20 zł 10000 zł

#one day gwiazdka

JEDEN DZIEŃ A MOŻE ZMIENIĆ WSZYSTKO.

One Day to  ogólnopolski dzień na rzecz dzieci z domów dziecka. Spełniając gwiazdkowe marzenia przywracamy wiarę we własne siły!

Integrujemy ponad 1000 osób jednego dnia, w gmachu Politechniki Warszawskiej po to, aby pokazać, że nie są same na święta! A impreza dla nich będzie najfajniejsza jaką mogły sobie wymarzyć.

"Tabelka marzeń "to magiczny link, pod którym podopieczni wpisują swoje gwiazdkowe (oraz zawodowe z projektu usamodzielnieni) marzenia, a darczyńcy mogą je spełnić klikając w wybraną pozycję.


Gwiazdka One Day 2018 w liczbach:

  • 45 placówek
  • ponad 700 obdarowanych dzieci
  • ponad 17.000 zebranych i przekazanych darów!

Naszą misją jest aby dzieci uwierzyły, że każdy dzień jest w stanie zmienić wszystko. Nie chodzi o nowe buty czy nowe dresy. Tu walka toczy się o pewność siebie! Dzięki temu że spotykają się z innymi widzą że osób w domach dziecka jest dużo! Że nie są same. Zazwyczaj bardzo lokalne miasteczka mają szanse poznania nowych osób/ nawiązać nowe relacje i przyjażnie na całe życie. 

Prezent to tylko symbol że pamiętamy - że nawet jeśli biologicznie rodzice nie mogą być blikso są osoby dla których podopieczni sa ważni! 

 

ONE DAY Realizujemy od 2014 roku 

Zaczynalismy od małych wydarzeń dla 50 dzieci. Ostatnia edycja akcji to blizko  800 prezentów. 

Mieliśmy już 3 lokalizcje w Warszawie w których odbywał się event. 

Największym wyzwaniem podczas akcji jest opłacenie transportu ( około 50 tys pln )  oraz nawiązanie współprcay z hotelami które przenocują wychowanków. Około 350 osób zostaje na noc w Warszawie! Tylko placówki które mają mniej niż 3 godziny drogi wracają do swoich miejscowości. 

One Day jest organizowany dzieki pomocy wielu firmom, ludziom prywatnym. 

Dzieci znają one day - czekają cały rok by przyjechać do Warszawy. 

 

Galeria zdjęć akcja 2019  : https://www.oneday.com.pl/aktualnosci-galerie/one-day-2019-za-nami-kolejny-final,20

 

 

 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram