania: 

BIURO  Fundacji One Day 

Aleja Szucha 2/4 lokal 22 

00-582  Warszawa

godz: 10.00 - 18.00 

w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt 500 162 922 

 

MAGAZYN FUNDACJI NA CZAS AKCJI GWIAZDKOWEJ - DOSTARCZENIE PREZENTÓW :

BUDYNEK ilmet (Mercedes ) 
al. Jana Pawła II 15, 00-828 Warszawa

wejście główne - na recepcji pokierują Państwa do naszych elfów ;) 

czynne od 10 do 20 

po tym czasie w dniach od 20 listopada magazyn będzie czynny do póżnych godzin nocnych aż do samego 11 grudnia czyli finału akcji ;)