Wspomóż Fundację One Day
20 zł 1000 zł

Wsparcie na starcie

Oferty pracy

Kierowca kat. B i montażysta mebli

Rent Design
Strumykowa, 69/32
03-138 Warszawa

Opis firmy:

Rent Design to jedna z największych wypożyczalni nowoczesnych mebli w Polsce. W związku z rozwojem poszukujemy kierowców, którzy zajmą się transportem i montażem naszych mebli. Jeżeli lubisz prowadzić samochód, nie sprawia Ci problemu codzienna praca i kontakt z ludźmi, zgłoś się!

Więcej na www.rentdesign.pl

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność prowadzenia auta dostawczego do 3,5 tony z zabudową

- rzetelność podczas wykonywania powierzonych zadań

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca

Zakres obowiązków:

- transport mebli do klientów, w tym załadunek i rozładunek

- montaż mebli u klienta

- zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych mebli

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zgranym zespole #ZGRANAZAŁOGA

- realizację montaży na ciekawych i prestiżowych wydarzeniach

- pracę w obsadzie dwu lub trzyosobowej

Aplikacje w postaci CV prosimy przesyłać na adres pr@rentdesign.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Praca”.