20 zł 10000 zł

PODSUMOWANIE - FINAŁ ONE DAY 2022

Wtorek, 20 grudzień 2022

 

TO BYŁ DOBRY DZIEŃ !  ?

Świąteczny event zorganizowany we współpracy z EnergyLandia w minioną niedzielę, pokazał ile DOBRA i EMPATII jest w nas wszystkich!

Energylandia zapewniła bilety i poczęstunek, do którego fundacja dołożyła swoją cegiełkę. Dzięki darczyńcom i partnerom tabelka marzeń zapełniła się w całości i fundacja mogła opłacić transport dla dzieci z najdalszych zakątków Polski.

Było wiele radości, zabawy i uśmiechów. Większość dzieci uroniła łzy wchodząc do praku gdzie czekały na nich ogromne maskotki i scena pełna znanych dla nich osób, które śpiewały kolędy. 

 

Blisko 800 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju otrzymało prezent świąteczny - wycieczkę do parku rozrywki! Z zimowego wejścia, 18 grudnia, skorzystało 500 dzieci a już 21 kwietnia pojawi się ponad 300 podopiecznych, którzy zdecydowali z uwagi na odległość że wolą przyjechać wiosną by dłużej kozrzystać z atrakcji parku.

 

Na dzieci czekały też upominki od: Pepsi, Lynka, ŚmiejŻelki, Choctopus, oraz prowiant na drogę trzymały od Yummy Party Box.

 

Gości i Influencerów witał KRIS Kojder Prezenter i Karolina Pisarek ?

 

Nasze magiczne wydarzenie, swoją obecnością wsparły gwiazdy takie jak: Mateusz Gessler, Ida Nowakowska Herndon, Maria Sadowska, Marta Wojtal, Kasia Paskuda, Andrzej Deskur i Anita Jancia-Prokopowicz.

Podziękowania za pomoc w przygotowaniu wydarzenia należy się także partnerom: Dominata Praska, IDM SA, DZP, Panattoni, Attis BrokerMontec Group, Randstad Polska, Lash Design, Newmark Polska, Tajemniczy Św Mikołaj oraz Ewa Chodakowska, która sama wykupiła aż 100 cegiełek oraz zaangażowała swoich obserwatorów w zbiórkę!!! ?

 

Cieszymy się, że po raz 8 podarowaliśmy dzieciom magiczny prezent na święta! Dziecięcy uśmiech jest dla nas NAJWAŻNIEJSZY ?

 

Organizacją tegorocznej gwiazdki po stronie fundacji zajeła się: Aleksandra Szymańska oraz wolontaryjnie Dagmara Robaczyńska.

Agata Mościcka po stronie fundacji  zajeła się dokumentacją a naszym wolontariuszem jak każdej edycji był Jakub Iwanek który przewoził rzeczy oraz ludzi oraz Agnieszka Jankiewicz która pomagała przy paczkach. W tej edycji członek rady naszej fundacji Renata Fijałkowska wydawała z magazynu dary rzeczwe dla placówek oraz organizowała pracę wolonatriszy, którymi stali się nasi podopieczni z projektu USAMODZIELNIENI!

Dziękujemy też Beacie Kopyt za napisanie dla nas podziekowań oraz przywiezienie naszych pracowników na miejsce, poprawianie literówek w postach i mailach :) 

 

Za każdą wpłaconą cegiełkę oraz poświęcony czas bardzo dziękuje,

Monika Krzyżanowska założycielka Fundacji One Day 

 

MATERIAŁY DO POBRANIA: 

Poniżej znajduje się liniki do pobrania zdjęć darmowych z akcji: 

https://akpa.pl/imprezy.php?id=66774&type=0&width=1440

 

Filmik z akcj: (kliknij w obrazek) 

lub link: https://www.youtube.com/watch?v=AtWjvj2CUXs

https://www.youtube.com/watch?v=AtWjvj2CUXs

 

Nasi partnerzy : 

 

 

Galeria zdjęć: 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram