20 zł 10000 zł

Cegiełka dla One Day

Mimo, że mamy COVID chcemy działać ! Pomóż nam w tym trudnym momencie.

czyli coroczną akcję z prezentami oraz ONE DAY online. A już w styczniu ponownie ruszy projekt USAMODZIELNIENI! 
Wpłać swoją cegiełkę. Każda darowizna jest dla nas bardzo ważna 

166,00 zł (0,66%) (pozostało 24 dni)

Wpłać cegiełkę

Tabelka Marzeń

Jeśli tu jesteś to znaczy, że masz ochotę spełnić czyjeś marzenie!
 
Sprawić, by czas świąt, stał się piękniejszy dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka i dla Ciebie.
Za chwilkę przeczytasz najskrytsze marzenia podopiecznych, którzy w tym roku już wiedzą, że Mikołaj przyjdzie do nich ONLINE ;) 
 

W TABELCE znajdziesz również marzenia zawodowe z projektu USAMODZIELNIENI  dla młodzieży opuszczającej Domy Dziecka i Placówki Opiekuńczo Wychowawcze. KURSY pozwalają na uzyskanie umiejętności praktycznych przydatnych w usamodzielnieniu się. Jeśli możesz sfinansuj cały kurs lub przekaż cegiełkę na konkretne dziecko.

 

WAŻNE ! W TYM ROKU PROSIMY NIE WYSYŁAJ DO NAS PREZENTU RZECZOWEGO TYLKO BON  NA E- MAIL  :) 

JAK ZROBIĆ PREZENT? 

1. KLIKNIJ W TABELCE POMAGAM 

2.OTRZYMASZ INSTRUKCJĘ NA MAILA JAK KUPIC I PRZEKAZAĆ BON 

 * BONY ZBIERAMY DO 12 GRUDNIA *

W TYM ROKU Z UWAGI NA KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA NASZ MAGAZYN NIE PRZYJMUJE DARÓW RZECZOWYCH.

 

Dziękujemy! Przyjaciele wspierający fundację przez cały rok

       

 

Za cegiełkę  dziękujemy :

      

 

Wsparcie  przy organizacji ONE DAY :

 

Tabelka marzeń


Spełnij marzenia: 622 osób - pozostało: 476
Prezentów gwiazdkowych: 460, usamodzielnieni: 16
0
622
5
Kamil
7
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Kamil. Chodzę do szkoły zawodowej kierunek mechanik samochodowy. Byłem w tym roku grzeczny i prosił bym Cię o bluzę Son of Anarchy rozmiar M i etui na telefon do Samsung Galaxy azoe ze wzorem czarnej pantery. To tyle. Pozdrawiam serdecznie Mikołaju. Wesołych Świąt.
629
Angelina
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Kochany Święty Mikołaju. Mam 17 lat, chodzę do drugiej klasy technikum. Od dziecka zmagam się z trudną sytuacją rodzinną. Aktualnie przebywam w domu dziecka. W tym roku bardzo się starałam pracować nad sobą i sumiennie wywiązywałam się z obowiązków. Pisze do ciebie drogi Mikołaju ten list z nadzieją, że dzięki twojej pomocy uda mi się zrealizować moje marzenie o kursie prawa jazdy, który bardzo by mi się przydał w dorosłym życiu. W przyszłym roku kończę osiemnaście lat i coraz częściej myślę o usamodzielnieniu. Samodzielny początek może być trudny, ponieważ będę dalej kontynuować szkołę. Drogi Mikołaju wiem że w tym roku dostaniesz wiele listów ale byłoby mi bardzo miło gdybyś mi pomógł w spełnianiu mojego marzenia. Siedemnastolatka z domu dziecka
25,00 zł (1%)
6
Paweł
7
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mam na imię Paweł. Mam 16 lat. Jestem uczniem II klasy technikum budowlanego. Swoja przyszłość wiążę z tym kierunkiem szkoły. Jestem sumienny i pracowity. Cały rok starałem się być grzeczny. Jak co roku i w tym chciałbym prosić Cię o prezent. Wiem, że masz dużo dzieci do obdarowania, ale bardzo marzy mi się bluza z kapturem Naruto rozmiar M ( czerwona). Wiele radości sprawiłoby mi także podkładka pod myszkę gamingową z mapą świata. Kochany Mikołaju dziękuje Ci za okazane serce i prezenty jakie otrzymałem w zeszłym roku. Z niecierpliwością oczekuje tych szczególnych świąt, ponieważ niosą radość i miłość. Pozdrawiam, Paweł.
Marta Karasińska-Duma
10
Karolina
7
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Karolina. Mam 17 lat. Chodzę do drugiej klasy liceum. Cieszę się z każdego prezentu Kochany Mikołaju. Bardzo marzy mi się zegarek na rękę w eleganckim stylu. Bardzo bym się ucieszyła gdybyś mi go podarował. Pozdrawiam, Karolina.
631
Klaudia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Święty Mikołaju, Nazywam się Klaudia i mam 18 lat. Chodzę do trzeciej klasy liceum, więc matura za rogiem. Kiedy się nie uczę spędzam swój wolny czas bardzo kreatywnie, na przykład gram na instrumentach lub szkicuję. Od dłuższego czasu również interesuję się stylizacją paznokci i idzie mi całkiem dobrze, więc chciałabym się rozwijać w tym kierunku. Dlatego chciałabym Cię poprosić o możliwość wzięcia udziału w kursie manicure oraz przedłużania i stylizacji paznokci. Jego koszt to 500zł Byłabym bardzo wdzięczna za spełnienie mojego małego marzenia. Pozdrawiam Cię ciepło, Klaudia 😊
45,00 zł (9%)
7
Paulina
7
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Paulina, mam 17 lat. Chodzę do II klasy zawodowej jako kucharz. Przez ten rok starałam się być grzeczna. Chciałabym dostać bluzę B1 3 D Joker legion samobójców rozmiar M. Wiem, że masz dużo dzieci, którym też musisz dać prezenty ale mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce. Wesołych świąt.
Anita Zagrodnik
14
Darek
5
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Darek i mam 19 lat. Chodzę do II klasy szkoły przysposabiającej do pracy. W wolnym czasie lubię grać na PS4 w Fifę i auta wyścigowe. Moje zainteresowania to majsterkowanie przy samochodach, gra w piłkę nożną, bieganie oraz wędkowanie. W tym roku chciałbym dostać zegarek Smartwatch, który przydałby mi się podczas uprawiania sportu. Będę bardzo szczęśliwy jeśli mi go podarujesz. Trzymaj się ciepło i nie choruj w trudnym dla wszystkich czasie. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt :)
632
Oskar
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Witam Mikołaju! Pisze do Ciebie, ponieważ mam wielka prośbę, chciałbym od Ciebie na gwiazdkę otrzymać kurs o którym marzę od dzieciństwa, chciałbym otrzymać kurs spawacza, ponieważ jest to zawód na przyszłość gdy będę chciał opuścić placówkę i bardzo dobrze płatny, będę miał po mojej szkole tytuł technika informatyka chciałbym go realizować dodatkowo z kursem spawania, byłbym Tobie bardzo wdzięczny Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Oskar ❤️
815,00 zł (40%)
8
Maria
5
Wiek: 18
gwiazdkowy
Serdeczny Mikołaju! Na wstępie bardzo serdecznie chciałabym Cię pozdrowić. Nazywam się Maria, mam 18 lat. Chodzę do II klasy szkoły branżowej w zawodzie sprzedawca. Niedługo zbliża się Twoje święto, więc pomyślałam, że napiszę ten list, żeby Cię o coś poprosić, ale w tym roku są to życzenie szczególne. Chciałbym, aby ludzie byli dla siebie bardziej życzliwi, nie wyśmiewali się z innych, nie byli chciwi i nabrali szacunku do zdrowia i życia. Dziękuję Ci Święty Mikołaju, że w tym okresie sprawiasz tak dużo radości, szczególnie małym dzieciom, które otrzymują wymarzone zabawki. Jeśli chciałbyś podarować coś również dla mnie, to chciałabym dostać bluzę sportową w rozmiarze M. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt :)
Magdalena Skiba
22
Dominik
10
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, dziękuję Ci za chęć zrobienia mi prezentu, proszę Cię o głośnik JBL ...marzy mi się charge 4 ale będę szczęśliwy za każdy inny :):) Mam 14 lat interesuje się spotem i muzyka chyba jak każdy nastolatek :) lubię słuchać muzykę wszędzie więc taki głośnik towarzyszył by mi wszędzie. Jeszcze raz dziękuję Pozdrawiam Cię ciepło.
633
Klaudia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju! Mam na imię Klaudia mam 17 lat A już w kwietniu kończę 18 l . Od dawna moim marzeniem było dostać kurs na prawo jazdy który bym zrealizowała w swoim mieście szkoła do której bym chciała pójść to ośrodek szkolenia kierowców cena takiego kursu to około 2.000tys . Jestem ogromnie wdzięczna jak i zarazem szczęśliwa że mimio trudnego czasu który nas otacza nadal dajesz z siebie wszytsko by spełniać czyjeś marzenia . Bardzo dziękuję życzę zdrówka. WESOLYCH SWIAT **** Klaudia
0,00 zł (0%)
9
Katarzyna
7
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Kasia. Mam 17 lat. Jestem uczennicą II klasy liceum o profilu psychologiczno - pedagogicznym. Cały rok starałam się być grzeczna. Jak co roku, zawsze jestem zadowolona z prezentów. Dziękuję Ci za to. I mam nadzieję, że w tym roku mnie nie zawieziesz Kochany Mikołaju. Bardzo mi się marzy prostownica do włosów i bluzka/bluza. Bardzo bym się ucieszyła gdybym także dostała tę odzież wraz z prostownicą.
Klaudia i Dawid
24
Paweł
10
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju jestem już pełnoletnim wychowankiem ,a le za zgodą Dyrektor placówki mogłem dalej tu być i kontynuować naukę,uczę się w szkole zawodowej na kierunku budowlanym. Moim zainteresowaniem od lat jest muzyka, tworzę muzykę.klubową/pompa, vixy i robię bootleg. Marzy mi się wystąpić na koncercie zagrać do dużej publiki, ale potrzebuje jeszcze dużo się uczyć... tu mi pomagają rozwijać pasję i wierzą w moje zdolności :):):) Drogi Święty, chciałbym lepszy sprzęt DJ. Dziekuje za uwagę pozdrawiam Paweł
634
Zuzia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Zuzia i mam 18 lat. Interesuję się muzyką, teatrem, tańcem, sportem, językami obcymi. Niedługo skończę liceum i w związku z tym marzy mi się kurs na prawo jazdy, którego zdanie zwiększyłoby moją pewność siebie i kwalifikacje zawodowe. Cena 1800 złotych
0,00 zł (0%)
12
Mikołaj
7
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imię Mikołaj. Mam 14 lat i chodzę do klasy VIII. Od ponad roku mieszkam w domu dziecka. Za swoje złe zachowanie zostałem ukarany i przebywam w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Z chęcią przyjeżdżam do domu dziecka, gdyż tu jest mój brat, koledzy i koleżanki. Bardzo żałuję swego zachowania i staram się go naprawić. Uczęszczam na terapię i uczę się być dobrym człowiekiem. Myślę, że otrzymam od Ciebie prezent. Moim marzeniem jest dostać bluzę z kapturem. Bardzo dziękuję za prezent z ubiegłego roku. pozdrawiam Cię. Hoo! Hoo! Hoo!
Aleksandra Korn
25
Szymon
19
Wiek: 13
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko! Mam na imię Szymon i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy. Bardzo lubię jeździć na hulajnodze (wyczynowej) i robić różne triki. Chętnie jeżdżę na rowerze, chodzę po górach i spędzam czas na świeżym powietrzu. Potrafię ładnie rysować. Byłem raczej grzeczny i chciałbym od Ciebie otrzymać zegarek sportowy w jakimś neonowym kolorze. Będę bardzo szczęsliwy jeśli spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Szymon
636
Damian
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Witam święty Mikołaju. Mam na imię Damian i chodzę do szkoły średniej o profilu ogólno mundurowym. Jestem w klasie maturalnej. Bardzo prosiłbym o korepetycje z matematyki i angielskiego. Takie korepetycje bardzo pomogłyby mi w przygotowaniach do egzaminów dojrzałości. Bardzo dziękuję że jesteś i możesz mi pomóc w spełnianiu marzeń
100,00 zł (5%)
13
Jakub
7
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mam na imię Kuba. Mam 9 lat i chodzę do klasy trzeciej. To będą moje pierwsze święta w placówce. Jest mi bardzo smutno, ponieważ chciałbym je spędzić z moja rodziną za którą bardzo tęsknie. Nie wiem czy będzie to możliwe. Moim marzeniem jest dostać Nerfa karabin maszynowy ze strzałkami. pozdrawiam , Twój Kuba.
Klaudia Bogiel
26
Krzysztof
10
Wiek: 18
gwiazdkowy
Święty! Jestem Krzysiek. Mam 18 lat i jak zauważyłeś mieszkam nadal w domu dziecka tu mogę spokojnie kończyć naukę w szkole budowlanej. Jestem w II kl zawodówki. Dużo jeżdzę na rowerze, czytam, słucham muzykę. jestem spokojnym gościem i bardzo pomocnym :). Możesz zapytać wychowawców. Moim marzeniem jest zegarek. Do zobaczenia.
637
Natalia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Święty Mikołaju! 🎅 Nazywam się Natalia i dwa lata temu trafiłam do placówki. W tym roku ukończyłam 18 lat. Uczęszczam ostatni rok do szkoły branżowej pierwszego stopnia na kierunku fryzjer 💇‍♀️. Staram się aby moje oceny były jeszcze lepsze od poprzednich. Mogę też Ci się pochwalić, że w tamtym roku uzyskałam pasek na koniec roku szkolnego. Właśnie zaczynam się usamodzielniać i wierzę, że prawo jazdy umożliwiło by mi start w dorosłość na pełnych obrotach. Zawsze marzyłam by mieć swój samochód i zdany kurs. Myślę także, że mogłabym dzięki temu otrzymać większe możliwości zawodowe 🚗. Byłam cały rok grzeczna i uczynna liczę, że spełniasz moje marzenie gwiazdkowe ❤⛄❄
0,00 zł (0%)
15
Kacper
7
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, mam na imię Kacper. mam 15 lat i jestem uczniem I klasy branżowej w zawodzie mechanik samochodowy. Cały rok staram się być grzeczny, sumiennie staram się wywiązywać z powierzonych mi zadań. Będą to już kolejne święta w tym domu. Tęsknię za całą rodzina, szczególną osoba w moim życiu jest babcia. Wiem i liczę się z tym, iż te święta mogą być inne niż dotychczas w związku z wirusem. Bardzo chciałbym aby prezent, który otrzymam od Ciebie umilił mi ten czas. bardzo marzę o słuchawkach gamingowych z mikrofonem dla graczy. Bardzo lubię grać w gry na komputerze.
Klaudia i Dawid
34
Szymon
19
Wiek: 16
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko:) Mam na imię Szymon i mam 16 lat. Rozpocząłem naukę w I klasie szkoły zawodowej jako mechanik. Interesuje się grami na telefonie oraz komputerze. Chętnie spędzam czas na świeżym powietrzu i grać w piłkę nożną. W tym roku byłem pomocny dla innych i koleżeński. Marzę o bluzie w neonowym kolorze lub zegarku cyfrowym. Będę Ci mega wdzięczny jeżeli będziesz mogła spędzić moje marzenie. Dziękuję Szymon
638
Łukasz
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 19
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju! Mam na imię Łukasz i skończyłem 19 lat. Uczęszczam do ll klasy na profilu fryzjerskim. W wolnym czasie interesuję sie piłką nożną, uczęszczam do klubu piłkarskiego. Oprócz tego sporo czasu spędzam na siłowni oraz jestem w trakcie robienia kursu ratownika wodnego. Będę niezmiernie wdzięczny jeśli będę mógł zrobić kurs prawa jazdy kat. B koszt kursu 1800zł co podniosło by moje kwalifikacje i ułatwiło wiele sytuacji codziennych. Z góry dziękuję i pozdrawiam Cię. Łukasz
0,00 zł (0%)
17
Oliwier
7
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. mam na imię Oliwier. Mam dopiero 7 lat i chodzę do klasy pierwszej. jeszcze nie znam wszystkich literek i list pomaga mi pisać ciocia. Bardzo tęsknię za moją rodziną, szczególnie za mamą. Bardzo ją kocham. Będą to moje pierwsze święta bez najbliższych mi osób. W placówce mam wiele kolegów i koleżanek, którzy bardzo mnie lubią i z wzajemnością, a także mam super ciocie i wujków. Moim marzeniem Kochany Mikołaju jest dostać do Ciebie karabin maszynowy NERF. Mógłbym bawić się wtedy z kolega wspólnie w różne zabawy.
Żaneta Szczur
36
Nikola
1
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imię Nikola, mam 14 lat, chodzę do 7 klasy Szkoły Podstawowej. Interesuję się końmi i w przyszłości chciałabym nauczyć się jeździć konno. Często z moim kolegą sobie śpiewamy, sprawia mi to dużą przyjemność. Również moim hobby jest fryzjerstwo, lubię układać różne fryzury, dlatego kochany Mikołaju, w tym roku prosiłabym Cię o główkę/głowę treningową fryzjerską ze statywem, włosy brązowe. Mikołaju dziękuję Ci za prezent, życzę Wesołych Świąt.
639
Kamil
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 16
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju Mam na imię Kamil niedawno ukończyłem 16 lat Od wielu lat marzyłem by nauczyć się grać na basie jednak stało na tej drodze wiele przeszkód Zdobyłem swój instrument i teraz jedyne czego mi brakuje to nauczyciela stąd moja prośba o zajęcia z nauki gry na basie Bardzo bym chciał aby moje marzenie sie spełniło gdyż z moimi przyjaciółmi chcemy założyć zespół dlatego tak bardzo zależy mi na nauce gry Z góry dziękuję ~Kamil
0,00 zł (0%)
18
Patryk
7
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, tu Patryk, mam 14 lat. W domu dziecka jestem z bratem, obecnie kontynuuje naukę w MOS i tęsknię za placówką. Staram się być grzeczny i obiecuje ,że będę się starał. Bardzo Cię proszę o prezent - bluzę z kapturem.
Erwina Szymczyk
38
Paweł
10
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mikołaju mam na imię Paweł :) Uczę sie w szkole o profilu budowlanym kiedyś może postawie Ci domek w Laponii ale o tym innym razem :) Poprosiłbym o gry strategiczne na pc dziękuję za uwagę:)
640
Eryk
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Eryk Kwiatkowski i mam 18 lat. Bardzo pragnę, aby w tym roku dostać sie na kurs o prawo jazdy. Od dziecka marzyłem, aby mieć własne auto. Moim zainteresowaniem jest sport, moda, wojsko, ale również właśnie samochody. Nie mam funduszy, abym sam zainwestował w to, wiec proszę cie o pomoc. Wiem, że ty mógłbyś mi to zapewnić i bardzo mam nadzieję, ze to się uda. Życzę Ci cierpliwości i pomyślności przy rozdawaniu prezentów. Wiem, ze masz ich dużo do rozdania. Eryk.
0,00 zł (0%)
19
Oliwier
7
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku byłem grzeczny. mama na imię Oliwier i mam 10 lat. Chciał bym prosić Cie o bluzkę z wilkiem.
Ola i Adam
39
Michał
19
Wiek: 16
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko:) Mam na imię Michał i mam 16 lat. Chodzę do I klasy szkoły zawodowej o profilu monter zabudowy. Moim ulubionym zajęciem jest granie na komputerze oraz oglądanie filmików. Czasami gram w piłkę z kolegami oraz korzystam z sali treningowej- co sprawia mi dużą przyjemność. Marzę o bluzie sportowej z fajnym wzorem albo o zegarku cyfrowym sportowym. Dziękuję i pozdrawiam. Michał
643
Kasia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju! Mam na imię Kasia. Mam 17lat i chodzę do 2 liceum o profilu psychologiczno-pedagogiczna. W tym kierunku dążę do marzeń i w przyszłości chce się tym zajmować. Więc piszę do ciebie Kochany Mikołaju o kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, który kosztuje 600zł . Bardzo bym chciała go zrealizować. Co roku spełniasz moje marzenia, więc mam nadzieję że w tym roku też mnie nie zawiedziesz. Pozdrawiam Kasia 🙂
20,00 zł (3%)
20
Julia
7
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. mam na imię Julka. Mam 8 lat i chodzę do drugiej klasy szkoły podstawowej. Są to moje pierwsze święta, które będę spędzała w tym domu. Jest mi smutno. Mim marzeniem jest kochany Mikołaju dostać od Ciebie plecak na kółkach z napisem Lol Suprise.
Żaneta Szczur
41
Korneliusz
1
Wiek: 22
gwiazdkowy
Mam na imię Korneliusz, mam 22 lata i chodzę do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, do II klasy o profilu kucharz. Mam wydłużony tryb nauki szkolnej ze względu na możliwość mieszkania w Domu Dziecka do 25 roku życia. W niedługim czasie planuję się usamodzielnić, dlatego zależy mi na prezentach, z których będę mógł korzystać, gdy opuszczę placówkę. Bardzo chciałbym otrzymać koc, narzutę na łóżko (z mikrofibry) pled 200cmx220cm, w romby, ciemny niebieski, oraz pościel dwustronną bawełnianą 140cmx200cm, piłka/boisko/mecz. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za okazane serce, mam nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia upłyną w miłej i radosnej atmosferze, czego gorąco życzę.
644
Klaudia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Cześć drogi Mikołaju Nazywam się Klaudia . Mam 17 lat i za miesiąc wychodzę z placówki co bardzo mnie przytłacza. Jestem z małej miejscowości . Mam wiele marzeń ale mam jedno z tych ważniejszych które chciałbym spełnić w najbliższym czasie. Jest to kurs na prawo jazdy który kosztuje 2100zł. Nie jest takie to proste zorganizować takie pieniądze w mojej sytuacji. Bardzo chcę ten kurs ponieważ przyda mi się on bardzo w dorosłym życiu i na pewno ułatwi mi znaleźć pracę w tych trudnych czasach. Wiem że umiesz zdziałać cuda dlatego się do ciebie zwracam. Jeśli spełni mi się to marzenie będę bardzo wdzięczna, bardzo szczęśliwa i na pewno nie zmarnuje tej szansy. Dziękuje ci bardzo kochany Mikołaju i przypominam że byłam w tym roku bardzo grzeczna Pozdrawiam Klaudia
0,00 zł (0%)
21
Paulina
7
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, mam na imię Paulina, mam 8 lat. Do domu dziecka trafiłam niedawno. Wiem, że spełnisz moje marzenia bo cały czas byłam grzeczna w tym roku. Bardzo bym chciała żebyś podarował mi parking duży z windą, autka, helikopter. Pozdrawiam , Paulinka.
Ola i Ola
44
Bartek
10
Wiek: 12
gwiazdkowy
Hej jestem Bartek mam 12 lat. jestem uczniem 6 kl. interesuje się motoryzacją i techniką. Lubię składać modele, klocki. Mam kierownicę podłączoną do internetu ale potrzebowała bym jeszcze drążek do zmiany biegów do kierownicy , bardzo był bym szczęśliwy za taki prezent Pozdrawiam Cię
645
Joanna
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju! Nazywam się Joanna i mam 18 lat. Interesuję się książkami , mangami, uwielbiam słuchać muzyki, oglądać anime i leniuchować. Chciałabym zrobić kurs prawo jazdy , ponieważ pomoże mi on w przyszłości. Pracownik z prawem jazdy jest częściej wybierany niż ten bez niego. Dzięki zdobyciu prawo jazdy będę mogła wszędzie się dostać nie martwiąc się o czas i nie będę musiała męczyć się z szukaniem autobusów. Koszt kursu to 2200zł. Bardzo cieszyłabym się z takiego prezentu. Pozdrawiam wszystkich na Biegunie! Wesołych Świąt.
0,00 zł (0%)
23
Patryk
19
Wiek: 11
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko! Mam na imię Patryk i mam 11 lat. Bardzo lubię spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu. Chętnie jeżdżę na rowerze, na rolkach oraz chodzę na basen. Lubię również grać w gry komputerowe i korzystać ze swojego telefonu. W tym roku byłem grzeczny i chciałbym poprosić o zegarek sportowy wodoodporny w kolorze czarnym. Przydałby mi się na basenie. Pozdrawiam Cię serdecznie. Patryk
Robert Brudzyński
45
Szymon
1
Wiek: 12
gwiazdkowy
Nazywam się Szymon, mam 12 lat i chodzę do klasy 6. W tym roku chciałbym prosić Cię o dwie krótkofalówki i ładowarkę. Bardzo dziękuję za prezenty co roku i życzę Wesołych Świąt.
646
Karolina
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Mam na imię Karolina i za pół roku stanę się pełnoletnia. Mam 6 miesięczna córeczkę Apolonie. Na gwiazdkę moim wymarzonym prezentem byłoby opłacenie prawa jazdy oraz badania lekarskiego co łącznie kosztowałoby około 2150zł. Zdanie prawa jazdy dałoby mi większą możliwość na przemieszczanie się w każdej chwili, a nawet łatwy oraz szybki dostęp do szkoły. Jak już wspomiałam mam cudowną córeczkę, z którą dojazd do lekarza czy do apteki po lekarstwa samochodem dałyby lepszą opcją. Szukając pracy, pracodawca lepiej patrzyłby na mnie mając prawo jazdy. Jest to dla mnie naprawdę ważna sprawa. Ps. Święty, Tobie jak i Twojej rodzinie życzę ciepłych jak i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz mnóstwo prezentów dla całej rodziny! Karolcia❤️
125,00 zł (5%)
27
Konrad
10
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju jestem Konrad jestem uczniem szkoły morskiej w Kołobrzegu uczę się dobrze na kierunku nawigatorskim, myślę o tym , że będę kiedyś nawigował statki. Moim marzeniem są dalekie podróże morskie... planując podróże oparłbym je na ciekawych książkach podróżniczych więc proszę Cie właśnie o taki prezent. Pozdrawiam Ciepło
Jakub Kochanowski
48
Denis
1
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, mam na imię Denis, mam 17 lat. Od dziecka pasjonuję się informatyką, aktualnie uczęszczam do technikum o profilu informatycznym. Jeśli byłaby taka możliwość, chciałbym dostać HUB USB na pięć dodatkowych portów (to coś w rodzaju przedłużacza, tylko że do komputera na porty usb). Jeśli nie udało by się to prosiłbym o kierownicę do gier. Święty Mikołaju! Miej dzisiaj wspaniały dzień oraz życzę Ci Wesołych Świąt!
647
Daria
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Kochany Mikołaju! Święty Mikołaju pisze do Ciebie, ponieważ zbliżają się święta, czas magii i cudownej atmosfery. Na początku mojego listu chciałabym powiedzieć kilka zdań o sobie. Mam na imię Daria mam 17 lat. W styczniu kaczę 18 i będę pelnoletnia. Po ukończeniu 18 lat mogłabym się już usamodzielnić ale zostaje w placówce aby naukę kontynuować. Bardzo chciałabym Cię poprosić o spełnienie mojego marzenia którym jest prawo jazdy. Dzięki tym będę mogła lepiej funkcjonować w dorosłym życiu.
0,00 zł (0%)
28
Sandra
10
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mikołaju! jestem Sandra mam 17 lat uczę się w szkole gastronomicznej , lubię gotować ale też jestem młodą dziewczyną która interesuje się makijażem i modą w związku z tym chciałabym dostać zestaw kosmetyków. Z góry dziękuje za uwagę pozdrawiam Sandra :):)
Olga
49
Eugeniusz
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko:) Nazywam się Gienek i mam 17 lat. Chodzę do II klasy szkoły zawodowej o profilu monter zabudowy. Moim hobby jest street workout. Poświęcam treningom swój wolny czas i robię to z ogromnym zaangażowaniem. W wolnych chwilach słucham muzyki, jeżdżę na rolkach oraz ćwiczę. W związku z zawodem, który dla siebie wybrałem, proszę Cię gwiazdko o zestaw kluczy, które mógłbym użyć do drobnych prac remontowych. Bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam. Gienek :)
648
Wiktoria
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 17
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju, mam na imię Wiktoria i mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do 2 kl. LO. Interesuje się bardzo muzyką, i wszelkimi plastycznymi zajęciami. W wolnym czasie lubię czytać książki, śpiewać i oglądać filmy. Bardzo chciałabym kiedyś w przyszłości powiązać swoją pracę z tymi zainteresowaniami. tymi W tym liście chciałabym prosić o kurs na prawo jazdy, gdyż bardzo mi to pomoże w dalszym realizowaniu szkoły ułatwiając dojazdy. Mam nadzieję, że moja grzeczność w tym roku jest na miarę by o to prosić. Dziękuję
0,00 zł (0%)
29
Kacper
19
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochana Gwiazdko:) Mam na imię Kacper i mam 13 lat, Chodzę do 5 klasy szkoły podstawowej. Na co dzień interesuje się muzyką oraz oglądaniem filmików. Lubię bardzo jeździć na rowerze. Chętnie uczestniczę w spacerach. Lubię pomagać w różnych pracach domowych np. w gotowaniu :) Moim marzeniem jest zegarek sportowy wodoodporny, który będę mógł zabierać na basen. Będę wdzięczny jeżeli spowodujesz, że moje marzenie się spełni. Pozdrawiam Cię, Kacper
Żaneta i Grzegorz
50
Adam
5
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Adam, w przyszłym roku kończę 18 lat. Chodzę do II klasy szkoły branżowej o profilu budowalnym. Wybrałem taki kierunek kształcenia, ponieważ po ukończeniu pełnoletniości chciałbym podjąć pracę związaną z budownictwem. Wolny czas lubię spędzać z przyjacielem Mateuszem grając w piłkę nożną i ćwicząc na siłowni. Interesuje się sztukami walki i ciągle rozwijam się w tym kierunku. Abym mógł doskonalić swoje umiejętności potrzebuje ochraniaczy na nogi do uprawiania sztuk walki. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt :)
30
Igor
1
Wiek: 6
gwiazdkowy
Mam na imię Igor, mam 6 lat. Przez cały rok starałem się nie rozrabiać. Wiem, że nagradzasz grzeczne dzieci, więc bardzo Cię proszę o samochód na pilot.
Ola i Adam
54
Wiktoria
5
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Na początku chciałabym opowiedzieć Ci coś o mnie. Mam na imię Wiktoria, mam 13 lat. Chodzę do klasy V szkoły podstawowej. Mój ulubiony kolor to czarny. Lubię małe pieski, kotki i chomiki. Interesuję się sportem. Przynależę do Klubu Sportowego i trenuję bieganie. Muszę Ci się pochwalić, że zdobywam medale na zawodach. W wolnym czasie lubię śpiewać. Marzę o tym, aby dostać mikrofon bezprzewodowy i głośnik. Będę najszczęśliwsza na świecie, jeśli spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
31
Oliwia
10
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi święty jestem Oliwka mam 16 lat jetem tu w domu dziecka razem z siostrą. Ucze się w szkole gastronomicznej w technikum, chciałabym iść na studia dietetyczne, Myśle, że mi się tu uda dokonać. Interesuje sie zdrowym żywieniem ale też i sportem, jest to moja pasja uczęszczam na siłownię dbam o kondycje fizyczną. Prosze Cię o sprzęt do ćwiczeń...matę, gumy, ciezarki lub smartband, Będę wdzięczna za prezent Pozdrawiam Cię cieplutko
Klaudia i Karolina
56
Oliwia
5
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Oliwia, mam 14 lat. Chodzę do klasy VI Szkoły Podstawowej. Interesuję się modą, jazdą na rolkach, gimnastyką. W wolnym czasie, gdy pogoda dopisuje jeżdżę na rolkach. Od niedawno uczę się rysować. Lubię również modę. Marzę o tym aby dostać zestaw do przedłużania paznokci, kosmetyki oraz łańcuszek ze znakiem nieskończoności. Będę bardzo szczęśliwa, jeżeli spełnisz moje życzenie :) Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twoją wizytę.
32
Marysia
10
Wiek: 15
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju Jestem Marysia. Ja to mam fisia na punkice zdrowych zębów, Wiesz w końcu jestem nastolatką..... :):) w związku z tym chciałabym mieć je zdrowe białe i piękne..:) Może mi pomóc w tym prezent od Ciebie- zestaw do wybielania zębów z lampa led, lub My White Secret, lub smart black for white :):) Ściska :)
Anna Markiewicz
57
Olaf
5
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Olaf. W przyszłym roku skończę 18 lat i bardzo się z tego cieszę. Jestem uczniem I klasy szkoły branżowej w zawodzie mechanik. Obecnie uzyskuje bardzo dobre wyniki w nauce, a moje zachowanie nie budzi zastrzeżeń. Interesuje się sportem i lubię słuchać muzyki. Chciałbym Cię prosić Drogi Mikołaju o koszulkę firmy OCTAGON, rozm. S, kolor czarny. Prezent ten sprawi mi ogromną radość. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Wesołych Świąt
33
Patryk
10
Wiek: 15
gwiazdkowy
Hej Mikołaju jestem Patryk mam 15 lat uczę się w szkole specjalnym ośrodku szkolno wychowawczym lubię muzykę i słucham ją na okrągło, Moim marzeniem jest posiadanie własnego głośnika JBL Bardzo byłbyłm szczęśliwy jeśli bym mógł go dostać Dziękuję Ci.
Maciej Woźniak
58
Dominika
5
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam imię Dominika. Mam 15 lat. Chodzę do Technikum. Mam dwa kierunki kształcenia: mechanik pojazdów samochodowych oraz wojsko. Interesuję się śpiewem i chodzę na dodatkowe zajęcia ze śpiewu. Lubię także modę. Mam nadzieję, że docenisz moje starania nad poprawą zachowania i przyniesiesz mi wymarzony prezent: bluzę firmy Thrasher z napisem żółtym albo niebieskim i lampkę nocną. Będę bardzo szczęśliwa jeśli spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt
35
Zuzanna
10
Wiek: 16
gwiazdkowy
Dzień dobry Mikołaju dziękuje Ci za zainteresowanie moją osoba cóż uczę się i chyba w miarę mi to wychodzi. Jestem uczennicą II kl technikum szkoły gastronomiczne. Lubie czytac szczególnie szwedzkie kryminały jestem fanką psychologicznych zawiłości.... Poproszę o zestaw takich książek . lub ksiażek z dziedziny nauki tzn dotyczących dietetyki Sciska, pa
Iza i Tomasz
60
Paweł
19
Wiek: 15
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko! Mam na imię Paweł i mam 15 lat. Chodzę do I klasy szkoły zawodowej o profilu fryzjerskim. Zawsze chciałem zostać fryzjerem i jestem szczęśliwy, że mogę spełniać swoje marzenia. W wolnych chwilach trenuje Ju-Jitsu. Lubię również spotykać się ze znajomymi i słuchać muzyki. Chętnie śpiewam ale gdy nikt nie patrzy :). w tym roku byłem grzeczny i sprawisz mi ogromną przyjemność gdy podarujesz mi rękawice do MMA rozm M. Pozdrawiam Paweł
37
Jacek
5
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Jacek, mam 15 lat. Jestem uczniem VII klasy Szkoły Podstawowej. Uczę się dobrze i nie sprawiam problemów nauczycielom. Interesuje się majsterkowaniem. W swoim dorobku mam już skrzynkę z narzędziami, imbusy, kombinerki wiertła, klucz z bitami i wiertarko - wkrętarkę. Marzę o tym, aby dostać od Ciebie zestaw śrubokrętów w skrzynce na narzędzia oraz zestaw wkrętów. Ale będę szczęśliwy jeśli dostanę ten prezent! Życzę Ci dużo zdrowia i czekam na spotkanie z Tobą :)
Bartek Pięta
61
Izabela
21
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam sie Izabela mam 15 lat, chodzę do 1 klasy technikum handlowego moją pasją są zapasy. Bardzo chciałabym dostać - skarpetki zapaśnicze, słodkości, maseczki kosmetyczne do twarzy, bransoletkę z napisem wrestling, bidon który przyda mi się na treningi lub zestaw miseczek z pędzelkiem do maseczek. Dziękuję
40
Karolina
10
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju to ja Karola ja tu jestem wraz z rodzeństwem dobrze mi w domu dziecka uczę się dobrze , interesuje się modą młodzieżową, poprosiła bym Cie o fajne spodnie lub bluzę czy modną bluzeczkę. Bardzo będę zadowolona
Ewa Waw
63
Katarzyna
21
Wiek: 16
gwiazdkowy
Szanowny Święty Mikołaju Nazywam się Katarzyna, mam 16 lat i chodzę do klasy II szkoły branżowej. Interesuje się fotografią lubię robić zdjęcia w wolnym czasie słucham muzyki. W tym roku moim marzeniem są: Bluza damska Disney rozmiar xxl Kapelusz dwustronny rybacki w czarna kratę Dziękuje i pozdrawiam
42
Wojtek
10
Wiek: 9
gwiazdkowy
To ja Wojtek mam 9 lat. Jestem żywiołowy:):) ganiam na hulajnodze i rowerze lubie sport moim marzeniem jest bywanie non stop na skatepark dlatego chciałabym dostać hulajnogę freestyle mf one :):) Papappa :)
Marta
65
Filip
19
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochana Gwiazdko :) Mam na imię Filip i mam 16 lat. Chodzę do I klasy szkoły zawodowej o profilu cukiernik. Nie marzyłem o takim zawodzie ale praca cukiernika przynosi mi dużo przyjemności. Jednak w przyszłości chciałbym zostać żołnierzem. Trenuje boks i cross-fit. Swój wolny czas poświęcam na treningi oraz spotkania ze znajomymi. Czasami gram w gry komputerowe. Ten rok był dla mnie bardzo trudny ale myślę, że teraz będzie już tylko lepiej. Proszę Cię więc abyś w miarę możliwości spełniła moje marzenie i podarowała mi biały, sportowy zegarek, np. G-shock. Sprawisz mi tym wiele radości. Pozdrawiam Cię gorąco Filip
43
Sandra
10
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mikołaju jetem juz prawie pełnoletnia za niedługo sie usamodzielnię uczę się co prawda ale słabo mi to idzie za to pięknie maluję, lubię to. To mnie uspokaja i wycisza, wtedy mogę sobie pomarzyć...chciałabym móc malować bez końca, w związku z tym proszę Cię o zestaw do malowania farbami na płótnie. będę CI bardzo wdzięczna
Emila Tucholska
66
Karol
21
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju Nazywam się Karol mam 15 lat  interesuje się piłką nożną i siłownią. Na te święta w związku z tym, ze jestem łasuchem chciałbym dostać słodycze Słodko pozdrawiam i dziękuje Karol
46
Amelia
5
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Na początku chciałabym napisać kilka zdań o sobie. Mam na imię Amelia. Niedawno skończyłam 18 lat. W związku z tym w wielu trudnych sytuacjach muszę wykazać się dojrzałością. Dorosłość jak sam wiesz jest trudna. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego i jestem w III klasie. W przyszłym roku chcę przystąpić do matury. Chciałabym się dostać na studia psychologiczne, ponieważ lubię pomagać ludziom i jest mi przykro patrzeć na osoby, które nie radzą sobie z problemami. Moją pasją jest rysunek bądź szkicowanie. Rysuję często i każdego dnia doskonale swoje umiejętności. W związku z tym bardzo chciałabym dostać zestaw do rysowania. Dzięki temu mogłabym się dalej rozwijać. Wyłabym bardzo szczęśliwa gdybyś spełnił moje marzenie. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Ci Wesołych Świąt :)
Aga Latko
67
Dawid
5
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Dawid i mam 14 lat. Jestem uczniem VII klasy Szkoły Podstawowej. Chętnie lubię pomagać innym, gdy są w potrzebie. Moim ulubionym kolegą jest Jacek i to z nim lubię spędzać czas wolny, np. grając na PS4. Dlatego mam nadzieję, że docenisz moje starania i podarujesz mi grę MINECRAFT na PS4. Gdybyś mógł spełnić moją prośbę, będę bardzo wdzięczny. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt :)
47
Wiktoria
10
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mikołaju mam na imię Wiktoria mam 16 lat niedługo będę mamą, chcę się to tej robi bardzo przygotować. Pomagają mi tu wszyscy, ale prosiła bym Cię o książki na temat rodzicielstwa i pielęgnacji noworodka i malucha, może jakie zabawki sensoryczne dla niego. Urodzi się w maju :) jeszcze nie wiem czy to będzie dziewczynka czy chłopiec ale już kocham je nad wszystko!!!!! Pozdrawiam Cie i Trzymaj się ciepło w tej Laponii i nie spadnij z san jak będziesz d nas leciał :)
Katarzyna Jabczynska
68
Klaudiusz
21
Wiek: 17
gwiazdkowy
Cześć Mikolaju Nazywam się Klaudiusz, ale to już wiesz....wiesz też,że nie jestem zbyt grzeczny..... Moją pasją jest piłka nożna i ruch na świeżym powietrzu w związku z tym chciałbym dostać od Ciebie w tym roku spodnie dresowe adidasa Dziękuje P.S. nie wiem czy poprawie zachowanie, bo czasami sam nie panuje nad tym
51
Jakub
5
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Kuba, mam 12 lat. Jestem uczniem klasy IV Szkoły Podstawowej. Moim hobby jest piłka nożna . Gram i trenuję w Klubie Piłkarskim. W wolnym czasie lubię z kolegami układać klocki Lego. Bardzo chciałbym dostać zestaw Lego City kalendarz adwentowy 60268. Sprawisz mi ogromną radość jeśli spełnisz moje marzenie :) Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
Michał Nocuń
69
Igor
5
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Igor i mam 10 lat. Uczę się w III klasie Szkoły Podstawowej. Interesuję się piłką nożną oraz budowaniem różnych konstrukcji z klocków Lego. W tym roku chciałbym dostać od Ciebie helikopter sterowany pilotem. Ale będę szczęśliwy jeśli razem z moim kolegą Oskarem będziemy bawić się swoimi helikopterami. Nie mogę się już doczekać Twojej wizyty. Życzę Ci dużo szczęścia i pomyślności.
52
Miłosz
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochana Gwiazdko Bożonarodzeniowa!!! Mam na imię Miłosz, mam 17 lat i chodzę do II klasy technikum o profilu: weterynaria. Jest to moje hobby i wiążę z tym swoją przyszłość. Udzielam się w schronisku dla zwierząt jako wolontariusz. Uwielbiam jeździć konno i zajmować się zwierzętami. Byłem grzeczny w tym roku i myślę, że zasługuję na prezent od Ciebie. Marzę o tym aby otrzymać palcat i rękawiczki do jazdy konnej). Będę szczęśliwy jeśli spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Cię... Miłosz
Anna Węgrzyn
71
Kamil
5
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kamil i mam 15 lat. Chodzę do klasy I szkoły branżowej w zawodzie kucharz. Moją pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę, kiedy mogę, spędzam na wędkowaniu. Przynależę również do Koła Wędkarskiego. Cały czas doposażam swój sprzęt wędkarski. Byłbym bardzo szczęśliwy gdybyś w tym roku Święty Mikołaju podarował mi akcesoria wędkarskie - 12750 O Daiwa Plecionka J- Braid x8 Chartreuse 150 m 18 mm. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Ci Wesołych Świąt :)
53
Oliwier
1
Wiek: 4
gwiazdkowy
Mam na imię Oliwier, mam 4 lata. Przez cały rok starałem się być grzeczny, nie rozrabiać. Chodzę do przedszkola, bardzo lubię bawić się samochodami i budować z klocków. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym dostać samochód na pilot.
Koleżanki i Koledzy z Teamu XPO Kutno
72
Krzysztof
21
Wiek: 15
gwiazdkowy
Dzień dobry Nazywam się Krzysztof mam 15 lat obecnie przebywam w MOW, chciałbym dostać w prezencie od Gwiazdora głośnik bluetooth bezprzewodowy. Na codzień staram się być grzeczy ale nie często mi to wychodzi. Mimo to chciałbym otrzymać jakiś prezent. Pozdrawiam Krzysztof
55
Nikola
21
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju ! Nazywam się Nikola mam 12 lat chodzę do 7 klasy. Interesuje się sportem dokładnie zapasami dlatego bym chciała dostać skarpetki zapaśnicze. Chiałabym też otrzymac ciepłe futrzane laczki oraz pasek do spodni. Dziękuję
Ola i Ola
74
Łukasz
19
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochana Gwiazdko:) Mam na imię Łukasz i mam 14 lat. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Najchętniej spędzam czas ze znajomymi oraz jeżdżę na rowerze. Lubię również słuchać muzyki. Chętnie biorę udział w przedstawieniach szkolnych. W tym roku byłem grzeczny i sprawisz mi ogromną przyjemność jeśli spełnisz moje marzenie świąteczne. Chciałbym dostać bluzę z jakimś fajnym logo. Dziękuję bardzo. pozdrawiam Łukasz
59
Kacper
1
Wiek: 20
gwiazdkowy
Nazywam się Kacper. Mam 20 lat, chodzę do III klasy technikum o profilu technik-informatyk. W przyszłym roku będę pisał egzamin zawodowy. Niestety z powodu koronawirusa mam edukację zdalną, co nie ułatwia mi przygotowania się do egzaminu zawodowego. Ale niestety żyjemy w ciężkich czasach i nic na to nie możemy poradzić. W Domu Dziecka mieszkam od 2014 roku. To może teraz coś o moich zainteresowaniach. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną, jestem też byłym mistrzem Polski w dyscyplinie paraolimpijskiej o nazwie boccia, jest to bardzo łatwa gra polegająca na umieszczeniu jak największej ilości bil jednego koloru czerwone/niebieskie w sąsiedztwie białej bili. Teraz już nie uprawiam tej dyscypliny, ponieważ mam dużo nauki. Przechodząc do prezentu w tym roku chciałbym prosić o maszynkę do strzyżenia/golenia włosów, brody - trymer od firmy KT-24. Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.
Aleksandra Zapała
75
Jakub
21
Wiek: 17
gwiazdkowy
List do Mikołaja Kochany Mikołaju Mam na imię Kuba interesuje się e-sportem i sportami siłowymi. Na święta chciałbym dostać grę Wiedzmin 3 edycja gry roku i słodycze Pozdrawiam i dziękuje Kuba
62
Kasia
5
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Kasia i mam 11 lat. Chodzę do klasy IV Szkoły Podstawowej SOSW. Chętnie chodzę do szkoły. Miło tam spędzam czas, uczę się liter, poznaję liczby, maluję, ćwiczę na W-F. W czasie wolnym lubię oglądać bajki. Szczególnie Myszkę Miki i Świnkę Peppę. Chętnie wychodzę na dwór pojeździć na hulajnodze lub bawić się w berka. Jestem grzeczna, dlatego myślę, że zasłużyłam na wymarzony prezent: zabawki - Rodzinka Świnki Peppy. Bardzo Cię lubię, życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i śniegu, żebyś mógł do mnie dotrzeć. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Wesołych Świąt
Anna Olearczyk
76
Krzysztof
1
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mam na imię Krzysztof i mam 18 lat. Chodzę do Technikum o profilu Technik informatyk. Jestem uczniem klasy III. Lubię zajmować się rzeczami związanymi z komputerami. Lubię też pisać teksty piosenek do melodii stworzonych utworów.Nagrywam własne teksty z melodiami piosenek oraz covery piosenek innych wykonawców na platformę YouTube. Uwielbiam słuchać i śpiewać piosenki zagraniczne w języku angielskim. Pisanie piosenek sprawia mi dużo radości, zajmuje mi około dwóch dni. Piosenkę do One Day pisałem około 3-4 godzin. W tym roku bardzo chciałbym otrzymać maszynkę do strzyżenia/golenia włosów brody, trymer od firmy KT-24. Będąc przy okazji prezentów chciałem bardzo podziękować za prezent w ubiegłym roku. Mikołaju, życzę Ci wszystkiego co najlepsze, szczęścia, spełnienia marzeń, unikania covida oraz intensywnych opadów śniegu.
64
Oskar
5
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Oskar i mam 10 lat. Uczęszczam do III klasy Szkoły Podstawowej. Interesuję się piłką nożną. Moją ulubioną bajką jest Scooby- Doo. W wolnym czasie lubię układać klocki Lego i bawić się na dworze. Ponieważ jestem bardzo grzeczny bardzo chciałbym dostać od Ciebie Święty Mikołaju helikopter sterowany pilotem. Życzę Ci dużo zdrowia i nie mogę się doczekać spotkania z Tobą.
Żaneta i Grzegorz
78
Patryk
21
Wiek: 16
gwiazdkowy
Dzień dobry Mikołaju Nazywam się Patryk chodzę do 1 klasy Szkoły Branżowej. Bon chciałbym przeznaczyć na wymarzony bezprzewodowy głośnik boombox tuba. Dziękuję
70
Rafael
19
Wiek: 11
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko<3 Mam na imię Rafael i mam 11 lat. Chodzę do 5 klasy szkoły podstawowej. W swoim wolnym czasie chętnie jeżdżę na rowerze oraz trenować aktywności fizyczne z innymi wychowankami. Chętnie bawię się klockami Lego oraz innymi zabawkami. Miałem kilka trudnych chwil w tym roku ale mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze. Chciałbym Cię prosić o klocki LEGO albo zestawy zabawek do składania i majsterkowania. Będę szczęśliwy jeśli spełnisz moje marzenie :) Pozdrawiam Rafael
Magda Kabot
80
Milan
3
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, byłem bardzo grzeczny w tym roku. Chciałbym dostać pod choinkę słuchawki bezprzewodowe do nauki zdalnej i ładowarkę z wejściem micro. Bardzo lubię prace w ogrodzie, dlatego ucieszyłbym się również z książki ogrodniczej 365 dni. Czekam na Ciebie Mikołaju ;-)
77
Marcin
19
Wiek: 15
gwiazdkowy
Droga Gwiazdko!!! Mam na imię Marcin i mam 15 lat. Jestem uczniem 7 klasy szkoły podstawowej. W przyszłości chciałbym zostać elektrykiem albo elektronikiem. Uwielbiam jeździć na rowerze. Ogromną przyjemność sprawia mi pomoc przy pracach gospodarczych np. koszenie trawnika, drobne prace remontowe, składanie mebli. Chętnie pomagam innym. W tym roku byłem na ogół grzeczny i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Chciałbym dostać saszetkę (nerkę) z jakiejś oryginalnej firmy. Mam nadzieję, że spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Marcin
Kacper Sobolewski
81
Konrad
1
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mam na imię Konrad, mam 9 lat. Mam dwóch braci, młodszego i starszego. W tym roku byłem grzeczny, dlatego bardzo Cię proszę abyś mi podarował smartwatch. Pozdrawiam Cię serdecznie Mikołaju.
79
Gabriel
1
Wiek: 12
gwiazdkowy
Nazywam się Gabryś i mam 12 lat. Mam dwóch braci. Interesuję się sportem i grami komputerowymi, najbardziej interesuję się parkurem. Pod choinkę chciałbym prosić Cię o plecak Nike koloru czarnego.
Weronika
82
Beata
3
Wiek: 16
gwiazdkowy
Święty Mikołaju, czekam na Ciebie cały długi rok. Chciałabym żebyś przyniósł mi sportowe słuchawki bezprzewodowe BT 5.0 (wododporne) oraz bransoletkę srebrna dla mamy - sznurkową - z literek MAMA.
86
Stasiu
3
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, nie mogę doczekać się Świąt i śniegu, czasu kiedy będziemy śpiewać kolędy ... Bardzo chciałabym żebyś do mnie przyszedł... Chyba byłem grzeczny... Jeśli uznasz, że zasługuję na prezent to poproszę auto robota Transformer 2 w 1 Optimus Prime figurka. Całuję mocno- Stasiu
Rafal Bednarczuk
84
Kamila
21
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju Mam na imię Kamila mam 16 lat od 8 lat jestem w pieczy zastępczej.....lubię muzykę, taniec, fryzjerstwo, modę i słodycze. Lubię ładnie wyglądać, a w związku z tym, że uczę się za fryzjerkę chciałabym dostać prostownicę do włosów i zestaw pędzli do makijażu. Prezenty pozwolą mi poszerzać swoje umiejętności. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Mikołaju Kamila
87
Dominik
1
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Dominik, mam 15 lat, chodzę do VIII klasy. Interesuję się sportem i wojskowością. Lubię czytać książki i grać na komputerze. W tym roku chciałbym poprosić Cię o dwie krótkofalówki. Za prezent bardzo dziękuję i życzę miłych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Patrycja i Piotr
85
Przemysław
1
Wiek: 20
gwiazdkowy
Mam na imię Przemek, niedawno skończyłem 20 lat. Rozpocząłem studia na kierunku Sport- piłka nożna, czyli to, co kocham. Chciałbym prosić o prezent, a mianowicie o piłkę do piłki nożnej Nike Pitch Team SC3166-100, biało czarną, i pompkę do piłki. Dziękuję i życzę Ci wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
90
Kacper
3
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, dziękuję za prezenty w zeszłym roku. W tym roku byłem bardzo grzeczny, jednak zdarzało mi się dawać w kość. Chciałbym Hasbro gra Monopoly (nowa wersja C1009)
Adrianna Kurpiewska
88
Michał
3
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, to moje pierwsze święta w placówce, dlatego będzie mi miło jeśli przyniesiesz mi mój wymarzony prezent. Poproszę w tym roku o słuchawki bezprzewodowe Xiaomi HAYLOUGT1 pro.
91
Michal
3
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, dziękuję Ci za prezenty które dostałem w tamtym roku. W tym roku chciałabym dostać Tomek i Przyjaciele - złota biblioteczka Egmont oraz Tomek i Przyjaciele - biblioteczka bajek.
ANNA KASPROWICZ
89
KIinga
3
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, w tym roku bardzo się starałam, ale byłam trochę niegrzeczna. Obiecuję, że w przyszłym roku będę bardziej słuchać wychowawców. Najbardziej chcialabym prosić o duży głośnik bezprzewodowy Bluetooth radiobas sd.
94
Julia
3
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku chciałabym abyś spełnił jedno z moich marzeń. Chciałabym dostać od Ciebie Discmana oraz płytę "Impreza Disco Polo 2020"
Daria Urbańska
92
Wiktoria
21
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju Nazywam się Wiktoria i mam prawie 14 lat chodzę do 7 klasy, a moimi zainteresowaniami jest jazda konna, moda oraz make-up. Na święta chciałabym dostać: czarne świeczki, pasek do spodni z łańcuchem, maseczki kosmetyczne plus blender gąbkę do makijaż albo odżywkę do włosów, koszulkę,kubek i kominiarkę Serdecznie pozdrawiam i zdrowych Swiąt Buziaki Wiktoria
96
Emilia
21
Wiek: 16
gwiazdkowy
Witaj Świety Mikołaju Na wstępie pozdrawiam Cię serdecznie. Jestem Emila, ale to przecież już wiesz mam 16 lat interesuje się cukiernictwem i gotowaniem i chyba jak każda nastolatka modą. W tym roku na Święta chciałabym otrzymać bluzę z sercem, branzoletkę i skarpety adidasa. Pozdrawiam Cię i życzę Wesołych Świąt Emila
Aleksandra Solomon
93
Łukasz
3
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, dziękuję za wszystkie prezenty. Bardzo chciałbym dostać ręcznik piłkarski Juventus - duży kąpielowy i koszulkę piłkarską AC Milan
99
Michał
3
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, w tym roku bardzo chciałbym dostać Zestaw DUŻA PIŁA i SKRZYNKA z narzędziami Z324Z (zabawkowy oczywiście ;-)
Ania Rawska
95
Ewa
3
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku byłam grzeczna i bardzo bym chciała od Ciebie dostać różowy dres welurowy (bluza i spodnie).
106
Nina
21
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju Nazywam się Nina mam 17 lat, interesuję się muzyką i modą. Lubię rysować i kocham zwierzęta. W Placóce jestem od niespełna 3 miesięcy i jest mi z tym bardzo ciężko. Cieszę się, ze chcesz spełnić moje marzenia. W tym roku chciałabym dostać komplet sportowy: leginsy i stanik, oraz pościel z motywem psów. Dziękuje i pozdrawiam Nina
Sylwia i Sebastian
97
Agnieszka
3
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, dziękuję za wszystkie prezenty, które dostałam w tamtym roku. Chciałabym dostać od Ciebie nauszne słuchawki bezprzewodowe JBL.
107
Paweł
21
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam się Paweł mam 13 lat, chodzę do 7 klasy. Lubię jeździć na rowerze i pomagać przy pracach na podwórku np. grabić liście, zamiatać. Bardzo chciałbym dostać zegarek- smartband Bardzo dziękuję Pozdrawiam Paweł
Ewelina Kawiak
98
Rafał
19
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochana Gwiazdko! Mam na imię Rafał i mam 15 lat. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Lubię spędzać czas ze znajomymi oraz słuchać muzyki. Chętnie jeżdżę na rowerze. W tym roku chciałbym otrzymać klapki z jakiejś oryginalnej firmy albo zegarek sportowy. Będę bardzo wdzięczny za spelnienie mojego marzenia. Pozdrawiam Cię serdecznie. Rafał
111
Zuzanna
9
Wiek: 12
gwiazdkowy
Mam na imię Zuzia i jestem uczennicą klasy VI, mam prawie 13 lat. Bardzo lubię słuchać muzyki i tańczyć. Gdy byłam młodsza interesowałam się akrobatyką, ale teraz już mniej się tym zajmuję. Obecnie bardziej mnie interesuje wszystko, co jest związane z makijażem i modą. W wolnym czasie lubię jeździć do pobliskiej stajni i uczyć się jeździć konno. Święty Mikołaju! W tym roku chciałabym prosić Cię o głośnik JBL. Ale ucieszę się z każdego prezentu. Dziękuję! Pozdrawiam. Zuzia
Oliwia Sejwa
100
Ania
3
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w te Święta chciałabym od Ciebie dostać tęczowe szelki, tęczową bawełnianą torbę, szkicownik na spirali A5 czarny Creadu i piórnik szkolny - PIÓRNIK TUBA KARTON MLEKO TRUSKAWKOWE.
119
Maja
9
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, mam na imię Maja i mam 17 lat. W kwietniu przyszłego roku się usamodzielnię i marzę, aby w moim domu był szary klasyczny dywan, który jest miękki w dotyku o wymiarach 130x180. Będę szczęśliwa jak spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam
Sylwia Szoka
101
Gracjan
21
Wiek: 18
gwiazdkowy
Dzień dobry  Mikołaju Mam na imię Gracjan chodzę do „samochodówki” Interesuje się mechaniką samochodową i lubię grać w piłkę nożną na święta chciałbym dostać  smartwach i słodycze Pozdrawiam i Dziękuję Gracjan
120
Zuzia
9
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Zuzia , mam 11 lat i chodzę do klasy VI. Interesuję się gimnastyką. Lubię śpiewać, tańczyć oraz uprawiać sport. Co roku w domu dziecka mamy zwyczaj występować w jasełkach. Uwielbiam mieć dużą rolę, może się trochę muszę natrudzić, ale potem jest piękny występ. Święty Mikołaju, w tym roku chciałabym Cię prosić o organizer na biurko lub koc lub T-shirt oversize z małym nadrukiem. Obojętnie jaki kolor. Pozdrawiam. Zuzia
Marta i Mariusz Rasińscy
102
Patryk
3
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, bardzo chciałbym dostać opaskę XIAOMI MIband w języku polskim.
122
Sławka
9
Wiek: 14
gwiazdkowy
Cześć, mam na imię Sławka i mam 14 lat. Chodzę do VIII klasy. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie i co robić dalej. Interesuję się: śpiewem, tańcem, aktorstwem, modą, fotografią. Lubię też jeździć na łyżwach i nartach. Śpiew jest taką czynnością, bez której nie mogłabym żyć. Codziennie śpiewam, inaczej nie dałbym rady żyć. Śpiew i taniec, to moje pasje. Ale wiem, że nigdy nie będę piosenkarką czy tancerką. Jednak nie porzucę tych pasji, ponieważ moje życie bez tego straciłoby sens. Prezenty są fajne i dają radość, ponieważ gdy je dostajesz, jest to bardzo miłe, ale nie uszczęśliwia cię to na całe życie. W końcu się zniszczą, albo dostaniesz nowe. Dla mnie najlepszym prezentem byłby powrót do domu, do moich najbliższych, którzy jedynie mogą dać mi szczęście. Nie rzeczy materialne dają prawdziwe szczęście i radość, ale bliskie osoby. Kiedy kocham rodzinę i mogę spędzać z nią czas, kiedy kocham śpiew i mogę śpiewać, mam prawdziwe szczęście. Drogi Św. Mikołaju, chciałabym dostać pod choinkę prostownico-lokówkę. Marzę o spodniach Adidas (rozmiar XS/S), a najbardziej chciałabym dostać bluzę (czarna z kapturem i napisem OBSESSIVE). Słodycze i kosmetyki też będą mile widziane. Wesołych Świąt!
Dagmara Sagan
103
Oliwia
21
Wiek: 13
gwiazdkowy
Dzień dobry, Kochany Mikołaju nazywam się Oliwia, chodzę do 7 klasy. Lubię słuchać muzyki, jeździć na rowerze i bujać się na bujawce. Marzy mi się zegarek – smartwach najlepiej różowy bo to mój ulubiony kolor. z góry bardzo dziękuję! 😊
124
Łukasz
23
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju !!! Mam na imię Łukasz. Mam 8 lat. Uczęszczam do I klasy Szkoły Podstawowej. Lubię chodzić do szkoły i bawić się tam z rówieśnikami. W wolnej chwili lubię wykonywać prace plastyczne, najlepiej lubię rysować dinozaury. Na tegoroczne święta chciałbym otrzymać samochód - wywrotkę wojskową lub samolot wojskowy zdalnie sterowany. Pozdrawiam cieplutko i życzę Wesołych Świąt.
Maria
104
Marcel
3
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, starałam się być trochę grzeczny i w tym roku chciałbym dostać zestaw do szkicowania dla młodych artystów ZA3629.
125
Wiktoria
9
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, W tym roku opuszczam Dom Dziecka, w którym spędziłam ponad 10 lat. Trochę boje się tej samodzielności, ale myślę, że jakoś dam radę. Myślę teraz prawie ciągle o tym, co mnie czeka. Chciałabym skończyć szkołę i znaleźć dobra pracę. Jeśli mogę Cię o coś prosić, to chciałabym dostać komplet dużych ręczników, który na pewno mi się przyda, gdy będę już „na swoim”. Pozdrawiam. Wiktoria.
Monika
105
Wojciech
21
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju nazywam się Wojtek, mam lat 14. Lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę koszykową i nożną. Dlatego chciałbym dostać piłki jedną do piłki nożnej drugą do koszykówki. Bardzo dziękuję i pozdrawiam Wojtek
127
Lena
9
Wiek: 8
gwiazdkowy
Mam na imię Lena, chodzę do I klasy. W szkole idzie mi dobrze, mam na razie bardzo dobre oceny. Lubię się uczyć. Bardzo lubię przyrodę i zwierzęta (oprócz pająków), nawet uczę się jazdy konnej. Chciałabym kiedyś mieć własną stajnię i małego psa. Marzę o tym, żeby w czasie Świąt być z moją rodziną. Mam nadzieję, że tak będzie. Dziękuję Ci, Mikołaju, że czekasz na mój list. Chciałabym prosić Cię o mały prezent: bluzę lub bluzkę z jakimś zwierzakiem. Kolor jest mi obojętny. Pozdrawiam. Lena
Norbert Konieczny
108
Maciej
23
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju !!! Mam na imię Maciej. Mam 13 lat. Chodzę do VIII klasy szkoły podstawowej. Jestem towarzyski i lubię spędzać czas z rówieśnikami. Interesuje się wędkarstwem i sportem. Byłem cały rok grzeczny. Na gwiazdkę chciałbym otrzymać: zestaw gryf 50 cm z łącznikiem lub Hantle i Sztangę. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt
138
Wiktor
23
Wiek: 6
gwiazdkowy
Mam na imię Wiktor. Mam 8 lat. Uczęszczam do zerówki. Lubię chodzić do mojej szkoły i bawić się z moimi kolegami i koleżankami. W wolnym czasie najchętniej jeżdżę rowerem. Na te święta chciałbym otrzymać kostium - przebranie pikachu oraz tir z lawetą. dziękuję za wszystko i życzę Wesołych Świąt.
Marta i Michał
109
Kacper
23
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju !!! Mam na imię Kacper. Mam 15 lat. Wołają na mnie "Gutek". Uczęszczam do I klasy Szkoły Branżowej w zawodzie budowlaniec. Lubię spędzać czas z rówieśnikami. Interesuje się muzyką i głośnikami. Chciałbym zostać w przyszłości DJ-em . Po prostu kocham muzykę. Na te święta poprosiłbym Głośniki TRACER CITY 2.1.. Cieplutko pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
139
Amelia
9
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Św. Mikołaju, Jestem Amelia, mam 17 lat i uczę się w zawodzie fryzjer. Te święta będą wyjątkowe dla mnie. W sierpniu br. urodziłam córeczkę. Córeczka jest zdrowa i śliczna. Marzę o tym, aby z jej ojcem stworzyć kochającą się rodzinę. Nie wiem, czy opuszczę placówkę wcześniej niż przed usamodzielnieniem, we wrześniu przyszłego roku. Czekam na decyzję sądu. Do przyszłego domu bardzo przydałby mi się czajnik bezprzewodowy. Dziękuję i życzę mimo wielu codziennych trudności WESOŁYCH ŚWIĄT!
Patrycja Markiewicz i Maciej Nastula
110
Patrycja
9
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, mam na imię Patrycja i mam 15 lat. Uczęszczam do VIII klasy szkoły podstawowej. Interesuję się muzyką i kocham zwierzęta. Pod choinkę pragnęłabym dostać Tracer Box – głośnik lub kubek świąteczny lub płytę VERBY i oczywiście SŁODYCZE! Dziękuję i ściskam Cię serdecznie!
140
Amelia
12
Wiek: 3
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Amelka. Mam 3 lata. Bardzo lubię spędzać czas z moimi koleżankami i kolegami z przedszkola i z Naszego domu. Po zajęciach szkolnych bardzo lubię bawić się moimi lalkami, przebieram im ubranka i robię różne fryzury. Drogi Mikołaju w tym roku byłam bardzo grzeczna i marzę o pięknym prezencie. Chciałabym otrzymać fajną lalkę. Jeśli otrzymam taki prezent będę bardzo szczęśliwa. Dziękuję i Pozdrawiam Mikołaju.
Anna Pakuła
113
Roksana
9
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Roksana i mam 15 lat. Jestem w 8 klasie szkoły podstawowej. Niedługo zaczynam jeden ze swoich większych wyborów, czyli, wybór szkoły. Chcę zostać kucharką a w miarę możliwości może kiedyś otworzę swoją własną restauracje! Kiedyś moją pasją była jazda konno, lecz niestety doznałam kontuzji kolana. Teraz najbardziej lubię słuchać muzyki i gotować. Moim marzeniem świątecznym jest dostać elegancki zegarek w kolorze złotym lub słuchawki JBL. Bardzo dziękuje Roksana
141
Lenka
9
Wiek: 0
gwiazdkowy
Kochany Św. Mikołaju, piszę w imieniu mojej córki Lenki. Ma ona dopiero 2,5 miesiąca. Jest zdrowa i bardzo grzeczna, a przede wszystkim jest Miłością mojego życia. Jestem bardzo młoda, ale staram się być dla niej najlepszą mamą! Ona zmieniła wszystko nie tylko w moim życiu. Obserwuję jak się rozwija i to jest fascynująca wspólna podróż. Chciałbym poprosić cię św. Mikołaju dla niej o suchy basen z 100 kulkami
Patrycja i Adrian L
114
Zofia
9
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Św. Mikołaju, mam na imię Zosia w listopadzie skończyłam 16 lat, uczę się w zawodzie fryzjer. Lubię wolnym czasie tańczyć, słuchać muzyki. Interesuję się fryzjerstwem oraz modą i sportem. Myślę już o usamodzielnieniu i uczę się radzić sobie samodzielnie z domowymi obowiązkami, także chciałabym nauczyć się przygotowywać posiłki, aby w przyszłości gotować dla swojej rodziny. Dlatego w tym roku chciałabym prosić Cię o zestaw garnków kuchennych, aby ułatwiło mi to naukę i pracę w kuchni na co dzień. Moim marzeniem jest praca w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym, zgodnie z moim wykształceniem. Dziękuję za pomoc!
147
Gabrysia
12
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Gabrysia. Mam 8 lat. Chodzę do I klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas z rówieśnikami. Po zajęciach szkolnych chętnie spędzam czas na świeżym powietrzu bawiąc się z innymi dziećmi w berka i w chowanego, lubię długie spacery. Mikołaju cały rok byłam bardzo grzeczna i pod choinkę chciałabym dostać Interaktywnego Pieska. Jeśli otrzymam taki prezent będę bardzo szczęśliwa. Dziękuję Mikołaju i życzę Wesołych Świąt.
Andreskowska Zdzisława
116
Daria
23
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju !!! Mam na imię Daria. Mam prawie 17 lat. Uczęszczam do II klasy Szkoły Branżowej w zawodzie fryzjer. Bardzo lubię obcinać włosy i układać fryzury. Interesuje się kosmetyką i fryzurami. Na te święta poproszę: sztuczne rzęsy, olej kokosowy, masażer, żel aloesowy albo paletę cieni, trwałe perfumy 33 ml. i perfumetki. Dziękuję za wszystko i życzę Wesołych Świąt.
148
Nadia
12
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Nadia i mam 5 lat. Lubię spędzać czas z moim rodzeństwem oraz z rówieśnikami. Po wszystkich zajęciach szkolnych bardzo lubię bawić się lalkami. Mikołaju przez cały cały rok starałam się być grzeczna i chciałabym dostać od Ciebie fajną lalkę. Taki prezent bardzo by mnie ucieszył i spełniłoby się moje marzenie. Dziękuję i Pozdrawiam.
Koleżanki i Koledzy z Teamu XPO Kutno
117
Oliwia
9
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju, mam na imię Oliwia. Mam 12 lat i chodzę do VII klasy. Od 3 lat uczę się jeździć konno. Mam 5-cioro rodzeństwa i jestem najstarsza. Bardzo lubię słuchać muzyki. Na te święta marzy mi się prostownica lub kocyk lub słuchawki. Z góry bardzo za wszystko dziękuję!
150
Amelia
12
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Amelka. Mam 10 lat. Chodzę do IV klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Po zajęciach szkolnych często spędzam wolny czas na placu zabaw bawiąc się z innymi dziećmi oraz bardzo lubię kolorować obrazki malować farbami. Drogi Mikołaju przez cały rok starałam się być grzeczna i dlatego chciałabym dostać pod choinkę długopis 3D PEN. Będę bardzo szczęśliwa jeśli dostanę taki prezent. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
Danuta J
123
Lena
9
Wiek: 13
gwiazdkowy
Witam, jestem Lena. Uczęszczam do VI klasy, mam 13 lat i interesuję się tańcem, śpiewem, jazdą konną oraz fotografią. Chciałabym prosić Cię św. Mikołaju o kombinezon onesize, pidżama LEMUR Julian, rozmiar S, wzrost 150 cm. Serdecznie Cię pozdrawiam!
152
Jagoda
12
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Jagoda i mam 13 lat. Chodzę do VII klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas z koleżankami i Kolegami. Po zajęciach szkolnych lubię chodzić na spacery, słuchać muzyki i czytać książki. Przez cały rok starałam się być bardzo grzeczna i bardzo chciałabym dostać od Ciebie prezent pod choinkę. Marzę o ciepłej bluzie sportowej w kolorze czarnym. Jeśli otrzymam taki prezent będę bardzo szczęśliwa. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
Monika wolny
126
Martyna
23
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju!!! Mam na imię Martyna. Mam 16 lat. Uczęszczam do VII klasy Szkoły Podstawowej. Lubię wykonywać w szkole prace plastyczne. Interesuje się kosmetologią. Na tegoroczne święta chciałabym otrzymać kalendarz adwentowy, kosmetyki "zestaw MAX MORE". Pozdrawiam, dziękuję za wszystko i życzę Wesołych Świąt.
157
Agnieszka
24
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany św. Mikołaju, mam na imię Agnieszka i mam 8 lat. Na wstępie swojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i podziękować za zeszłoroczne prezenty. Jestem tu razem z 2 siostrami. Kocham je bardzo. Bardzo też tęsknie za rodzicami. Wszystko jest nowe – koleżanki, koledzy i szkoła. Tylko myśl o spotkaniu z Tobą wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Mam nadzieję, że Ty też jesteś bezpieczny i nic Ci nie grozi przez tego koronawirusa. Chciałabym spotkać się z Tobą, przytulic się i sprawdzić czy Twoja broda jest prawdziwa. Bardzo proszę spełnij moje marzenie i podaruj mi tablet graficzny (znikopis XXL) komplet długopisów brokatowych oraz koc "ogon syreny" w kolorze różowym. Moim marzeniem jest też zaprosić Cię na pyszne ciasto. Uściski.
Anna Burska
129
Nikola
23
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju!!! Mam na imię Nikola. Mam 13 lat. Uczęszczam do IV klasy szkoły podstawowej. Lubię spędzać w szkole czas z rówieśnikami. Interesuje się fryzjerstwem, lubię układać fryzury. Na tegoroczne święta poproszę kalendarz adwentowy - MAKKE UP - Kosmetyki. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam. Życzę Wesołych Świąt.
159
Małgorzata
24
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Małgosia i mam 5 lata. Nie umie jeszcze pisać, dlatego ten list pisze mi ciocia. Jestem pogodną, stale uśmiechniętą, rezolutną dziewczynką. Jestem najmłodsza i czasem ten fakt wykorzystuje, lubię gdy moje słowo jest ostatnie, zwłaszcza gdy mogę decydować, kto ma czytać mi książeczkę na wieczór. Mam nadzieję, że wiesz że jestem grzeczna i już niedługo spotkamy się. Przytulę się do Ciebie i poproszę o prezent – wózek głęboki, z budką, najlepiej różowy dla moich lalek. Buziaczki.
Maria Filarska
131
Przemysław
23
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Przemysław. Mam 14 lat. Uczęszczam do VI klasy szkoły podstawowej. Lubię spędzać czas z moimi kolegami i koleżankami. Interesuję się muzyką i grami komputerowymi. W wolnym czasie również układam klocki lego. Dziękuję za wszystko i życzę Wesołych Świąt.
160
Szymon
12
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Szymek i mam 5 lat. Po zajęciach szkolnych uwielbiam bawić się zabawkami szczególnie samochodami sportowymi. Przez cały rok byłem bardzo grzeczny i pracowałem na to żeby otrzymać od Ciebie jakiś fajny prezent. Pod choinkę chciałbym dostać samochód sportowy na baterię. Marze o takim prezencie i gdybym dostał taki samochód byłbym bardzo szczęśliwy. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
Koleżanki i Koledzy z Teamu XPO Kutno
133
Remigiusz
23
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju!!! Mam na imię Remigiusz. Mam 11 lat. Chodzę do III klasy Szkoły Podstawowej. Interesuje się grami i klockami lego. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze. Chciałbym na tegoroczne Święta otrzymać słuchawki. Dziękuję za wszystko i życzę Wesołych Świąt.
182
Anna
20
Wiek: 7
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Mam na imię Ania i w tym roku poszłam do pierwszej klasy w Szkole Podstawowej. W przyszłości chcę zostać dentystą. Bardzo dbam o swoje zęby i chciałabym abyś przyniósł mi pod choinkę super elektryczną szczoteczkę do zębów. Kocham Cię Mikołaju :)
Asia i Mirek Urbańczyk
136
Wiktoria
9
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, mam na imię Wiktoria i mam 15 lat. Od 2 lat jestem w domu dziecka i od tej pory moje życie zaczęło się zmieniać. Poznałam nowe osoby i weszłam w inne towarzystwo. Nauczyłam się gotować i coraz bardziej wchodzę w dorosłe życie. Moje hobby to jazda konna. W przyszłości, chciałabym zostać wolontariuszką w stadninie i uczyć innych tego, czego się sama nauczyłam, a co wcale nie jest takie proste. Chciałabym zostać fryzjerką. Najbardziej w tym zawodzie zachwyca mnie kreatywność. Lubię patrzec jak powstają różne fryzury. Drogi św. Mikołaju, chciałabym Ciebie prosić o: płytę FLORAL BUGS lub ramkę podświetlaną lub bluzę dresową czarną/szarą zwykłą ze sznurkami, rozmiar M. Te rzeczy bardzo by mi się przydały. W tym trudnym czasie COVID-19 życzę dużo zdrowia!
183
Wiktoria
12
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Wiktoria i mam 17 lat. Chodzę do II klas LO. Jak każda nastolatka interesuję się modą i makijażem, lubię słuchać muzyki i chodzić na długie spacery. Przez cały rok starałam się być grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać kilka kosmetyków z Rossmana, taki prezent sprawiłby mi ogromną radość. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam..
Klaudia i Dawid
143
Wiktoria
23
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi święty Mikołaju... Mam na imię Wiktoria. Mam 17 lat. Uczęszczam do II klasy szkoły branżowej w zawodzie magazynier/logistyk. Interesuję się muzyką, tańcem i kosmetykami. Na te Święta chciałabym otrzymać podkład lirene perfect Matt Fluid Matujący 400 IVORY, Paese Puder Ryżowy, klej duo do rzęs, golden rose - wodoodporny liner w pisaku, douglas utrwalacz Make up Fixer 30 ml, blender gąbka, pomada czarna z wibo, korektor 010, catrice LIQVID camouflage. Dziękuję za wszystko, cieplutko pozdrawiam. Życzę wesołych Świąt.
188
Jakub
24
Wiek: 23
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, mam na imię Kuba i mam 23 lata. Na wstępie mojego listu chce bardzo serdecznie podziękować za zeszłoroczny prezent. W czerwcu przyszłego roku kończę szkołę. Prawdopodobnie są to moje ostatnie miesiące pobytu w placówce. Polubiłem moje młodsze koleżanki i kolegów, dogaduje się z wychowawcami, wiem że, chcą dla mnie dobrze. Naprawdę polubiłem to miejsce. Nie wiedząc co będzie dalej już teraz staram się przygotować do momentu w którym jednak się usamodzielnię. Chciałbym Cię prosić o prezenty które pomogą mi w nowym miejscu zamieszkania. Proszę o czajnik bezprzewodowy i komplet sztućców dla 6 osób. Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.
Piotr Latko
144
Alicja
9
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju, mam na imię Alicja i za pół roku skończę 18 lat. Niedługo będę się usamodzielniać lecz to ciężki wybór. Uczę się w zawodzie fryzjer lecz najbardziej chcę zostać kosmetologiem i wizażystką. Dzięki Fundacji One Day odbyłam kurs stylizacji paznokci organizowany przez SEPHORA. Po szkole zawodowej chcę iść do zaocznego liceum, a następnie na studium kosmetyczne. Od bardzo dawna to są główne moje zainteresowania. Moim największym marzeniem świątecznym jest pierścieniowa lampa LED lub krzesło do makijażu. Cały komplet sporo kosztuje, ucieszę się choćby podarowaniem jednego elementu zestawu. Jeśli to byłoby niemożliwe poproszę o zestaw kosmetyków. Bardzo dziękuję
189
DAMIAN
25
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Jestem Damian, mam 9 lat i mieszkam w Domu Dziecka. W tym roku byłem grzeczny, ale też trochę rozrabiałem. Obiecuję, że w następnym roku będę sprzątać swoje zabawki i pomagał kolegom. Moim marzeniem jest dostać nerfa i strzałki do niego, żeby bawić się z kolegami. Pozdrawiam Cię i bardzo kocham Damian
Ola i Marcin
145
Tomasz
23
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju.... Mam na imię Tomasz. Mam 16 lat. Chodzę do II klasy szkoły branżowej w zawodzie mechanik. Interesuje się piłką nożną, elektroniką i geamingiem. Na te Święta chciałbym otrzymać sprzęt geamingowy. Aby ułatwić szukania prezentów założyłem pocztę z linkami. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za wszystko. Życzę Wesołych Świąt.
192
ŻANETA
25
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! W tym roku byłam grzeczna i chciałabym dostać zestaw hybrydowy do paznokci, gdyż chciałabym o nie zadbać, a poza tym moje koleżanki z klasy mają piękne paznokcie i trochę im zazdroszczę :-) Dziękuję i czekam na Ciebie!
Żaneta i Grzegorz
146
Weronika
23
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju... Mam na imię Weronika. Mam 16 lat. Uczęszczam do VIII klasy Szkoły Podstawowej. ' Interesuje się Makijażem, muzyką i tańcem. Chciałabym pod choinkę dostać kilka z tych rzeczy: Revers pomada do brwi z olejkiem arganowym brown, revers korektor do twarzy camouflage liqvid nr 102, Wibo fixing power puder sypki do twarzy, gąbki kosmetyczne do twarzy, makijażu blender, Eveline matt my day podkład matujący 01 IVORY, duża paletka do makijażu, zestaw cieni, pasek do spodni damski eko klasyk skóra greenowood. Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za wszystko. Życzę wesołych Świąt.
197
Hubert
24
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Hubert i mam 7 lat. Jestem dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie, nie mówię, nie umie pisać i dlatego robi to za mnie ciocia. Ciągle wymagam stałej opieki i wsparcia, chociaż coraz lepiej radzę sobie z czynnościami samoobsługowymi. Muszę jeszcze dużo ćwiczyć. W ostatnim czasie zacząłem samodzielnie układać puzzle. Zajęcie to tak mnie zachwyca, że „wypracowałem” własny sposób ich układania. Wysypuję puzzle z 2-3 pudełek, mieszam je i zaczynam jednocześnie układać obrazki. Ucieszą mnie nowe wzory np. Puzzle 4 w 1 „Psi Patrol”. Dużą radość sprawi mi też na pewno tablica do malowania światłem. Dziękuję za wywołanie uśmiech na mojej twarzy. Przesyłam Ci uściski i buziaki. Papa
Magdalena T
149
Jakub
23
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju... Mam na imię Jakub. Mam 12 lat. Uczęszczam do VI klasy Szkoły Podstawowej. Interesuje się komputerami i telefonami. Na te Święta chciałbym otrzymać mikrofon, 2 czekolady milka, podkładkę geamingową. Dziękuję za wszystko, pozdrawiam cieplutko i życzę Wesołych Świąt.
200
Magdalena
20
Wiek: 7
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Kup mi proszę szczotkę do zębów. Taką ładną z Elzą z Krainy Lodu. Chcę mieć taką szczoteczkę z owocową pastą. Upiekę Ci pierniki i jak przyjedziesz to sobie weźmiesz. Nie będę spać, żeby Cię spotkać!
Ania i Lukasz
151
Maja
12
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na i imię Maja i mam 12 lat. Chodzę do VI klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas z rówieśnikami. Po zajęciach szkolnych lubię spędzać czas na placu zabaw, bardzo lubię rysować i chętnie słucham muzyki. Przez cały rok starałam się być bardzo grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać Okulary VR, taki prezent sprawiłby mi wiele radości. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
205
Weronika
19
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju! Mam na imię Weronika i mam 10 lat. Chodzę do IV klasy szkoły podstawowej. Lubię czytać książki, układać puzzle i bawić się lalkami. Marzę, żeby dostać w prezencie świątecznym klocki Lego Harry Potter. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam Cię Mikołaju i życzę Wesołych Świąt :)
Delfina, Paweł i Franek
153
Kacper
12
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Kacper i mam 12 lat. Chodzę do VI klasy Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas z rówieśnikami. Po zajęciach lubię spędzać czas na boisku i grać z kolegami w piłkę. Przez cały rok starałem się być grzeczny i dlatego chciałbym dostać pod choinkę od Św. Mikołaja bluzę sportową w kolorze czarnym lub szarym. Taki prezent sprawiłby mi ogromną radość. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
206
Nikolas
24
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, mam na imię Nikolas i mam 10 lat. Jestem dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie. Nie potrafię czytać ani pisać, dlatego poprosiłem ciocie o pomoc w napisaniu tego listu. Bardzo lubię gry komputerowe. Jestem fanem gry Minecraft. Dużą radość sprawi mi bluza dresowa z jej bohaterami. Ponad wszystko uwielbiam słodycze. Szczególnie gumę „mambę” i czekoladę. Bardzo ucieszę się że słodkiego upominku. Pozdrawiam Cię.
Klaudia i Dawid
154
Iga
12
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Iga i mam 16 lat. Chodzę do II klasy ZSZ w zawodzie kucharz. Po zajęciach uwielbiam długie spacery po parku wtedy mogę podziwiać przyrodę, ptaki, drzewa i wszelką roślinność. Bardzo lubię podróżować chętnie jeżdżę na różne wycieczki szczególnie te rowerowe. Cały czas staram się być grzeczna i pracować nad swoim zachowaniem i myślę, że w tym roku też zasłużyłam na prezent od Św. Mikołaja. Bardzo chciałabym dostać fajną walizkę podróżną na różne wyprawy w ferie i wakacje. Taki prezent sprawiłby mi ogromną radość. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
216
ALISHA
25
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Alisha, mam 9 lat, chodzę do II klasy SP. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe. Pod choinkę chciałabym dostać słuchawki bezprzewodowe i piżamę jednorożca. Dziękuję i czekam na Ciebie!
Ola i Marcin
155
Dominik
12
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Dominik i mam 14 lat. Chodzę do VIII klasy Szkoły Podstawowej. Po zajęciach bardzo lubię grać w piłkę na boisku wraz z moimi kolegami, lubię jeździć na rowerze i grać w gry komputerowe. Przez cały rok starałem się być grzeczny i dobrze się uczyć. i mam nadzieję że zasłużyłem na prezent od Św. Mikołaja. Po choinkę chciałbym dostać fajną bluzę w kolorze białym z delikatnym nadrukiem. Taki prezent sprawiłby mi wiele radości. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
217
Piotr
20
Wiek: 6
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Chciałbym dostać szczoteczkę taką do mycia zębów. Żeby była z Autami i czerwona. I jeszcze słodycze bo lubię żelki i czekoladę.
Maria Grudziecka
156
WIKTORIA
25
Wiek: 14
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Wiktoria, mam 14 lat. Przez cały rok starałam się być rzeczna, choć nie zawsze mi się to udawało. W te święta chciałabym dostać zestaw do paznokci Hybryda wraz z pyłkami do paznokci. Dziękuję i pozdrawiam.
220
Lena
20
Wiek: 7
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Jestem Lenka i mam 7 lat. Chodzę do przedszkola. Jestem bardzo grzeczna. Lubię pierniki tak jak Ty, Chciałabym żebyś kupił mi szczoteczkę elektryczną taką jak widziałam na stronie w komputerze. taką ładną z Elzą i różnymi końcówkami. Do zobaczenia na święta!
Anna Tworek
158
JULIA
25
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! W tym roku byłam grzeczna i chciałabym dostać pod choinkę organizer do przechowywania koszulek, tablice korkową, organizer do szafy, szkatułkę, organizer na kosmetyki oraz włóczkę z szydełkiem. Lubię mieć wszystko poukładane i zorganizowane a te prezenty pomogą mi w utrzymaniu porządku w szafie. Pozdrawiam Cię i nie mogę się doczekać, kiedy do nas przyjdziesz.
232
LENA
25
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Lena, mam 17 lat. Chodzę do szkoły fryzjerskiej. Marzę o tym, żeby zostać fryzjerem. Po szkole w wolnym czasie ćwiczę się w fachu poprzez czesanie moich koleżanek. Cały rok byłam grzeczna i pracowałam na to, by otrzymać od ciebie prezent. Chciałabym otrzymać suszarkę do włosów. Będę najszczęśliwszą osobą na świecie, gdy dostanę ten prezent. Wesołych świąt!
Kinga Nowicka
161
Maria
24
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi św. Mikołaju, Hej to ja Marysia, w tym roku skończyłam już 13 latka. Nie zmienia się u mnie to, że uwielbiam się śmiać, dużo gadać i śpiewać. Czuję się dobrze w swojej skórze i chciałabym swoją pozytywną energią zarażać innych. Dziękuję Ci za zeszłoroczne prezenty, wywołały one uśmiech na mojej twarzy. Pamiętam nasze ostatnie spotkanie, cieszę się, że poświęciłeś mi swój czas. Spełniłeś też moje marzenie spotkania się z Baronem i chwilę porozmawiania z nim. W tym roku bardzo bym chciała Cię prosić o zegarek Smartband z pulsometrem i krokomierzem oraz perfumy. Pozdrawiam Cię serdecznie. Uściski
234
IGOR
25
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Igor, mam 5 lat. Chodzę do przedszkola. Bardzo lubię się bawić. Marzę o tym, by dostać misia większego ode mnie. Cały rok byłem bardzo grzeczny i pracowałem na prezent od Ciebie. Wesołych świąt
Marlena Zdunkiewicz
162
BARTOSZ
25
Wiek: 14
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Bartek, mam 14 lat. W tym roku bylem bardzo grzeczny i uważam, że zasługuję na grę UNTIL DAWN na PS4. Lubię grać w wolnym czasie i mnie to odstresowuje. Będę wdzięczny za spełnienie mojej prośby. Trzymaj się cieplutko! Bartek
262
Dagmara
11
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imię Dagmara i mam 14 lat. Obecnie chodzę do klasy 8 i wolnym czasie interesuję się szkicowaniem i rysowaniem. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do Świętego Mikołaja aby ufundował mi zestaw do szkicowania dzięki któremu poszerze własne zainteresowania i pasje. Z racji wieku młodzieńczego i dorastania proszę również o zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała. Pozdrawiam Cię Kochany Św. Mikołaju.
Mas Bud Instalacje
163
Karolina
24
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Brodaczu, mam na imię Karolina i mam 13 lat. Serdecznie Cię pozdrawiam, dziękuje za zeszłoroczne, wspaniałe prezenty. Piszę znów do Ciebie ten list, bo do świąt zostało już „kilka chwil”. Znasz mnie już trochę i wiesz, że jestem grzeczną nastolatką. Czasami gdzieś bujam z „głową w chmurach” a ciocie mówią, żebym się częściej uśmiechała. Będę bardzo szczęśliwa jeśli w tym trudnym dla wszystkich roku spełnisz znów moje marzenie i podarujesz mi lampę do paznokci hybrydowych w zestawie z akcesoriami. Mam nadzieję, że spotkamy się w grudniu i będę mogła podziękować Ci za prezenty.
263
Przemysława
11
Wiek: 10
gwiazdkowy
Witam Cię serdecznie Kochany Św. Mikołaju. Mam na imię Przemka i mam 10 lat. Z racji moich zainteresowań chciałabym prosić Cię o Markery alkoholowe touch art prozestaw lub gumkę aksamitkę lub frotkę Skranczi zestaw lub bloki szkicowy A5 oraz ołowki do szkicowania 12 szt. Artea Astra. Prezent ten sprawi wielką radość i uśmiech na twarzy oraz ciepłe wspomnienia o Tobie Św. Mikołaju przez okrągły rok . Buziaczki od Przemki.
Ewelina Skowronek
164
Anna
24
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany św. Mikołaju to ja Ania. Mam 15 lat. Dziękuję Ci za zeszłoroczne prezenty sprawiłeś mi nimi ogromną radość. Co u Ciebie słychać? Wszystko OK? Odwiedzisz mnie w tym roku?? Bo wiesz…. jak to ze mną było ostatnio. Nie będę o tym pisać, Ty wiesz, że nie ma się czym chwalić. Mam włosy, które są podatne na kręcenie się, a to jest tak, że chciałabym żeby były one proste (pewnie Ci którzy mają proste włosy chcą mieć kręcone) dlatego z pewną nieśmiałością chciałabym Cię prosić o elektryczną szczotkę z wyświetlaczem LCD do prostowania włosów oraz o suszarkę. Uściski. Papaty
268
Jakub
11
Wiek: 4
gwiazdkowy
Drogi Mikołąju! Mam na imię Kuba i uczęszczam do przedszkola. Interesuje się samochodami oraz oglądaniem bajek dla dzieci na przykład Bing. Chciałbym dostać od Mikołaja samochód sterowany na pilota i maskotkę Binga. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli się to spełni. Pozdrawiam Cię cieplutko.
Andreskowska Zdzisława
165
WIKTORIA
25
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! W tym roku miałam wyjątkowo pod górkę, przez pandemię legły niektóre z moich planów. Jedynie muzyka nakręca mnie pozytywnie, dlatego chciałabym dostać bezprzewodowy głośnik z wejściem usb, abym mogła cieszyć się uspakajającą muzyką nawet na spacerze. Będę wdzięczna za spełnienie mojej prośby, pozdrawiam
297
Artur
6
Wiek: 9
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Artur i mam 9 lat. W tym roku nie byłem najgrzeczniejszym chłopcem, ale bardzo się staram pracować nad swoim zachowaniem. Bardzo lubię spędzać czas wolny grając w gry komputerowe i na play-station. Gdy mój brat wraca ze szkoły również wspólnie, wieczorami układamy różne budowle z klocków lego. W tym roku bardzo chciałbym dostać tablet graficzny z rysikiem 12 cali oraz zdalnie sterowanego pająka tarantulę. Dziękuję Ci bardzo, że co roku o mnie pamiętasz. Pozdrawiam i życzę Ci Wesołych Świąt.
Artur Linkiewicz
166
Krzysztof
12
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Krzysiu i mam 9 lat. Chodzę do II klasy Szkoły Podstawowej. Po zajęciach szkolnych lubię bawić się z kolegami na placu zabaw i grać w piłkę, lubię też bawić się samochodami. Mikołaju przez cały rok byłem grzeczny i myślę że zasłużyłem na jakiś fajny prezent. Chciałbym dostać samochód na pilota i gdybym dostał taki samochód byłbym bardzo szczęśliwy. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
304
Apolonia
6
Wiek: 1
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Apolonia i niedawno skończyłam pół roczku. Jestem radosną, wesołą i zabawną dziewczynką. Bardzo lubię się bawić. Od jakiegoś czasu zaczęłam siadać, dlatego też zaczęło mnie więcej interesować. W tym roku na Gwiazdkę bardzo chciałabym otrzymać zestaw sztućców podróżnych, bambusowy talerz z przegródkami oraz zestaw naczyń. Wiem, że budżet Twój Święty Mikołaju pewnie nie jest za duży, dlatego o więcej nie proszę. Tobie Święty chciałabym życzyć zaś ciepłych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych.
Edyta i Krystian
167
Aleksandra
24
Wiek: 14
gwiazdkowy
Witaj, św. Mikołaju. Mam na imię Ola i mam 13 lat. Na wstępie mojego listę chcę Cię bardzo serdecznie pozdrowić. Ostatnie 4 miesiące to dla mnie trudny czas. Jestem tu z 2 młodszymi siostrami. Bywa różnie jak to u rodzeństwa. Cieszę się, że zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Jest wtedy tak kolorowo i wszędzie palą się światełka. Koleżanki opowiadały mi jak wspaniale pachnie tu pierniczkami. na pewno będziemy je robić wspólnie. Bardzo ucieszę się jeśli podarujesz mi lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED oraz łańcuszek "celebrytka" z imieniem OLA. Przesyłam moc uścisków. Ściskam Cię bardzo mocno. Buziaki
306
Damian
6
Wiek: 3
gwiazdkowy
Mój Drogi Mikołaju! Nazywam się Damian, mam 3 lata i jak to chłopcy w tym wieku uwielbiam majsterkować, skręcać, rozkręcać, psuć i naprawiać wszystko co mi wpadnie w ręce. Marzy mi się drewniany warsztat z narzędziami. Młotki, śrubki, kombinerki... ach co to będzie za zabawa. Jeśli coś zepsuje się w Twoich saniach, to oczywiście też naprawię. Pozdrawiam Cię serdecznie i ciepło przytulam.
Magdalena Graca
168
Patryk
19
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Mam na imię Patryk i mam 8 lat. Chodzę do 1 klasy szkoły podstawowej. Lubię bawić się z innymi dziećmi. Jestem wesoły i pogodny. Bardzo lubię jeździć na rolkach, hulajnodze i rowerze. Będę bardzo szczęśliwy jeśli dostanę w prezencie zdalnie sterowany samochód. Pozdrawiam Cię Mikołaju i życzę Wesołych Świąt.
307
Amelia
6
Wiek: 3
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Amelia i mam 3 latka. List w moim imieniu pisze mój wychowawca, ponieważ bardzo dobrze wie co sprawi mi radość pod choinką. Uwielbiam zabawy w dom i gotowanie. Marzy mi się własna kuchnia z akcesoriami bym mogła gotować dla wszystkich nas domowników ( przyrządzę również coś dla Ciebie). Będzie to cudowna zabawa jak i nauka. Dziękuję bardzo za przeczytanie listu. Ściskam Cię mocno.
Dominika T
169
Daria
24
Wiek: 17
gwiazdkowy
Hej Brodaczu, to ja 17 – letnia Daria. Na początku mojego listu chciałabym zapytać jak się czujesz w tych trudnych czasach? Czy dopisuje Ci zdrowie? Liczę, że dzięki Tobie Święta Bożego Narodzenia będą wciąż czasem magii i cudownej atmosfery. W styczniu kończę 18 lat, będę pełnoletnia. Mogłabym się już usamodzielnić i opuścić placówkę…. Hmmm…. No właśnie zadomowiłam się tu, jest mi tu dobrze. Zdecydowałam, że zostaję i będę kontynuować naukę w szkole branżowej. To była prosta decyzja, czułam wsparcie i akceptacje ze strony rodzeństwa, koleżanek i wychowawców. Prezent od Ciebie sprawi mi dużo przyjemności. Proszę o pościel w rozmiarze 160x200 oraz lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED. Pozdrawiam Cię. Do zobaczenia.
312
Laura
18
Wiek: 2
gwiazdkowy
Święty Mikołaju nazywam się Laura i mam prawie 3 latka. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc oczekuję Twojej wizyty. Wiem, że nagradzasz grzeczne dzieci (a ja taka jestem) prezentami, więc bardzo Cię proszę o :interaktywny Piesek - Chi Chi LOVE. Buziaki!!!
Anastasiia i Mateusz Konaszwscy
170
ŁUKASZ
25
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Łukasz. Interesuję się sportem a dokładnie "Street Workout" Moim marzeniem jest dostać paraletki, aby szkolić swoje umiejętności w tej dziedzinie. Pozdrawiam Łukasz
313
Joanna
18
Wiek: 4
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju mam na imię Asia i mam 4 lata. Przez cały rok bardzo się starałam, byłam grzeczna. Pod choinkę chciałabym dostać dużą, piękna lalkę. Dziękuje Ci bardzo i życzę Wesołych Świąt!!!
Monika Piwecka
171
Damian
12
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Damian i mam 12 lat. Chodzę do V klasy Szkoły Podstawowej. Po zajęciach bardzo lubię bawić się z kolegami na placu zabaw a wieczorami lubię słuchać muzyki. Uwielbiam polskich wykonawców szczególnie Kamila Bednarka. Przez cały rok byłem grzeczny i mam nadzieję że dostanę od Ciebie pod choinkę jakiś fajny prezent. Chciałbym dostać słuchawki do telefonu, żebym mógł słuchać muzyki z telefonu. Taki prezent sprawiłby mi wiele radości. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam.
315
Magdalena
18
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju mam na imię Madzia i mam 6 lat. Przez cały rok bardzo się starałam, byłam grzeczna. Pod choinkę chciałabym dostać dużą, piękna lalkę. Dziękuję Ci bardzo, życzę Wesołych Świąt!!!
Sylwia i Sebastian
172
Mateusz
24
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Mam na imię Mateusz. W tym roku skończyłem już 12 lat. Pisząc do Ciebie, przypominam sobie o naszym ostatnim spotkaniu. Było super. Masz świetnych Pomocników. Trochę martwi mnie to, że teraz choruje dużo osób. Mam nadzieję, że Ty czujesz się dobrze i jesteś zdrowy. Jestem wielkim fanem gry Minecraft. W tym roku dlatego chcę Cię prosić, abyś obdarował mnie budzikiem Minecraft ze wzorem „kilof” oraz t-shirtem z postaciami z tej gry. Już nie mogę doczekać się naszego spotkania, do zobaczenia.
316
Marcel
18
Wiek: 2
gwiazdkowy
Święty Mikołaju mam na imię Marcel i mam 3 latka. W tym roku byłem bardzo grzeczny. Mam wielkie marzenie dostać koparkę, która ma funkcję jeździka. Dziękuję i Wesołych Świąt!!!
Przemysław i Irmina Banach
173
Łukasz
24
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mój kochany Mikołaju, mam na imię Łukasz i mam 10 lat. Jestem tutaj krótko, ale zdążyłem się już przyzwyczaić do nowej sytuacji. Mam fajnych kolegów i koleżanki i ciocie, które bardzo lubię. Najbardziej to tęsknie za rodzicami. Pomimo to jestem pogodnym, uśmiechniętym chłopcem. Chciałbym się z Tobą spotkać i opowiedzieć Ci więcej o sobie, Wiem, że będziesz się spieszył do innych dzieci, ale będę bardzo szczęśliwy gdybym mógł zaśpiewać Ci Twoją ulubioną kolędę. Jestem fanem gry Minecraft. Bardzo ucieszyłaby mnie bluza z bohaterami tej gry. Chciałbym też bardzo Cię prosić abyś podarował mi słuchawki bezprzewodowe. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy. Do zobaczenia w grudniu :)
321
Alan
18
Wiek: 3
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju mam na imię Alan i mam prawie 3 latka. Wiem, że spełniasz marzenia grzecznych dzieci, dlatego cały rok bardzo się starałem taki być. Bardzo Cie proszę, byś podarował mi Matę edukacyjną Miasto z firmy Chicco. Czekam na Ciebie z niecierpliwością i pozdrawiam Alan!!!
Marta & Daniel
174
IGOR
25
Wiek: 15
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Igor. Interesuję się piłką nożną, w wolnym czasie gram na komputerze i na konsoli RS4. Chciałbym nową grę na PS4, gdyż razem z moimi kolegami w wolnym czasie robimy zawody i gramy. Będę wdzięczny za spełnienie mojego marzenia. Pozdrawiam Igor
323
Eliza
6
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Jestem Eliza. W tym roku skończyłam 9 lat. Uwielbiam bawić się zabawkami, lalkami oraz grać w rożne gry. Jestem wesołą dziewczynką, która w tym roku starała się być grzeczna. Mam dwa marzenia. Bardzo chciałabym dostać pieska Yorka interaktywnego oraz zestaw dla dzieci do makijażu. Myślę, że byłby to dobry prezent, ponieważ jak to dziewczynka, lubię się stroić i malować. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenie. Wesołych Świąt.
Aga Sztogrin
176
BARTŁOMIEJ
25
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Jestem Bartek, mam 7 lat i wszyscy mówią, że z całej grupy jestem najgrzeczniejszy. W tym roku moim marzeniem jest dostać zestaw diamentowy karabin i miecz led oraz kapcie pandy rozmiar 33 - pluszowe, takie jak ma mój kolega. Bardzo mi zależy na tych prezentach, wierzą, że je dostanę. Pozdrawiam Bartek
333
Oliwier
8
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Oliwier. Mam 7 lat. Chodzę do I klasy podstawówki. Moim hobby jest zabawa z innymi dziećmi oraz układanie klocków LEGO Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać Zestaw klocków LEGO . Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Pozdrawiam Oliwier
Dominika T
179
Oliwia
12
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Oliwia i mam 17 lat. Chodzę do II klasy Szkoły Branżowej w zawodzie fryzjer. Po zajęciach lubię spotykać się z rówieśnikami i chodzić na długie spacery. Jak każda nastolatka interesuję się modą i makijażem, uwielbiam swoim koleżankom układać różne interesujące fryzury, mamy przy tym wiele zabawy. Wiem, że moje zachowanie nie jest idealne ale staram się być grzeczna. Chciałabym dostać pod choinkę trochę kosmetyków z Rossmana. Taki prezent sprawiłby mi wiele radości. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam
334
Grzegorz
8
Wiek: 8
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju Mam na imię Grześ i mam 8 lat. Chodzę do klasy II SP. Lubię się bawić i grać w piłkę. W tym roku byłem prawie grzeczny. Proszę Cię o Dresy Sportowe, w których będę grał w piłkę gdy będzie chłodniej. Dziękuję Grześ
Joanna Witko
180
Marcin
12
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Marcin i mam 16 lat . Chodzę do II klasy Szkoły Branżowej w zawodzie kucharz. Po zajęciach szkolnych bardzo lubię grać w piłkę razem z kolegami. Lubię długie spacery po parku, uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Przez cały rok starałem się być grzeczny i pracowałem na to żeby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać walizkę podróżną, taki prezent sprawiłby mi wiele radości. Dziękuję Mikołaju i Pozdrawiam
340
Julia
8
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Julia. Mam 7 lat. Chodzę do przedszkola. Moją pasją jest rysowanie. W wolnym czasie lubię oglądać bajki i bawić się na dworze z koleżankami. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać obrotową lampkę nocną z jednorożcem i Poopsie Q.T. Unicorns Penelope Proud Jednorożec . Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Julcia
Dominika T
181
NADIA
25
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Nazywam się Nadia, mam 13 lat i mieszkam w Domu Dziecka. Chciałam Ci napisać, że w tym roku byłam trochę grzeczna i trochę niegrzeczna. Obiecuję, że w przyszłym roku będę grzeczna i będę słuchała wychowawców. Najbardziej chciałabym Cię prosić o kompleksowy zestaw do paznokci z lakierami i przyrządami, bo chciałabym sobie zrobić piękne paznokcie na święta. Pozdrawiam Cię! Proszę, przyjdź! Nadia P.S. Pod choinką zostawię dla ciebie ciasteczko!
354
Nikola
8
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju Mam na imię Nikola, nie wiem czy wiesz ale to kobiecy odpowiednik imienia Mikołaj, czyli można powiedzieć, że nazywam się Mikołajka😊. Na co dzień chodzę do 4 klasy SP. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu oraz na wspólnej zabawie z moimi siostrami. Chciałabym Cię prosić o dużego pluszowego misia, który będzie mnie pilnował w nocy. Całuję Nikola
Marta Ślęzak
184
Marika
20
Wiek: 10
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Święty Mikołaju, Mam na imię Marika. Jestem bardzo grzeczna. Uczę się teraz zdalnie dlatego chcę, żebyś dał mi słuchawki z mikrofonem, żebym mogła słuchać muzyki na komputerze i uczyć się zdalnie. Dziękuję za prezent z zeszłego roku. Rolki używam do dziś bo jeszcze nie ma śniegu i mogę na nich dalej jeździć.
356
Nikodem
15
Wiek: 3
gwiazdkowy
Mam na imię Nikodem i mam prawie cztery lata. W zawiązku z tym, że nie potrafię jeszcze pisać pomaga mi w tym „ ciocia”. W placówce mieszkam od niedawna, chodzę też do przedszkola. Bardzo lubię rysować, bawić się z kolegami i samochodzikami. Najbardziej jednak lubię bawić się klockami, budować wieże i garaże dla autek. Dlatego moim marzeniem jest dostać pościel w klocki ( rozmiar 70x80, 140x200 ) i misia. Jeśli moje marzenie się spełni będę bardzo szczęśliwy.
Monika Kranc
185
ALEKSANDRA
25
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Ola i mam 18 lat. Chodzę do III klasy technikum. Chciałabym dostać na prezent 3 etui na telefon Xiaomi Redmi Note 6 Pro (1 przeźroczyste, 1 czarne i i 1 kolorowe, ale nie różowe) oraz bluzę rozmiaru M koloru lawendowego. Jeśli chodzi o to, czy byłam grzeczna, to zdarzało mi się być niegrzeczną, ale się staram to zawsze naprawić. Będę Ci wdzięczna, jeśli dostanę od ciebie prezent. Ola
357
Michał
15
Wiek: 8
gwiazdkowy
Mam na imię Michał i mam 8 lat. W placówce przebywam już ponad trzy lata. Jestem uczniem II klasy szkoły podstawowej. Co raz lepiej radzę sobie z pisaniem a bardzo dobrze radzę sobie z nauką czytania. Lubię majsterkowanie, zajęcia plastyczne i jazdę na rowerze. Najczęściej bawię się z moim bratem bliźniakiem, często budujemy coś z klocków lub układamy puzzle. Bardzo chciałbym dostać kolorową pościel najlepiej w klocki lego albo w auta ( rozmiar 70x80, 140x200 ).
Magdalena i Krzysztof
186
Marta
20
Wiek: 13
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Spraw żeby w końcu mój ukochany zespół BTS mógł przyjechać do Polski na koncert. A pod choinkę daj mi proszę kubek z moim ukochanym zespołem BTS. Uwielbiam ten zespół. Jeżeli będziesz miał czas to proszę wpadnij do nas to pokażę Ci jak wygląda mój pokój. Do zobaczenia!
358
Lilianna
8
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam się Liliana, mam 8 lat i chodzę do II klasy szkoły podstawowej. Lubię bawić się lalkami i oglądać bajki. Jestem grzeczna i zawsze staram się pomagać w obowiązkach. Chciałabym dostać lalkę L.O.L, bo bardzo je lubię. Pozdrawiam Cię serdecznie i całuję Liliana
Monika Piwecka
187
Maksymilian
20
Wiek: 11
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Wiesz, że moją pasją jest gra MINECRAFT. Proszę żebyś przyniósł mi w te święta zestaw klocków MINECRAFT. Najlepiej żebyś został w naszym domu i pookładał ze mną klocki. Co Ty na to? Czekam na Ciebie z niecierpliwością!
359
Sofija
8
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam się Sofia, mam 7 lat i chodzę do przedszkola. Lubię bawić się lalkami i biegać po dworze. Marzę by dostać pieska Boogie Boogie, który skacze i jest taki kochany. Całuje Sofia
Anna Węgrzyn
190
Marcin
20
Wiek: 12
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Święty Mikołaju, Wiesz jak bardzo lubię muzykę. Przynieś mi super wypasiony głośnik, żebym mógł odtwarzać muzykę na naszych uroczystościach. Jak starczy pieniędzy to chcę też żebyś kupił mi zegarek o którym zawsze marzyłem a nie mam zegarka. Trzymaj się i wpadaj do nas na imprezę.
360
Lena
8
Wiek: 5
gwiazdkowy
Mój Mikołaju! Nazywam się Lena i mam 5 lat. Bardzo lubię lalki, chciałabym od Ciebie dostać lalkę ELZĘ z Krainy Lodu, ponieważ bardzo ją lubię. Wiem, że jesteś kochany i na pewno się zgodzisz. Buziaki Lena
Paulina Brodowska
191
Mikołaj
20
Wiek: 16
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Mikołaju, Dostałem super rower od Ciebie na poprzednie święta. Teraz chcę żebyś mi przyniósł fajne sportowe markowe spodnie NIKE. Czarne. Dzięki temu będę mógł jeździć nawet zimą. Siema Mikołaju.
370
Krystian
15
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mam na imię Krystian i mam 10 lat. Jestem uczniem IV klasy szkoły podstawowej ale nadal mam bardzo duże trudności z czytaniem i pisaniem więc o pomoc poprosiłem ciocię. Staram się być grzeczny ale czasem mi to nie wychodzi. Bardzo szybko się denerwuję i wpadam w złość. Bardzo lubię spędzać czas z kolegami, bawić się, grać w piłkę i jeździć na rowerze. Bardzo chciałbym dostać pościel z wizerunkiem znanego piłkarza polskiego ( rozmiar 70x80, 140x200 ). Jest to moje marzenie.
Cristian Mirescu
193
Bogumił
20
Wiek: 13
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Dużo gram na telefonie i komputerze. Mam już super komputer i super telefon. Teraz chciałbym, żebyś przyniósł mi gamepad do telefonu. Najlepiej czarny. Ty wiesz o co mi chodzi o przecież mnie obserwujesz. Byłem bardzo grzeczny!
378
Łukasz
15
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Łukasz i chodzę do pierwszej klasy szkoły zawodowej i uczę w zawodzie hotelarz. W placówce przebywam już ponad trzy lata. Przez cały ostatni rok starałem się być grzeczny ale muszę przyznać, że nie zawsze mi się to udawało. Staram się jednak nad sobą pracować i poprawić zachowanie. Wolny czas spędzam na zabawach z kolegami, najczęściej gramy w piłkę. Piłka nożna jest moją pasją. Bardzo chciałbym dostać pościel z wizerunkiem znanego piłkarza. ( rozmiar 70x80, 140x200 ). Bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu.
Katarzyna Bogdziewicz
194
Przemysław
19
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Przemek i mam 10 lat. Chodzę do IV klasy szkoły podstawowej. Jestem koleżeński i wesoły. Lubię rysować, układać klocki, grać w gry planszowe. a także komputerowe. Marzę, aby dostać w prezencie gwiazdkowym robota sterowanego BB - 8 Star Wars. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam Cię Mikołaju i życzę wesołych świąt!
387
Brajan
15
Wiek: 5
gwiazdkowy
Mam na imię Brajan i ma 5 lat. W placówce przebywam od września i niedawno zacząłem uczęszczać do przedszkola. Bardzo lubię rysować, bawić się klockami i samochodzikami. Moim marzeniem jest dostać kolorową pościel - najlepiej w autka ale może też być inna ( rozmiar 70x80, 140x200 ). Bardzo chciałbym mieć taką pościel.
Monika&Piotr
195
Sandra
24
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany św. Mikołaju, Mam na imię Sandra. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc z tej okazji chciałabym życzyć Ci spokojnych, radosnych oraz wesołych Świąt. Na początku mojego listu chciałabym Ci trochę opowiedzieć o sobie. Mam 17 lat, nadal wierzę, że marzenia się spełniają. Chociaż los nie zawsze był dla mnie przychylny to staram się pokonywać przeszkody i z uporem dążyć do celu. Niedługo kończę 18 lat i zdecydowałam, że opuszczam placówkę. Chciałabym otrzymać prezent, który będzie mi służył w nowym miejscu zamieszkania. Proszę Cię o całoroczną kołdrę 200x220 z dwoma poduszkami oraz pościel w tym samym rozmiarze. Już teraz serdecznie dziękuję za spełnienie mojego życzenia.
408
Kuba
2
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Kuba i mam 5 lat. W tym roku starałem się być grzeczny i obiecuję być grzeczny nadal. Chciałbym dostać Strażaka Sama.
Aleksandra Edyk
196
Wiktoria
20
Wiek: 16
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Święty Mikołaju, Wiesz gdzie jestem i że mam najlepsze ciocie na świecie. W zeszłym roku dostałam od Ciebie wszystkie prezenty, które chciałam. Liczę na to, że w tym roku również weźmiesz pod uwagę to o co Cię proszę. Chciałabym otrzymać od Ciebie słuchawki bezprzewodowe czarne na bluetooth. Dziękuję Ci za to Mikołaju.
425
Igor
29
Wiek: 6
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Igor, mam 6 lat jestem bardzo grzeczny, chodzę do przedszkola. W placówce jestem od niedawna i mieszkam tu ze starszą siostrą, która się mną opiekuje. Drogi Mikołaju chciałbym dostać auto sterowane pilotem albo jakieś klocki . Bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu od Ciebie. Dziękuję.
Dominika T
198
MAJA
25
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju, mam na imię Maja, mam 12 lat i mieszkam w Ośrodku z innymi dzieciakami. Wiem, że spełniasz marzenia grzecznych dzieci, ale w tym roku byłam trochę niegrzeczna, ale obiecuję, że się poprawię. Proszę cię o zestaw super Fruits Slime 14w1 do robienia glutów, ponieważ mnie to uspokaja, a tym samym zapominam o stresujących chwilach. Dziękuję!
426
Oskar
32
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Jestem Oskar, bardzo starałem się w tym roku być grzeczny. Dużo się uczyłem. Bardzo bym chciał żebyś odwiedził mnie też w tym roku. Ostatni prezent od Ciebie bardzo mi się podobał. Bardzo lubię układać Klocki Lego dlatego proszę podaruj mi w tym roku Lego Ninjago Robot odrzutowiec Kaia 71707. Pozdrawiam cię bardzo
MAŁGORZATA LEŚNIK
199
Jagoda
20
Wiek: 13
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju. Przynieś mi proszę pod choinkę zestaw kreatywny. Uwielbiam rysować i chciałabym dalej rozwijać swoje pasje. Marzę o takim profesjonalnym zestawie w którym będzie dużo elementów w ładnej walizce. Co Ty na to Mikołaju? Da się to kupić?
428
Julia
11
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju :) Mam na imie Julia i mam 7 lat. Chodzę do I klasy. Lubię rysować i malować. Lubie też bardzo oglądać bajki. Bardzo się starałam być grzeczna przez cały rok i chyba mi sie to udało. Chciałabym dostać kolorowe opaski do włosów i fajne zestawy do malowania lub rysowania. Życzę Ci żebyś był zdrowy i miał zawsze uśmiech na twarzy. Ściskam Cię bardzo mocno. Julia
Weronika
201
JULIA
25
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Julia. W tym roku na święta bardzo bym chciała dostać piżamę kigurumi jednorożca, rozmiar S. Będzie idealna na zimowe wieczory oraz zestaw perfum, abym ładnie pachniała, kiedy będę wychodzić ze znajomymi. Czekam na Ciebie z ciasteczkami!
429
Anna
11
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju :) Mam na imie Ania i mam 8 lat. Chodzę do 2 klasy. Bardzo lubię rysować i malować. Lubie też bawić się z innymi dziećmi. Byłam grzeczna przez cały rok. Moim marzeniem jest dostać rolki, na których chciałabym nauczyć się jeździć, więc jeżeli byłoby to możliwe to bardzo Cię proszę o spełnienie mojego marzenia. Chciałabym życzyć Ci dużo zdrowia i radości. Ślę do Ciebie buziaczki. Ania
MAŁGORZATA LEŚNIK
202
Jakub
24
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Św. Mikołaju, Mam na imię Kuba i mam 12 lat. Jestem dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie, mam problemy z mówieniem, nie piszę i nie czytam. Ten list do Ciebie pisze ciocia, ja siedzę obok i się uśmiecham. Chcę ci powiedzieć, że prezenty które dostałem od Ciebie w zeszłym roku sprawiły mi ogromną radość. Jak wiesz, niezmiennie jestem fanem ScoobyDoo. Uwielbiam oglądać bajki, śpię w pościeli której jest on bohaterem. Sprawisz mi ogromną radość jeśli podarujesz mi zestaw: poduszka, kubek oraz ręcznik kąpielowy z moim ulubieńcem. Będę na Ciebie czekał. Póki co przesyłam uściski. Buziaki.
457
Kevin
31
Wiek: 2
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju. Jestem Kevin mam 2 lata. Chciałem Ci napisać, że bardzo chciałbym dostać od Ciebie prezent . Najbardziej chciałbym dostać Drewniane sensoryczne klocki do nawlekania Viga. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie również w tym roku. Wesołych Świąt
Kamila Rogala
203
Bartosz
19
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Bartosz, mam 10 lat i jestem uczniem IV klasy szkoły podstawowej. Starałem się być bardzo grzecznym :) Lubię zabawki konstrukcyjne, klocki lego i gry planszowe. Jestem aktywny fizycznie – jeżdżę na hulajnodze, łyżworolkach i rowerze. Marzę, żeby dostać w prezencie świątecznym Robo Combat zestaw startowy w kolorze czerwonym. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
461
Dorian
31
Wiek: 3
gwiazdkowy
Mam na imię Dorian, mam 3 latka. Bardzo lubię bawić się klockami. Byłem bardzo grzeczny w tym roku. I chciałbym Cię prosić Mikołaju, abyś nie zapomniał o mnie w tym roku i podarował mi Drewniane Montessori Edukacyjne zabawki Senso. Czekam na Ciebie Mikołaju pamiętaj o mnie.
Magdalena i Krzysztof
207
WERONIKA
25
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Weronika. Mam 10 lat. Chodzę do IV klasy szkoły podstawowej. Lubię spędzać czas z rówieśnkami oraz lubię grać w gry planszowe. W tym roku byłam bardzo grzeczna. Mikołaju, chciałabym dostać grę planszową oraz bluzę ze Scooby Doo. Życzę wesołych świąt!
463
Staś
31
Wiek: 2
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju. Mam na imię Staś, mam 2 latka. Chciałbym Cię prosić, abyś w tym roku pod choinką zostawił mi Tablicę Edukacyjną Sensoryczną Zamki Drzwi . Nie mogę się już doczekać, kiedy do mnie przyjdziesz. Wesołych Świąt.
Aleksandra Edyk
208
Kamil
24
Wiek: 16
gwiazdkowy
Cześć Brodaczu, Mam na imię Kamil, mam 16 lat i nadal wierzę, że w grudniowy wieczór odwiedzasz „grzeczne dzieci”. Liczę na nasze spotkanie, chociaż przyznaję – bywa różnie. Jak każdy nastolatek uwielbiam gry komputerowe. Poświęcam temu zajęciu zbyt wielu czasu. W poprzednich latach prosiłem Cię głównie o nie. Postanowiłem to zmienić. Sprawisz mi przyjemność jeśli podarujesz mi bluzę dresową z kapturem najlepiej w kolorze czarnym. Jeśli będziesz dysponował większą kwotą pieniędzy podaruj mi też słuchawki douszne. Pozdrawiam Cię, Sie ma.
467
Antosia
31
Wiek: 3
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Jestem Tosia. Mam 3 latka. Proszę podaruj mi w tym roku Ludziki- drewniane Montessori Sorter. Byłam bardzo grzeczna i bardzo się cieszę, że mnie w tym roku też odwiedzisz. Wesołych Świąt
Tosia, Ola i Adam
209
Kamila
19
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Kamila i mam 14 lat. Jestem uczennicą VIII klasy szkoły podstawowej. Lubię czytać komiksy, interesuję się modą i kosmetykami. Byłam w tym roku bardzo grzeczna :). Marzę, żeby dostać w prezencie świątecznym głośnik JBL w kolorze czarnym. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam Cię Mikołaju i życzę Wesołych Świąt :)
475
Lena
31
Wiek: 1
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Mam na imię Lena, jestem jeszcze malutka, mam roczek. Proszę Cię podaruj mi Zestaw 12 szt. sensorycznych, edukacyjnych piłek- klocki. Bardzo się cieszę, ze odwiedzisz mnie w tym roku. Wesołych Świąt
Adam Litwiniuk
210
Monika
20
Wiek: 11
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Dzień dobry Mikołaju, Mam na imię Monika i mam 11 lat. Lubię tańczyć i chciałabym żebyś mi przyniósł pod choinkę świecące buty. Kolor złoty żeby mi pasowały do kurtki. Proszę przynieś mi te świecące buty.
479
Zuzanna
28
Wiek: 8
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Zuzia i mam 8 lat chodzę do IV klasy. Ciocie mówią, że wszędzie mnie pełno i wszystko pali mi się w rękach. No może trochę jestem za szybka, ale taka jestem. Mikołaju fajnie , ze jesteś i pamiętasz o nas. Ja lubię rysować i bawić się z koleżankami. Często wymyślamy jasiek fajne zabawy i czas nam szybko leci. Ze szkoła bywa różnie. To zdalne nauczanie jest trudne. Wolałam chodzić do szkoły, można było spotkać się z koleżankami i kolegami, powariować , było fajnie. W naszym domu lubię gotować z moją siostrą i koleżankami. Często biorę udział w zajęciach plastycznych oraz rożnych konkursach. Mikołaju pragnę od ciebie dostać zestaw plastyczny, mazaki, kredki farby. Będę mogła rysować i malować. Z góry dziękuję i tycze dużo szczęścia.
Kamil Urbański
211
OLIWIA
25
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Oliwia. Mam 15 lat. Chodzę do II klasy technikum na kierunku fryzjerstwo. Bardzo lubię się malować i podejmować się wyzwań makijażowych. Mikołaju cały rok byłam grzeczna i pracowałam na to, aby dostać prezent od ciebie. Chciałabym dostać kosmetyki, takie jak pędzelki do makijażu, paletę cieni w odcieniach brązu, eyeliner w pisaku oraz korektor. Byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym dostała ten zestaw od Ciebie. Pozdrawiam Cię cieplutko. Wesołych świąt!!
483
Zuza
31
Wiek: 1
gwiazdkowy
Witam Cię Święty Mikołaju. Mam na imię Zuza, mam 1 roczek. Nie mogę się doczekać kiedy mnie odwiedzisz. Chciałbym Cię prosić, abyś podarował mi Miękkie klocki sensoryczne dla dzieci 48 elementów. Wesołych Świąt. Czekam na Ciebie Mikołaju
Marta Bojanowska
212
Martyna
19
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju! Mam na imię Martyna i mam15 lat. Jestem uczennicą I klasy szkoły ponadpodstawowej. Jestem towarzyska i wesoła. Interesuję się fryzjerstwem, modą i kosmetykami. Marzę, aby w prezencie świątecznym dostać bon podarunkowy do sklepu H&M. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt! :)
486
Błażej
31
Wiek: 0
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju mam na imię Błażej, jestem jeszcze malutki, mam 4 miesiące. To będą moje pierwsze Święta. Chciałbym Cię prosić, abyś nie zapomniał o mnie i podarował mi Klocki kontrastowe, edukacyjne Manhattan Toy. Życzę Ci Mikołaju Wesołych Świąt.
Klaudia i Dawid
213
EDYTA
25
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Edyta, mam 12 lat. Chodzę do VI klasy SP. Bardzo lubię spędzać czas ze swoją siostrą. W wolnym czasie lubię tańczyć, spacerować, jeździć na rowerze. Mikołaju przez cały rok byłam bardzo grzeczna i pracowałam na to, aby otrzymać od ciebie prezent. Chciałabym dostać 15 ramek białych 10x15 cm oraz prostownicę z keratyną. Będę najszczęśliwszą osobą na świecie, dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę wesołych świąt!
488
Wojtek
31
Wiek: 0
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, mam na imię Wojtek, mam dopiero 1 miesiąc, to będą moje pierwsze Święta i chciałbym dostać prezent. Mikołaju proszę Cię podaruj mi w te Święta MATĘ WODNĄ DMUCHANĄ SENSORYCZNĄ KONTRASTOWĄ DUŻĄ i SMILY PLAY SŁONIK NA DZIEŃ I NOC 0175
Katarzyna Kołodziejczak
214
Emilia
19
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju! Mam na imię Emilia i mam13 lat. Jestem uczennicą VIII klasy szkoły podstawowej. Interesuję się rysunkami anime. Lubię ładnie się ubrać, dbam o swój wygląd. Jestem wesoła i towarzyska. Marzę, aby w prezencie świątecznym dostać bluzę Kwaii Hunter X Hunter Anime Manga lub może słuchawki do telefonu. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt! :)
496
Pola
27
Wiek: 6
gwiazdkowy
Lat 6, chodzi do Przedszkola w Lubsku. Lubi bawić się lalakmi, rysować, czytac i pisać. Chce dostać lalke BOBAS dźwięk+smoczek+pampersy+butelka- 83,90 zł
Dagmara Kacka
215
Marta
20
Wiek: 12
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Kup mi proszę przybornik na biurko. Taki ładny z półkami. Chciałabym, żeby był czarny żeby pasował i mi do innych rzeczy w moim pokoju. Poproszę jeszcze o worek słodyczy bo kocham słodycze.
499
Adam
31
Wiek: 0
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Jestem Adam, mam 2 miesiące. To będą moje pierwsze Święta i pierwszy raz do mnie przyjdziesz. Proszę podaruj mi DUMEL BALIBAZOO ZAWIESZKA KOSTKA SENSORY , MOMBELLA MUSHROOM GRYZAK USPOKAJAJĄCY i HENCZ PIŁKI PIŁECZKI SENSORYCZNE SENSORKY 5szt. Czekam na Ciebie Mikołaju.
Asia i Mirek Urbańczyk
218
NATALIA
25
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Natalia, mam 15 lat. Chodzę do szkoły fryzjerskiej. Bardzo lubię czesać i podejmować się wyzwań. Mikołaju, cały rok byłam grzeczna. Chciałabym dostać prostownicę z keratyną, zestaw keratynowy do włosów oraz szare dresy z octagona rozmiar S. Pozdrawiam Natalia
514
Igor
13
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Igor. Mam 16 lat. Praktykę zawodową realizuję w kwiaciarni, przycinam kwiaty, układam dekoracje florystyczne, komponuje wiązanki. Moim hobby jest majsterkowanie. Lubię w wolnym czasie pomagać majstrom w robótkach ręcznych i wszelkich innych pracach na rzecz grupy i placówki. Oprócz tego lubię też grać z kolegami w gry na PS 4. Mam już w swojej kolekcji kilka płyt. Chciałbym w tym roku Mikołaju grę Wiedźmin 3 III Dziki Gon Goty/ps4/.Pozdrawiam Cię Mikołaju serdecznie. Igor
Natalia Sulikowska
219
Wiktoria
20
Wiek: 10
gwiazdkowy
"List do Mikołaja" Drogi Mikołaju, Jestem bardzo grzeczna i mam ładne oceny w szkole mimo że uczę się przez tablet. W wolnych chwilach tańczę do muzyki i moim marzeniem jest mieć super świecące buty LED. Kupisz mi takie? Proszę Cię o nie bardzo!
515
Damian
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Damian. Chodzę do Liceum Mundurowego i jestem w klasie maturalnej. Trzecia klasa jest dla mnie dużym wyzwaniem i wymaga ode mnie dużo pracy i cierpliwości oraz nauki. Mam nadzieje, że mimo trudnej sytuacji globalnej, święta będziemy mogli obchodzić normalnie, w kręgu rodzinnym. W szkole z uwagi na jej charakter wojskowy mam dużo zajęć wymagających ode mnie aktywności fizycznej, dlatego w wolnej chwili lubię pisać wiersze oraz doskonalić grę na gitarze- taki ze mnie romantyk w mundurze ; ) Dlatego moim marzeniem jest otrzymanie pod choinką stroika do lub strun do gitary klasycznej. Chciałbym z wykorzystaniem nowego wyposażenia zagrać kolędy. Mam nadzieję, że niedługo trudny dla nas wszystkich czas się skończy i będziesz również mógł zrealizować swoje plany tzn. dotrzeć do wszystkich dzieci. Z okazji świąt życzę Ci dużo spokoju i radości. Damian
Mas Bud Instalacje
221
Nikola
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Nikola i mam17 lat. Jestem uczennicą II klasy szkoły ponadpodstawowej. Jestem bardzo towarzyska i wesoła. Interesuję się modą i kosmetykami. Lubię ładnie wyglądać, dbam o swój wygląd. Marzę, aby w prezencie gwiazdkowym dostać bon podarunkowy do sklepu H&M. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt! :)
518
Lena
34
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mój kochany Święty Mikołaju od ostatnich świąt zmieniłam adres zamieszania, ale mam nadzieje, że do mnie trafisz. W tym roku chciałam bym dostać słuchawki przewodowe lub Ozdobne duże lampki (kule) do pokoju lub fajne buty sportowe (czarne). Buziaki Lenka
Natalia
222
KLAUDIA
25
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Klaudia, mam 17 lat. Chodzę do II klasy szkoły średniej. Lubię czytać książki, uwielbiam Billie Eilish, jestem jej fanką. Mikołaju, w tym roku działo się dość sporo u mnie, można powiedzieć, że byłam grzeczna. W tym roku chciałabym otrzymać książkę "Mów własnym głosem" autorstwa Reginy Brett oraz koszulkę Billie Eilish rozmiar M. Wesołych świąt!
524
Wiktoria
28
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Wiktoria. Chodzę do klasy V. Czas wolny najchętniej spędzam z moimi rówieśnikami. Bawimy się wspólnie zabawkami, gramy w różne gry planszowe. Mam młodszego brata, z którym lubię bawić się na dworzu. Lubię rysować i malować, dlatego bardzo chciałabym dostać zestaw kreatywny zawierający przybory do rysowania i malowania. Potrafię też gotować, dlatego przy pomocy cioć często uczę się piec różne ciasta i ciasteczka. Mikołaju, z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i Twoim pomocnikom radości i spełnienia najskrytszych marzeń oraz żebyś zdążył wręczyć prezenty wszystkim grzecznym dzieciom.
Ewelina Skowronek
223
Hubert
26
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, byłem w tym roku grzeczny i chciałbym Cię prosić o: - hulajnogę elektyczną - drona DJI - kamerę GO-PRO.
526
Andrzej
34
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju nasz, dużo paczek masz, jak cię ładnie poproszę to mi jedną dasz? Bardzo proszę Cię o głośnik lub słuchawki. Jestem z bratem w Domu Dziecka od nie dawna i jeszcze się oswajam, lubię sport i słuchać muzykę. Pozdrawiam
Kamil i Paulina Urbańscy
224
JESSICA
25
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Jessica, za dwa miesiące skończę 17 lat. Przez cały rok starałam się być grzeczna. Chciałam dostać poduszkę BT21 oraz projektor gwiazd Star Led. Bardzo Uszczęśliwiło by mnie dostanie od Ciebie tego prezentu. Pozdrawiam
528
Kasia
13
Wiek: 17
gwiazdkowy
DROGI MIKOŁAJU ! Na początku serdecznie Cię pozdrawiam. Mam na imię Kasia, w lipcu tego roku skończyłam 17 lat. Uczęszczam do II klasy szkoły zawodowej. Moim największym marzeniem jest zostać fryzjerką, dlatego też wybrałam klasę o tym profilu zawodowym. W lutym 2019r. na świat przyszła moja najukochańsza córeczka. Wspólnie nie możemy doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Mikołaju spełnij me marzenie, o tak niewiele proszę. W tym roku pod choinką chciałabym znaleźć Suszarkę do włosów Beurer S5 2200. Z góry bardzo dziękuję i przesyłam uściski. Życzę Ci Mikołaju Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam. Kasia
Magdalena Kruszewska
225
Ewa
19
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Ewa i mam 19 lat. Jestem uczennicą IV klasy technikum, w tym roku szkolnym będę zdawać maturę. Proszę trzymaj za mnie kciuki ;) Myślę o swojej przyszłości, staram się zabezpieczyć sobie różne przedmioty codziennego użytku, z których skorzystać będę mogła po opuszczeniu placówki. Jestem dziewczyną pogodną, towarzyską i zaradną. Marzę, aby w tym roku dostać w prezencie gwiazdkowym kołdrę, poduszkę czy suszarkę na pranie :) Będę bardzo szczęśliwa i wdzięczna, jeśli spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
530
Liliana
13
Wiek: 1
gwiazdkowy
Hej Mikołaju! Kochany Święty Mikołaju mam na imię Liliana. W związku z tym, że mam 1 rok i 9 miesięcy i nie potrafię pisać w moim imieniu pisze moja kochana mamusia. Mieszkam razem z mamusią w Domu Dziecka. Rosnę jak na drożdżach dzięki mamusi oraz wychowawcom z placówki, którzy bardzo dbają o mnie i gotują pyszne jedzonko. Stąd też mój wzrost ciągle ulega zmianie. To są moje drugie Święta, a więc chciałabym dostać Kuchnię dla dzieci para kran akcesoria dźwięki 168. Będę bardzo szczęśliwa jeśli sprawisz mi taki prezent. Z góry bardzo dziękuję i przesyłam uściski. Życzę Ci Mikołaju Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam. Liliana :)
Patrycja i Adrian L
226
OLGA
25
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Olga, mam 16 lat. Chodzę do I klasy technikum na profilu hotelarz.. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać wieczorami filmy. Moim marzeniem jest dostać pod choinkę bluzę THRASHER- rozmiar M, a ponieważ zmagam się z trądzikiem chciałabym dostać odkurzacz do wągrów 12w1, jest to urządzenie do czyszczenia twarzy. Dziękuję i życzę wesołych świąt!
532
Grzegorz
33
Wiek: 11
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju nazywam się Grześ, lubię aktywnie spędzać czas, chciałbym prosić o opaskę sportową na rękę. Dziękuję Grześ
Emilia Sutton
227
Sara
26
Wiek: 14
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju, Jestem Sara. Chciałabym od Ciebie: - iPhone'a różowego - słuchawki bezprzewodowe różowe - smartwatch czarny - etui na iPhone'a 7 różowego - głośnik tuba JBL czarny - hulajnogę czarno-czerwoną Pozdrawiam, Sara
545
Weronika
33
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mój Drogi i Kochany Mikołaju,mam na imię Weronika, jestem w placówce dopiero od kilku dni i dopiero się przyzwyczajam, lubię rysować i czytać książki, mam nadzieję że odwiedzisz mnie w tym roku, chciałabym dostać piżamę oraz szlafrok i kapcie. Bardzo ci dziękuję, i fajnie że jesteś Weronika.
Aneta Świderska
228
MICHAŁ
25
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Michał, mam 12 lat. Interesuję się sportem i komputerami. W wolnym czasie gram z chłopakami w piłkę i gry komputerowe. Przez cały rok starałem się być grzeczny. Marzę, aby od ciebie dostać ledy na pilota i słuchawki Pozdrawiam Michał
556
Weronika
4
Wiek: 6
gwiazdkowy
Mikołaju, mam na imię Weronika, mam 6 lat i chodzę do przedszkola. Bardzo lubię spędzać czas z moimi koleżankami i śpiewać piosenki, lubię też rysować i bawić się zabawkami. Bardzo bym chciała mieć lalkę Barbie lub zestaw do karaoke. Całuję Cię bardzo gorąco i pozdrawiam. Weronika
Marlena Zdunkiewicz
229
Oskar
26
Wiek: 10
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju, Jestem Oskar. Przez cały rok byłem grzeczny. Proszę o: - smartwatch czarny - głośnik granatowy JBL - ładowarka do smartwatcha czarna - telefon iPhone z trzema aparatami - etui na telefon czarnozielony ze stworkiem - dron z kamerką czarno-zielono-biały - samochód na pilota czarny. Pozdrawiam, Oskar
557
Weronika
4
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Weronika, chodzę do klasy VI, kocham zwierzęta, zwłaszcza konie i bardzo lubię rysować. Przepraszam Cię, że nie zawsze byłam grzeczna ale już teraz to się postaram i to bardzo. Bardzo bym chciała dostać pluszaka słodką świnkę. Dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam Weronika
Anna Węgrzyn
230
KAROL
25
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mikołaju! Mam na imię Karol. Mam 13 lat, chodzę do VII klasy SP. Interesuję się sportem, często gram z kolegami w piłkę nożną. Czasem też gram w gry komputerowe na komputerze lub na XBoxie. starałem się być grzeczny, ale zdarzało mi się też być niegrzecznym. Marzę, aby dostać od ciebie ledy do pokoju kolorowe na pilot i słuchawki z mikrofonem do gier. Pozdrawiam Karol
562
Szymon
4
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mikołaju, mam na imie Szymon i mam 13 lat. Jestem dobrym uczniem, lubię czytać książki, grać na laptopie i słuchać muzyki. Szczególnie interesuję się surwiwalem, razem z panem Konradem spacerujemy po lesie, budujemy szałasy a w czasie wakacji często śpimy pod namiotami. Marzę o tym by dostać latarkę taktyczną, pomogłaby mi ona w wielu sytuacjach. Z góry dziękuję i pozdrawiam Szymon
Katarzyna Bogdziewicz
231
Aleksandra
19
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Aleksandra i mam 16 lat. Jestem uczennicą VIII klasy szkoły podstawowej. Lubię modę, interesuję się kosmetykami oraz nowinkami technicznymi. Byłam w tym roku bardzo grzeczna i mam nadzieję, że mnie odwiedzisz :) Będę bardzo szczęśliwa, jeśli w prezencie gwiazdkowym podarujesz mi bon do sklepu H&M. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
580
Izabela
35
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Iza. Mam 9 lat i chodzę do 3 klasy. W tym roku szkolnym będę przystępować do I Komunii Świętej. Bardzo czekam na to wydarzenie i mam nadzieję, że wirus skończy się do tego czasu. Drogi Mikołaju ja bardzo lubię śpiewać. Chciałabym się kiedyś nauczyć grać na gitarze. Lubię też słuchać muzyki. Marzę o tym, aby przekłuć sobie uszy, dlatego też bardzo chciałabym dostać od Ciebie, kochany Mikołaju ładne kolczyki LUB szczoteczkę elektryczną. Wiem, że są to drogie prezenty, dlatego ucieszę się ze wszystkiego, co od Ciebie otrzymam. Kochany Mikołaju bardzo Ci dziękuję że jesteś taki dobry i przynosisz nam prezenty. Chciałabym się z Tobą spotkać i osobiście podziękować za otrzymane podarunki. Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno ściskam Iza
Katarzyna
233
Ania
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, Mam na imię Ania. Mam 16 lat. Chodzę do szkoły branżowej. Uczę się zawodu kucharza. Mam nadzieję, że kiedyś coś dla Ciebie ugotuję. W ostatnim czasie bardzo polubiłam muzykę i rysowanie. Marzę, aby otrzymać: - zegarek na rękę - dres Nike - smartfona - torebkę. Mam nadzieję, że spełnisz moją prośbę. Ania
582
Izabela
35
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju ! Mam na imię Izabela. Mam 13 lat i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. W Katolickiej Placówce Wychowawczej ,,Nasz Dom ‘’ jestem od 19 sierpnia tego roku. Bardzo dobrze dogaduje się z rówieśnikami . Lubię być aktywna fizycznie tzn. pływać, jeździć na rolkach i skakać na skakance. Bardzo chciałabym dostać Szczoteczkę Elektryczną Oral-B . Mam nadzieję , że odwiedzisz mnie także w tym roku . Bardzo dziękuję Ci za każdy prezent jaki otrzymam.
Michał Marczuk
235
OSKAR
25
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mam na imię Oskar, mam 16 lat. Chodzę do II kasy szkoły zawodowej. Bardzo chciałbym dostać bluzę o rozmiarze M. Będę bardzo wdzięczny za ten prezent, bo przez cały rok nie sprawiałem problemów i uważam, że na niego sobie zasłużyłem Wesołych świąt!
586
Justyna
35
Wiek: 21
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Na początku mojego listu do Ciebie pragnę bardzo Cię pozdrowić i zapytać jak tam Twoje zdrowie w tym trudnym czasie pandemii Święty Mikołaju? Chcę Ci powiedzieć że niezmiernie się cieszę że mogę do Ciebie ten list napisać. Nazywam się Justyna . Mam 21 lat. Obecnie chodzę do szkoły policealnej na profil Technik usług kosmetycznych. Poszłam na ten kierunek ponieważ bardzo lubię wizaż, zabiegi i wszystko co z kosmetyka związane. Poza tym że bardzo lubię kosmetykę to ogromną radość sprawia mi fotografowanie „wszystkiego” a potem przerabianie tego co udało mi się uchwycić. Najbardziej jednak lubię sesję z drugim człowiekiem. W placówce jestem 5 lat i bardzo się cieszę czasem spędzonym tutaj ponieważ wiele się tu uczę zaczynając od rzeczy kulinarnych a kończąc na nauce coraz to większej samodzielności i odpowiedzialności. A wszystko to po co aby po wyjściu z placówki móc radzić sobie na własną rękę. Kochany Mikołaju jestem Ci ogromnie wdzięczna za każdy prezent który od Ciebie otrzymałam który sprawił i sprawia dalej mi wielka radość. Jeśli mogę Cię prosić Mikołaju to w tym roku chciałbym dostać kuferek na kosmetyki LUB zestaw pędzli z etui. Jeśli nie będziesz w stanie dać mi takich prezentów to będę szczęśliwa i wdzięczna z każdego innego. Naprawdę bardzo Ci dziękuję za to że mogę napisać do Ciebie ten list. Mam nadzieję że już nie długo się zobaczymy, ja już nie mogę się doczekać aż Cię uściskam. Pamiętam w modlitwie i dziękuję za wszystko. Do zobaczenia!!! Justyna
Paula i Patryk
236
Katarzyna
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Katarzyna i mam 17 lat. Jestem uczennicą II klasy szkoły ponadpodstawowej. Jestem wesoła, i mam duże poczuciem humoru. Interesuję się modą i kosmetykami. Marzę, aby w prezencie gwiazdkowym otrzymać bon podarunkowy do sklepu H&M. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
599
Nikola
36
Wiek: 5
gwiazdkowy
Mam na imię Nikola, mam 5 lat, jestem przedszkolakiem. Lubię malować, bawić się z moim bratem, budować z nim budowle z klocków. Byłam bardzo grzeczna i chciałabym dostać prezent od Ciebie. Marzę o Lalce Barbie i bajkowych konikach. Całuję Cię mocno.
Dominika T
237
Dominika
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, Mam na imię Dominika, mam 16 lat, uczęszczam do drugiej klasy liceum ogólnokształcącego na profil przyrodniczy. Wiem, że spełniasz marzenia grzecznych dzieci, a więc chciałabym zapewnić Cię, że przez cały rok byłam bardzo grzeczna i poprosić o parę drobiazgów. Jednym z moich marzeń są buty firmy NIKE AIR FORCE 1'07 ESSENTIAL LOW (białe z holograficznym znakiem Nike) lub NIKE AIR FORCE 1 SHADOW również białe. Moim drugim marzeniem jest mieć czarną bluzę marki CHAMPION w rozmiarze S. Chciałabym również poprosić o zestaw kolczyków i szare dresy haremowe. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić moje marzenia. Pozdrawiam i przesyłam buziaki, Dominika
601
Krystian
36
Wiek: 8
gwiazdkowy
Mam na imię Krystian, mam 8 lat, jestem uczniem szkoły podstawowej, w wolnych chwilach bardzo lubię malować, budować budowle z klocków, jestem bardzo grzeczny, wesoły, uśmiechnięty. Chciałbym dostać od Ciebie: Lego Policyjne.
Paulina Łania
238
Martyna
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Martyna i mam 17 lat. Jestem uczennicą I klasy szkoły ponadpodstawowej. Interesuję się modą i kosmetologią. Lubię ładnie wyglądać, dbam o swój wygląd. Marzę, aby w prezencie gwiazdkowym otrzymać bon podarunkowy do sklepu H&M. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
604
Maja
36
Wiek: 7
gwiazdkowy
Mam na imię Maja, mam 7 lat, jestem uczennicą szkoły podstawowej. Byłam bardzo grzeczna przez cały rok, lubię gry, zabawy, chętnie maluję, lubię śpiewać. Chciałabym dostać od Ciebie : Przypinki do włosów Laleczki LOL Suprise
Paulina Wasilka
239
Ewa
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam, dawno o Tobie słyszałam. Pamiętam wszystkie prezenty, które dostałam od Ciebie, za wszystkie bardzo dziękuję. W tym roku nie mam wygórowanej listy życzeń, wierzę, że wszystkie z tych rzeczy znajdę pod choinką. Dlatego chciałabym Cię prosić o głośnik JBL, dresy Tie Dye jak i również o bluzę rozpinaną krótką (Nike). Zapewniam, że w tym roku byłam grzeczna:) Życzę Tobie Wesołych Świąt:) Ewa
608
Maja
30
Wiek: 7
gwiazdkowy
Drogi Światy Mikołaju! Nazywam się Maja mam 7 lat lubię bawić się lalkami i miśkami. Moim marzeniem gwiazdkowym jest dostać pościel na łózko "TIK TOKA" i dużego misia do przytulania. Pozdrawiam Maja
Kasia
240
Paweł
26
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Mam na imię Paweł. Mam prawie 18 lat. Chodzę do szkoły branżowej, uczę się zawodu stolarza. Marzę, aby otrzymać od Ciebie Kochany Mikołaju: - dres Nike - buty sportowe Nike - słuchawki bezprzewodowe - zegarek na rękę. Mam nadzieję, że spełnisz moją prośbę. Paweł
622
Weronika
30
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Światy Mikołaju! Nazywam się Weronika mam 14 lat pod choinkę chciałabym dostać mięciutki szary kocyk albo białe słuchawki przewodowe douszne SAMSUNG. Pozdrawiam Weronika
Klaudia i Dawid
241
Kamila
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kamila i mam 17 lat. Jestem uczennicą I klasy szkoły ponadpodstawowej. Jestem towarzyska i wesoła. Lubię ładnie wyglądać i dbam o swój wygląd. Interesuję się modą i nowinkami kosmetycznymi. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie w tym roku :) Marzę, aby w prezencie gwiazdkowym otrzymać bon podarunkowy do sklepu H&M. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt :)
624
Marcin
30
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Marcin mam 17 lat, interesuję się gotowaniem oraz muzyką. Moim marzeniem jest otrzymanie wagi kuchennej elektryczne- precyzyjnej dotykowej lub inteligentnego kubka termicznego - bidon termos 500ml. Na wieczorne chwilę z książką przydałby się jeszcze koc miękki. Pozdrawiam Marcin
Klaudia i Dawid
242
Kacper
26
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Mam 15 lat, cały rok byłem grzeczny. W tym roku nie chciałbym zbyt dużo, chciałby jedynie: - nowe korki (rozmiar 41) - Górę Słodyczy :) - pompkę do piłek lub zestaw kluczy - dres reprezentacji Polski - słuchawki - zestaw Lego (Sokół Millenium) - paletki do ping-ponga - dużo cukierków :) O nic więcej nie proszę. Mam nadzieję, że coś z tego uda się zrealizować. Kacper
626
Bartłomiej
30
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Bartek mam 10 lat. Lubie słuchać muzyki i grać w piłkę nożną. Od mikołaja chciałbym dostać głośnik JBL lub bluzę sportową ADIDAS. Pozdrawiam Bartek
Bartlomiej Piwecki
243
Kamila
19
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kamila i mam jeszcze 17 lat (w grudniu obchodzić będę 18te urodziny ). Jestem uczennicą I klasy szkoły ponadpodstawowej. Jestem miła i pogodna :). Interesuje się fryzjerstwem, modą i kosmetykami. Starałam się być bardzo grzeczna w tym roku, dlatego marzę, aby w prezencie gwiazdkowym dostać różową kurtkę z imitacją futra marki SINSAY (w rozmiarze S). Będę bardzo szczęśliwa, jeśli uda się spełnić moje marzenie. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Tobie Kochany Mikołaju i Twoim Bliskim Wesołych Świąt.
650
Angelika
12
Wiek: 20
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na Imię Angelika. Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Spełniam swoje marzenia i staram się jak najlepiej przeżywać każdy dzień.W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki poszerzające moją wiedzę w zakresie psychologii. Poza nauką pracuję, uczę się jeździć konno, ćwiczę W przyszłości chciałabym pracować w zawodzie. Bardzo ciekawi mnie jak rozwija się człowiek od momentu jego poczęcia, kiedy nabywa sprawności, umiejętności czym są one wywoływane. Intrygujący jest również sposób funkcjonowania ludzi w społeczeństwie i mechanizmy, którymi się kierują. Docelowo chciałabym się zajmować rozwojem człowieka i psychologią pozytywną Święta to czas pełen magii i wzruszający chwil. Za pomocą drobnych podarunków możemy wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Byłoby mi niezmiernie miło gdybym otrzymała podręcznik do nauki psychologia kluczowe koncepcje :) Mikołaju byłam bardzo grzeczną dziewczynką o czym z pewnością wiesz obserwując moje uczynki przez cały rok Życzę Ci wesołych i pogodnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, pogody ducha, wiary w siebie, konsekwencji w spełnianiu marzeń a zarazem zamieniania ich w cele oraz przede wszystkim zdrowia :)) Angelika :)))
Aneta Kuclo
244
Miłosz
26
Wiek: 3
gwiazdkowy
Witam Cię Kochany Mikołaju! Mam na imię Miłosz, mam 3 latka. Bardzo bym chciał dostać od Ciebie: - hulajnogę - robota, który chodzi - samochód terenowy na pilota Pozdrawiam Cię Mikołaju serdecznie. Miłoszek
630
Wiktoria
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Kochany Święty Mikołaju! Zapewne siedzisz teraz wygodnie w fotelu i czytasz mój list, dlatego na początku chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i podziękować Ci za każdy prezent, a także za to, że o mnie pamiętasz każdego roku. Jestem Wiktoria, mam 18 lat i chodzę do III klasy szkoły średniej. Interesuje się muzyką, lubię podróżować i spędzać czas ze znajomymi. W tym roku Kochany Mikołaju chciałabym Cię poprosić o możliwość sfinansowania mi kursu na wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży, gdyż w przyszłości chciałabym pracować z dziećmi. Kwota kursu wynosi 400 zł Będę Ci bardzo wdzięczna jeśli spełnisz moją prośbę. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci dużo zdrowia w tym trudnym czasie jaki nastał. Wiktoria
Jakub Pięta
245
Dawid
26
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, Mam na imię Dawid i mam 15 lat i mieszkam nad morzem. Uczęszczam do 1 klasy szkoły branżowej. Uczę się pilnie, żeby w przyszłości zostać najlepszym kucharzem na świecie i mieć własną restaurację. W tym roku starałem się być bardzo grzeczny, choć nie zawsze mi się to udawało. Interesuję się sportem. Od niedawna zacząłem treningi piłki nożnej. W tym roku chciałbym dostać pod choinkę jeśli to nie problem nowe rękawice do gry w piłkę nożną i głośnik. Pozdrawiam serdecznie i ściskam, Dawid
635
Kinga
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Kinga. Chodzę do trzeciej klasy liceum o profilu humanistycznym. Interesuje się makijażem, stylizacja paznokci, muzyka oraz sportem. Lubię nabywać nowych umiejętności, uczyć się nowych rzeczy. Jestem tegoroczna maturzystka, chciałabym na rozszerzeniu zdawać język angielski. W przyszłości marzy mi się aby, zwiedzić świat. Dlatego prosiłabym Cię Mikołaju, abyś dał mi możliwość skorzystać z korepetycji z języka angielskiego, ponieważ uważam, ze dobra znajomość tego języka przyda mi się w dorosłości, w która właśnie wstępuje, Jeżeli dałbyś mi taka możliwość, byłabym bardzo szczęśliwa, że z Twoja pomocą mogę poszerzyć swoją wiedzę. Uważam, że to byłby idealny prezent który dostanę na święta, a będę z niego korzystać przez cały rok. Tobie Mikołaju chciałabym życzyć Wesołych Świat, aby Nowy Rok był dla Ciebie jeszcze lepszy od poprzedniego. Mniej zmartwień i dużo uśmiechu na twarzy! Kinga
Marta Maksymiuk
246
Dominik
26
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imię Dominik. Mam 14 lat. Chodzę do VII klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię grać w piłkę nożną oraz grać w gry komputerowe. Trenuję piłkę nożną w UKS Orlik. Mikołaju, cały rok starałem się być grzeczny i pracowałem na to, aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym otrzymać grę komputerową oraz obuwie sportowe typu korki. Wierzę w to, że marzenia się spełniają. Pozdrawiam Cię serdecznie.
641
Damian
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 22
USAMODZIELNIENI
Kochany Święty Mikołaju Mam na imię Damian mam 22 lata jestem studentem II roku Pedagogiki. Interesuje się sportem oraz odkrywaniem nowinek technologicznych. Cały rok cierpliwie na ciebie czekam , w tym roku uważam że zachowywałem się dobrze. Chciałbym Cię poprosić o możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe moim zdaniem jest to bardzo dobra umiejętność i otwiera nowe drogi dzięki którym można zdobyć pracę. Pozdrawiam Cię serdecznie. Wesołych Świąt. Damian
Kinga
247
Sara
26
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, Mam na imię Sara i mam 12 lat. Uczę się w klasie VI. Bardzo lubię tańczyć i śpiewać. Z utęsknieniem czekam na Święta oraz Twoją wizytę. Bardzo marzę, aby otrzymać w tym roku telefon komórkowy. Wiem, że to zbyt drogi wydatek, ale mam cichą nadzieję, że spełnisz to marzenie. Pozdrawiam Cię cieplutko. Sara
642
Natalia
KURSY ZAWODOWE
Wiek: 18
USAMODZIELNIENI
Drogi Mikołaju Mam na imie Natalia w grudniu skończę 18 lat, chodzę do technikum i jestem na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych. Chodzę do trzej klasie zostało mi jeszcze półtora roku nauki w tej szkole. Moim hobby jest śpiewanie lubię też odkrywać piękno natury. Starałam się być grzeczna choć nie zawsze mi to wychodziło. Jeśli zechciałbyś spełnić moje marzenie to chciałabym prosić Cię o kurs wychowawcy kolonijnego. Podoba mi się ten rodzaj pracy sezonowej, gdy byłam mniejsza i jeździłam na kolonie fascynowało mnie to jak ludzie podchodzą do tego i jaką odpowiedzialność biorą na siebie, wtedy już wiedziałam że ja też tak chce i dzięki tobie spełniłabym to marzenie. Pozdrawiam!!!
Kinga
248
Sandra
26
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Sandra. Mam 11 lat. Chodzę do IV klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię spędzać czas z rówieśnikami bawiąc się z nimi. Niestety teraz przez pandemię nie jest to możliwe. W czasie wolnym lubię śpiewać oraz tańczyć. Mikołaju, cały rok byłam grzeczna i pracowałam na to, aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym otrzymać zestaw do karaoke oraz obuwie sportowe firmy Adidas. Jak to otrzymam to będę bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt. Sandra
249
Patryk
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mam na imię Patryk. Mam 16 lat. Chodzę do I klasy szkoły branżowej. Uczę się zawodu kucharza. Bardzo lubię spędzać czas przed komputerem. Moim marzeniem jest otrzymać od Ciebie dres sportowy firmy Nike. Wierzę w to, że spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam Cię gorąco. Patryk
250
Przemek
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Mam na imię Przemek i mam 16 lat. Uczę się w I klasie szkoły branżowej w zawodzie lakiernika samochodowego. Jak co roku starałem się być bardzo grzeczny. Mam nadzieję, że zasłużyłem na prezent w postaci obuwia sportowego typu korki. Na co dzień trenuję piłkę nożną w naszym mieście. Pozdrawiam Cię bardzo, Przemek
251
Mirek
26
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, Mam na imię Mirek i mam 17 lat. Uczę się w II klasie szkoły branżowej w zawodzie lakiernika samochodowego. Nie mogę doczekać się tegorocznych Świąt. W tym czasie starałem się być bardzo grzeczny. Bardzo chciałbym otrzymać w prezencie płytę CD Słonia "Redrum" oraz czapkę zimową BDF. Pozdrawiam Ciebie i Mikołajową, Mirek
252
Daria
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, Mam na imię Daria i mam 16 lat. Uczę się w II klasie w zawodzie kucharza. Lubię słuchać muzyki i czytać książki. Marzę, aby otrzymać słuchawki oraz modne spodnie dresowe. Mam nadzieję, że jesteś w stanie spełnić moje życzenie. Pozdrawiam Cię gorąco Mikołaju. Daria
253
Natalia
26
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Natalia. Mam 15 lat. Uczę się w VIII klasie. W czasie wolnym od nauki lubię ćwiczyć fitness i słuchać muzyki. W tym roku chciałabym otrzymać od Ciebie w prezencie spodnie dresowe oraz głośnik. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Ciebie problem. Przesyłam gorące pozdrowienia. Natalia
254
Kacper
26
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, Mam na imię Kacper. Mam 16 lat. Chodzę do I klasy szkoły branżowej. Uczę się zawodu kucharza. Mam nadzieję, że kiedyś coś dla Ciebie ugotuję. W ostatnim czasie polubiłem również rysować. Zapisałem się na zajęcia plastyczne. Marzę, aby otrzymać profesjonalne akcesoria do rysowania. Mam nadzieję, że spełnisz moją prośbę. Pozdrawiam Cię gorąco Kacper
255
Mateusz
26
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Mateusz. Mam 15 lat. Chodzę do IV klasy szkoły podstawowej. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe oraz przeglądać strony internetowe z nowinkami elektronicznymi. Mikołaju cały rok pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Starałem się być grzeczny. Chciałbym otrzymać tablet. Mam cichą nadzieję, że spełnisz moją prośbę. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt. Aha i pozdrów Mikołajową oraz Elfy. Mateusz
256
Mirek
26
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, Mam na imię Mirosław. Mam 17 lat. Uczę się w II klasie w zawodzie cukiernika. Zbliżają się Święta i już nie mogę doczekać się Twojej wizyty. W tym roku starałem się być bardzo grzeczny. Mam nadzieję, że zasłużyłem na prezent od Ciebie. Marzę o gryfie łamanym do mojej siłowni oraz butach firmy Reebok: czarne z czarną podeszwą. Z góry dziękuję, całuję mocno. Mirek
257
Michał
26
Wiek: 21
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, oto lista rzeczy, których bardzo pragnę: - JBL głośnik - dresy Pozdrawiam cieplutko Michał
258
Szymon
26
Wiek: 19
gwiazdkowy
Witam Drogiego Mikołaja w tym pięknym roku 2020, me życzenie kieruję prosto do Ciebie. Proszę o słuchawki douszne, myszkę gaming Genesis krypton 550 lub golarkę elektryczną. Z poważaniem, Szymon
259
Patryk
26
Wiek: 22
gwiazdkowy
Drogi Brodaczu, Jestem Patryk. W roku 2020 byłem uczynny i pomocny, skończyłem w tym roku 22 lata i jeśli mogę być czymś obdarowany, to poniżej przedstawiam listę rzeczy, które byłyby mi przydatne: - wkrętarko-wiertarka - dres reprezentacji Polski lub Manchesteru United rozmiar L - trylogia książek "To nie jest hip-hop. Rozmowy" - słuchawki Huawei Free Buds - myszkę gamingową - podkładkę pod myszkę rozmiar L - buty Nike Air max rozmiar 46.
260
Kornela
26
Wiek: 19
gwiazdkowy
Mam na imię Kornela. Mam 19 lat, chodzę do 3 klasy hotelarskiej. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi i razem się śmiać. Po zajęciach lubię słuchać muzyki oraz czytać książki, w szczególności te fantasy. Mikołaju, cały rok byłam grzeczna i pracowałam na to, aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym otrzymać zestaw z lampą UV do robienia paznokci żelowych lub hybrydowych, ponieważ bardzo interesują mnie sprawy związane z kosmetykami, makijażem i paznokciami. Będę najszczęśliwsza, kiedy będę mogła spełniać swoje marzenia dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Wesołych Świąt. Kornela
261
Klaudia
17
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju na początku mojego listu chciałabym podziękować za to, że o nas pamiętasz w tym trudnym czasie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Mam na imię Klaudia, mam 17 lat i chodzę do drugiej klasy szkoły zawodowej. W tym roku chciałabym dostać zestaw kosmetyków lub bluzę różową z napisem "Barbie" w rozmiarze "S". Bardzo byłabym wdzięczna, gdybyś sprawił mi, któryś z podanych prezentów. Dziękuję. Życzę Ci dużo zdrówka!!! Wesołych Świąt.
264
Patryk
17
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju mam na imię Patryk. Chodzę do VIII klasy SP. Lubię czytać i trenować. Moim autorytetem jest Bruce Lee. Kiedyś rzekł: "oczyść umysł, stań się bezkształtny niczym woda", "brak sposobu jest sposobem, pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie". Tym cytatem kieruję się w życiu. Chciałbym dostać bluzę młodzieżową MMA Bruce Lee w rozmiarze "M" i kolorze czarnym. Chciałbym dostać jeszcze wiele rzeczy, ale jeszcze więcej chciałbym dać! Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć taka właśnie bluzę. Z góry dziękuję za wszystko!!!
265
Dominik
11
Wiek: 15
gwiazdkowy
Siema Św. Mikołaju. Mam na imię Dominik i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się sportem a wszególności piłką nożną i programowaniem. Moim wielkim marzeniem gwiazdkowym jest otrzymanie butów do gry w piłkę, dzięki którym będą mógł bardziej profesjonalnie reazować swoje pasję sportowe. z pozdrowieniami Dominik.
266
Oskar
17
Wiek: 18
gwiazdkowy
Cześć Drogi Mikołaju! Mam na imię Oskar i mam 18 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Samochodowych o kierunku informatycznym. Interesuję się sportem, oglądam mecze, muzyką - piszę teksty i e-sportem. Najbardziej jednak jestem zafascynowany grami oraz światem gamingu. W tym roku jeszcze bardziej chciałbym sobie umilić czas, który spędzam przy moim ulubionym hobby. W osiągnięciu tego celu pomocne by były pewne akcesoria, w związku z tym w tym roku pod choinkę bardzo bym prosił Ciebie Mikołaju o: dekoracyjne ledy RGB lub bezprzewodową mysz gamingową oraz ewentualnie klawiaturę mechaniczną dla graczy z podświetleniem ledowym. Z góry dziękuję bardzo Mikołaju. Pozdrawiam!!!
267
Joanna
11
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi święty Mikołąju ! Mam na imię Asia i chodzę do I klasy szkoły branżowej. Moimi zainteresowaniami są taniec,śpiew i tworzenie rękodzieł. Moim marzeniem światecznym jest świecący napisz, Neon OK na baterie lub Diamond Painting Paw lub zestaw scrunchies 6 sztuk. Prezent, który mi ufundujesz sprawi że będe najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.
269
Szymon
17
Wiek: 18
gwiazdkowy
Cześć Mikołaj, mam na imię Szymon i mam 18 lat. Jestem wielkim fanem motoryzacji, zaraził mnie tym Tato. Interesuję się sportem oraz motoryzacją. W ten wielki dzień chciałbym dostać od Ciebie ramki do tablic rejestracyjnych (niebieska ramka jaskrawa, granatowa) oraz chciałbym dostać nową gałkę zmiany biegów (Audi A4 B5 - 5 biegowa). Jeśli będzie jeszcze możliwość to poproszę o duży zestaw kosmetyków samochodowych K2. Pozdrawiam Mikołaju!!! Wesołych Świąt!!!
270
Jakub
17
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju mam na imię Jakub i mam 13 lat. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się grami komputerowymi i gamingiem. Chciałbym prosić Ciebie w tym roku o klawiaturę i podkładkę. Na Allegro można znaleźć to pod nazwami: "zestaw klawiatura i mysz Tracer GameZone Stir USB" oraz "gamingowa podkładka pod mysz podświetlana duża led". Bardzo chciałbym dostać te prezenty. Z góry dziękuję!!!
271
Bartosz
17
Wiek: 7
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju mam na imię Bartek i mam 7 lat i chodzę do 1 klasy szkoły podstawowej. W tym roku na gwiazdkę chciałbym otrzymać pająka zdalnie sterowanego albo tablet graficzny led, ponieważ lubię rysować oraz chciałbym dostać samochód sterowany. Na Allegro nazywają się te rzeczy tak: "pająk tarantula zdalnie sterowany+pilot", "tablet graficzny do rysowania znikopis tablica lcd", "samochód zdalnie sterowany Graffiti Auto RC pilot". Chciałbym, żeby te życzenia się spełniły. Z góry dziękuję!!!
272
Piotr
17
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju!!! Nazywam się Piotrek i mam 10 lat. Chodzę do trzeciej klasy szkoły podstawowej. W tym roku byłem dość grzeczny, ale nie zawsze, ale postaram się to zmienić. W tym roku chciałbym Cię prosić o Auto Robot 2 w 1 samochód zdalnie sterowany i pilot. Cieszyłbym się gdybyś sprawił mi taka radość. Życzę Ci dużo zdrówka w tym trudnym czasie!!! Wesołych Świąt!!!
273
Krzysztof
17
Wiek: 11
gwiazdkowy
Nazywam się Krzysztof i mam 11 lat. Chodzę do piątej klasy szkoły podstawowej. Chciałem Ci napisać, że w tym roku starałem się być grzeczny, ale nie zawsze mi to wychodzi. Chciałbym Cie prosić o klawiaturę gamingową lub klawiatura świecąca, myszka, podkładka. Bardzo bym się ucieszył, gdybyś spełnił moje marzenie. Życzę Ci dużo zdrowia w tym trudnym czasie! Wesołych Świąt!!!
274
Ksawery
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Ksawery i mam 15 lat. Chodzę do I klasy Szkoły Branżowej o profilu kucharz. Interesuje się różnymi rzeczami, a w szczególności sportem i grami komputerowymi. Zbliżają się święta, a ja już nie mogę doczekać się Twojej wizyty. Starałem się być grzeczny, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze mi to wychodziło. Obiecuję, że w przyszłym roku będę grzeczniejszy. W tym roku bardzo chciałbym otrzymać koszulkę bawełnianą firmy Nike w kolorze czarnym oraz rękawiczki zimowe Adidas. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenia. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci Wesołych Świąt.
275
Dominik
17
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Dominik i mam 12 lat. Chodzę do 5 klasy szkoły podstawowej. W tym roku starałem się być grzeczny, ale nie zawsze mi to po drodze. Obiecuję poprawę. W tym roku chciałbym dostać klawiaturę gamingową lub myszkę i podkładkę HQ. Bardzo by mi było miło, jeśli to dostanę. Życzę Ci dużo zdrówka w tym trudnym czasie. Wesołych Świąt!!!
276
Fabian
17
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju nazywam się Fabian i mam 15 lat i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. lubię sport, jeździć na rowerze i oglądać filmy. W tym roku byłem dość grzeczny, ale zdarzają się wpadki, ale pracuję nad tym. Na święta chciałbym dostać dwie koszulki Adidasa (t-shirt) w rozmiarze "M". Bardzo bym był szczęśliwy gdybym dostał ten prezent. Z góry dziękuję! Życzę dużo zdrówka i Wesołych Świąt!!!
277
Karol
17
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Św. Mikołaju mam na imię Karol i mam 14 lat. Interesuje się sportem, grami komputerowymi. W tym roku starałem się być grzeczny, ale nie zawsze mi się to udaje. Pracuje nad tym. W tym roku od Mikołaja chciałbym dostać bluzę NIKE czarną w rozmiarze "M". Z góry dziękuję i życzę zdrowych Świąt!!!
278
Kacper
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Kacper i mam 15 la. Od tego roku szkolnego jestem uczniem I klasy Szkoły Branżowej o profilu mechanik samochodowy. Przyznam, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego kierunku, jednakże z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba. Krótko mówiąc, odkryłem swoje kolejne zainteresowanie :). W tym roku nie do końca byłem grzeczny, ale bardzo się starałem. Chciałbym otrzymać pod choinkę czarne spodnie dresowe firmy 4F na 164 cm oraz T-shirt firmy Mckinley również w tym samym rozmiarze. Mam nadzieję że spełnisz moje życzenia Mikołaju. Pozdrawiam i życzę Ci Wesołych Świąt.
279
Klaudia
16
Wiek: 16
gwiazdkowy
Święty Mikołaju bardzo Ciebie pozdrawiam. mam na imię Klaudia i w tym roku skończyłam 16 lat. Lubię zwierzęta i lubię też słuchać muzyki. Bardzo podoba mi się Ariana Grande. Jeśli mogę Ciebie o coś prosić to chciałabym dostać jakąś ładna bluzę w rozmiarze S. pozdrawiam Klaudia.
280
Amelia
6
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Amelia i mam 11 lat. Interesuje się śpiewaniem i tańcem. W tym roku nie byłam zbyt grzeczna, ale obiecuję Ci, że się poprawię. Mikołaju jeżeli jesteś w stanie spełnić moje marzenie, to chciałabym dostać kalendarz adwentowy z kosmetykami SPA oraz różową skarbonkę na kluczyk, żebym mogła chować tam największe skarby. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenia. Ściskam mocno i życzę Wesołych Świąt.
281
Marika
16
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju mam na imię Marika i mam 19 lat. Na początku chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i zapytać jak Twoje samopoczucie? mam nadzieję, że dbasz o swoje zdrowie. Dziękuję Ci bardzo za zeszłoroczny prezent. Bardzo ucieszyłam się, gdy otrzymałam to o co prosiłam. Jak już wiesz lubię słuchać muzyki i rysować. To najlepsze połączenie. Marzy mi się piękny uśmiech. W przyszłości chciałabym założyć aparat na zęby. W tym roku proszę o zestaw do wybielania zębów. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybym miała szanse taki otrzymać. Wysyłam Ci dużo siły i zdrowia. P.S. Nie zapomnij także o prezencie dla Siebie!
282
Oskar
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Święty Mikołaju Mam na imię Oskar i mam 15 lat. W dniu zbliżających się świąt bożonarodzeniowych, chciałbym dostać od Ciebie strój bramkarski, ponieważ interesuje się piłką nożną. Wiem że masz mnóstwo roboty, ale mam taką cichą nadzieję, że i dla mnie znajdziesz trochę czasu i spełnisz jedno z moich największych marzeń. Pozdrawiam i życzę Ci Wesołych Świąt
283
Paulina
16
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju chciałabym podziękować za zeszłoroczny prezent. mam na imię Paulina i mam 18 lat. Uczęszczam do szkoły branżowej i uczę się na sprzedawcę. W przyszłym roku będę miała egzamin zawodowy. Interesuje się poezją, sama też piszę wiersze. Fajnie jest tak oderwać się od rzeczywistości i polecieć gdzieś daleko, może nawet do gwiazd. W tym roku chciałabym dostać zestaw hybrydowy i kolorowy notatnik, w którym mogłabym notować swoje myśli. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.
284
Kamila
16
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju nazywam się Kamila. mam 14 lat. Chodzę do ostatniej klasy szkoły podstawowej. W wolnym czasie lubię grać w piłkę siatkową, słuchać muzyki, rysować i piec różne pyszności. W te Święta Mikołaju chciałabym dostać bluzę marki Champion czarną. Dziękuję!!!
285
Igor
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Nazywam się Igor i mam 15 lat. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Staram się regularnie trenować, by z roku na rok być coraz lepszym. Starałem się być bardzo grzeczny, choć czasami mi to nie wychodziło. Byłbym bardzo wdzięczny jakbym otrzymał od Ciebie buty sportowe turfy w rozmiarze 44. Już nie mogę doczekać się Twojej wizyty. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenie. Wesołych Świąt.
286
Eryk
16
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Eryk i mam 15 lat. Chodzę do szkoły podstawowej. Interesuje się grami komputerowymi. Najbardziej interesuje mnie gra "Fortnite". moim marzeniem to jest dostanie karty doładowującej do gry "Fortnite", ponieważ interesuje się tą grą już dwa lata i marzę, żeby kupić sobie "skina".
287
Filip
6
Wiek: 16
gwiazdkowy
Dzień dobry Święty Mikołaju! Mam na imię Filip i mam 16 lat. Od pewnego czasu interesuję się sztukami walki, a w szczególności boksem. Aby doskonalić poznane przeze mnie umiejętności na treningach, chciałbym otrzymać od Ciebie w tym roku Gumę do walki z cieniem- P@-DBX Striker oraz bawełniane owijki bokserskie, bandaże. Dziękuję Ci bardzo i mam nadzieję, że do zobaczenia. Wesołych Świąt.
288
Kacper
16
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju nazywam się Kacper i mam 13 lat. Bardzo bym chciał bluzę z motywem wilka, bo mi się bardzo podoba. Widząc i słysząc co się dzieje w naszym kraju zaczynam myśleć, czy tegoroczne Święta Bożego narodzenia będą wyglądać jak tamte, które pamiętam czyli cała Rodzina spotka się przy wigilijnym stole...
289
Oliwier
6
Wiek: 8
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Oliwier i mam 8 lat. Od niedawna jestem wychowankiem domu dziecka. Momentami jest mi trudno, ale jakoś sobie radzę z trudnościami z pomocą osób dorosłych. Interesuję się sportem, a w szczególności bieganiem. W tym roku chciałbym otrzymać hulajnogę dwukołową składaną z kołami świecącymi lubTablet graficzny do rysowania dla dzieci z rysikiem. Za wszystko Ci dziękuję i życzę fantastycznych świąt.
290
Kornel
6
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Kornel i mam 16 lat.Przez cały rok starałem się nie rozrabiać, ani nikomu dokuczać, ale przecież nie jestem "Święty" tak jak ty, jak każdy w większości mam swoje za uszami. Lubię dbać o siebie, dlatego też bardzo bym chciał otrzymać w tym roku perfumę Calvina Klein'a Man 100 ml. Dziękuję i serdecznie Cię pozdrawiam. Wesołych Świąt.
291
Klaudia
6
Wiek: 14
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Klaudia i mam 14 lat. Interesuję się modą oraz wizażem. W tym roku bardzo chciałabym dostać wegański kalendarz adwentowy SPA z kosmetykami Vege.. Wiem, że masz dużo dzieci do obdarowania, ale jakbyś spełnił moje życzenie byłabym bardzo zadowolona. P.S. Zostawię Mikołajowi ciasteczka i mleczko :)
292
Sabina
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Sabina i mam 15 lat. Interesuje się modą oraz wizażem. Bardzo lubię eksperymentować z ubraniami i stwarzać swoje własne zestawy. W placówce często bawię się w makijażystkę malując swoje koleżanki. W tym roku starałam się być bardzo grzeczna. Bardzo bym chciała otrzymać od Ciebie damską, czarną bluzę z Harrego Pottera Hogwart oraz pędzle do makijażu 20 sztuk jednorożec. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci Wesołych Świąt.
293
Ewelina
6
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Ewelina i mam 17 lat. Jestem uczennicą I klasy Szkoły Branżowej o profilu sprzedawca. Interesuje się przede wszystkim wizażem. W tym roku starałam się być grzeczna, dlatego też pod choinkę chciałabym dostać pralkę, myjkę do mycia pędzli kosmetycznych i gąbek oraz damską, czarną bluzę z kapturem z motywem złączonych rąk. Wiem, że dużo masz dzieci do obdarowania, ale może udać Ci się spełnić choć jedno moje życzenie. Pozdrawiam.
294
Bartosz
16
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Bartek i mam 15 lat. Chodzę do szkoły średniej na profil mechanik samochodowy. moje zainteresowania to pojazdy samochodowe, historia świata (II wojna światowa i współczesność), bardzo lubię słuchać muzyki rapowej, moim idolem jest Kubańczyk (raper). Chodzę na boks, bardzo lubię rysować, lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę. Moje hobby to chodzenie na boks i chce pokazać, że nie jestem słaby i umiem walczyć o swoje marzenia. Kubańczyk uświadomił mi, żebym stanął na prosto i żebym nie przejmował się żadnymi problemami. Chciałbym dostać Powerbanka, ponieważ ciągle telefon mi się rozładowuje i ciągle muszę go ładować. Z góry dziękuję!!!
295
Bartosz
6
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Bartek i mam 11 lat. Na co dzień jestem wesołym chłopcem i staram się nie sprawiać problemów wychowawczych. Czasami zdarza mi się pokłócić z innymi dziećmi, ale kto z nas jest idealny ;) Bardzo lubię gry komputerowe, sport i klocki lego. Wieczorami wspólnie z bratem często układamy różne budowle, pojazdy, itp. W tym roku chciałbym otrzymać od Ciebie deskorolkę fiszkę. Mogłaby mieć podświetlane kółka, wtedy by fajnie wyglądała w ciemności. Mam nadzieję ,że uda Ci się mnie odwiedzić Mikołaju. Życzę Ci Wesołych Świąt.
296
Zuzanna
16
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mam na imię Zuzia i jestem w klasie maturalnej. mam 18 lat. Szczególnie interesują mnie języki obce, a także muzyka, teatr i taniec. Uczę się hiszpańskiego. Gram na gitarze i w teatrze. Trenuję pole dance. Na gwiazdkę chciałabym dostać jakiś ładny głośnik. Bardzo dziękuję!
298
Damian
16
Wiek: 22
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju serdecznie dziękuję Ci za prezent. Dziękuje, że o mnie pamiętałeś, byłem bardzo z niego szczęśliwy. W tym roku rozpocząłem drugi rok studiów na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza. Interesuję się elektroniką, uwielbiam gotować oraz uprawiać różne sporty (jazda na rowerze, ćwiczenia na siłowni), lubię także majsterkować. W związku z tym, moim marzeniem jest aby dostać zestaw różnych narzędzi. Wiem, że może być to dość trudnym zadaniem więc jeżeli nie uda Ci się tego zdobyć, chciałbym Cie prosić o jakąś bluzę męska w rozmiarze 'L" lub zestaw kosmetyków męskich. Dziękuje Ci za wszystko i życzę Tobie Wesołych Świąt.
299
Wiktoria
6
Wiek: 13
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Wiktoria i ma 13 lat. Interesuję się gimnastyką, a w szczególności akrobatyką, śpiewaniem, rysowaniem oraz wizażem. W te święta bardzo chciałabym dostać szary kuferek z kosmetykami do make-up. Byłabym bardzo zadowolona z takiego prezentu. Mam nadzieję, że zobaczymy się w tym roku. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci Wesołych Świąt
300
Jakub
16
Wiek: 16
gwiazdkowy
Witam, mam na imię Jakub i mam 16 lat. Chodzę do 2 klasy szkoły branżowej na profilu cukiernika. Bardzo lubię grać w gry komputerowe, a moja ulubiona to "Volorant". Interesuję się cukiernictwem, informatyką oraz fotografią. moim życzeniem na tegoroczne Święta jest podkładka pod mysz o szerokości 80-90 cm. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam!!!
301
Karolina
6
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty! Mam na imię Karolina i mam 17 lat. Uczęszczam do technikum logistycznego i aktualnie jestem w II klasie. W tym roku starałam się być grzeczna, lecz czasami mi to nie wychodziło. Mam półroczną córeczkę Apolonię, która jest bardzo wesołym i humorzastym dzieckiem :). Bardzo przykładam uwagę do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała. Jest to dla mnie ważna sprawa, dlatego w te święta moim wymarzonym prezentem byłyby kosmetyki takie jak: gumowa maska algonowa, Tołpa Green krem nawilżający do twarzy, Tołpa Green żel-peeling do twarzy, Polka krem do twarzy oraz odżywka na porost włosów firmy Jantar. Święty Mikołaju mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina znajdziecie pod choinką wymarzone prezenty oraz, że Święta Bożego Narodzenia spędzisz w gronie najbliższych, w ciszy jak i spokoju...
302
Weronika
16
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju mam na imię Weronika i ma 16 lat. W tym roku szkolnym rozpoczęłam naukę w szkole branżowej i uczę się w zawodzie fryzjer. W tym roku pod choinkę chciałabym dostać paletę cieni do powiek, pomadę do brwi i podkład odcień zero. Dzięki kosmetykom będę mogła rozwijać swoje zainteresowania i może w przyszłości zrobię kurs kosmetyczny. Wesołych Świąt.!
303
Damian
16
Wiek: 16
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju mam na imię Damian i mam 16 lat. Lubię słuchać polskiego hip-hopu, interesuję się sportem. Często chodzę na siłownię i gram w piłkę nożną. Chciałbym Ciebie prosić o koszulkę ze sklepu TIW w kolorze białym, rozmiar "S" i białe skarpetki NIKE, może też być zegarek G-shock czarny lub biały. Bardzo dziękuję i Cię pozdrawiam!
305
Alan
16
Wiek: 16
gwiazdkowy
Dzień dobry jestem Alan i mam 16 lat. Lubie grać w piłkę nożną i kosza. Rok temu dostałem wspaniałe prezenty i bardzo za nie dziękuję. Nie zawsze jestem grzeczny, ale się staram. Mam nadzieję, że to zostanie docenione. na prezent chciałbym dostać wodę toaletową, dezodorant i niespodziankę, która mnie miło zaskoczy. Już nie mogę się doczekać. Wesołych Świąt!
308
Wojciech
18
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju mam na imię Wojtek, chodzę do klasy 2. Jestem pilnym uczniem. W tym roku byłem dość grzeczny, ale się jeszcze poprawię. Bardzo lubię samochody, więc prosiłbym o samochód zdalnie sterowany MERCEDES AMG GT z pilotem. Pozdrawiam i całuję Wojtek!
309
Radosław
18
Wiek: 6
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju mam na imię Radek i mam 7 lat. Myślę, że w tym roku byłem grzeczny. Lubię bawić się samochodami, więc bardzo bym prosił o TIR MANIEK z napędem + auta zestaw 11 w 1 CARS. Całuję i ściskam Radek.
310
Łukasz
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Na imię mi Łukasz i mam 15 lat. Interesuję się przede wszystkim grami na komputer oraz play-station. W tym roku nie do końca byłem grzeczny, ale cały czas pracuję nad sobą i swoim zachowaniem. W tym roku chciałbym dostać grę Monopol albo rolki. Sam wybierz Mikołaju, jeżeli znajdziesz chodź chwilę czasu dla mnie. Ucieszę się z każdego otrzymanego prezentu. Mam nadzieję, że te Święta będą dla Ciebie spokojne i radosne. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
311
Szymon
18
Wiek: 9
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju mam na imię Szymon i chodzę do klasy 3 i mam 9 lat. W tym roku starałem się być grzeczny. Chciałbym Cię prosić Św. Mikołaju o samochód zdalnie sterowany BMW X6. Bardzo lubię bawić się samochodami. Całuję i ściskam Szymon.
314
Izabela
6
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Iza i mam 16 lat. Interesuję się gimnastyką, tańcem i modą. W tym roku byłam grzeczna ,i jeżeli chciałbyś dla mnie spełnić marzenie to byłoby super. Chciałabym dostać bransoletkę przyjaźni oraz fajnie pachnącą perfumę. Podobają mi się różne zapachy, ale chyba najbardziej chciałabym dostać zestaw Giordani Gold firmy Oliframe. Cieszę się, że chcesz spełniać życzenia innych osób. Mam nadzieję, że się niebawem zobaczymy.... Wesołych Świąt.
317
Grzegorz
18
Wiek: 6
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju mam na imię Grześ i mam 6 lat. W tym roku byłem grzeczny. Obiecuję, że w przyszłym też będę. Najbardziej chciałbym prosić Cię o Autobota (Transformer), ale ucieszę się też z innych prezentów. Pozdrawiam Cię i ściskam Grześ!
318
Paweł
18
Wiek: 16
gwiazdkowy
Święty Mikołaju mam na imię Paweł i na początku mojego listu chciałbym życzyć Wesołych Świąt. Chciałbym bardzo dostać od Ciebie odtwarzacz MP4 bo bardzo lubię słuchać muzyki. Dziękuję!!!
319
Adrian
18
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Adrian i mam 11 lat. W tym roku bardzo starałem się być grzeczny. Bardzo lubię sport a najbardziej sztuki walki oraz boks. W tym roku bardzo chcę dostać pod choinkę rękawice bokserskie. Z góry dziękuję Ci Św. Mikołaju.
320
Klaudia
6
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Klaudia i mam 17 lat. Jestem uczennicą II klasy szkoły branżowej o kierunku sprzedawca. Bardzo lubię ten profil i wydaje mi się, że się w tym odnajduję. Moim zainteresowaniem jest moda i wizaż. Wspólnie z koleżankami wzajemnie się malujemy, stosując różne makijaże. W tym roku bardzo chciałabym dostać biżuterię (kolczyki, naszyjniki, bransoletkę i pierścionki) oraz etui do telefonu Huawei Y 2019. Mam nadzieję, że spełnisz moje życzenia. Dziękuję bardzo i życzę Ci Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
322
Oskar
6
Wiek: 12
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Oskar i mam 12 lat. Jestem bardzo ruchliwym i energicznym chłopcem. Lubię sport, gry komputerowe i na play-station. Choć nie należę do najgrzeczniejszych chłopców, mam nadzieję, że spełnisz moje tegoroczne marzenie. Chciałbym otrzymać hulajnogę, która ma świecące koła. Przed domem dziecka mamy trochę terenu, gdzie będę mógł na niej pojeździć. Dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy. Wesołych Świąt.
324
Bartosz
17
Wiek: 20
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju mam na imię Bartek i mam 20 lat. Uczęszczam do szkoły branżowej na kierunku elektrycznym. Interesuję się sportem, sportami walki, grami komputerowymi. Jeśli mogę to chciałbym Cie prosić o zestaw narzędzi dla początkujących elektryków, a jeśli nie uda Ci się znaleźć to poproszę o czajnik elektryczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
325
Sławomir
6
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Sławek i mam 14 lat. W tym roku starałem się być grzeczny, choć nie zawsze mi to wychodziło. Obiecuje, że się poprawię i za rok będziesz ze mnie dumny. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną. Marzą mi się obuwie sportowe w kolorze czarnym lub szarym. Wiem, że masz mnóstwo pracy, ale mam cichą nadzieję, że odwiedzisz mnie w tym roku. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci Wesołych Świąt.
326
Sebastian
6
Wiek: 18
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju! Mam na imię Sebastian i niedawno skończyłem 18 lat. Interesuję się sportem i modą, dlatego też w tym roku chciałbym dostać bluzę z kapturem NASA w kolorze czarnym oraz perfumetkę Lacostee essential sport 33 ml. Mam nadzieję, że spełnisz moje marzenie i że się niedługo zobaczymy. Pozdrawiam cieplutko i przesyłam życzenia bożonarodzeniowe.
327
Milena
6
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Milena i mam 15 lat. Jestem radosną i czasami głośną nastolatką:). Pomimo tego w tym roku starałam się być grzeczna. Czasami rozrabiałam, ale przecież nikt nie jest idealny. Interesuje się przede wszystkim modą i wizażem. Lubię też dbać o siebie, dlatego też w tym roku marzą mi się perfumy marki Adidas Born 75 ml oraz woda toaletowa tej samej firmy. Nie mogę zdecydować się na konkretny zapach, więc może Ty Mikołaju zrobisz mi niespodziankę. Ściskam i życzę Wesołych Świąt
328
Bartłomiej
6
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Jestem Bartek. Mam 17 lat. Można powiedzieć, że byłem dość grzeczny, by dostać na święta jakiś mały prezencik. Chciałbym otrzymać czapkę bejsbolówkę "Polska Walcząca" 3D w kolorze czarnym oraz rękawiczki zimowe męskie "Polska Walcząca". Wybrałem te rzeczy ze względu na zainteresowania militariami. Życzę Tobie i rodzinie Elfów Wesołych Świąt i dużo ciepła.
329
Katarzyna
6
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Kasia i mam 18 lat. Lubie grać w piłkę, czytać książki oraz wykonywać różne ćwiczenia gimnastyczne. Wydaje mi się, że w tym roku byłam raczej grzeczna, dlatego też bardzo bym chciała otrzymać suszarkę do włosów z jonizacją firmy Adler lub zestaw kosmetyków do włosów. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić moje marzenia i odwiedzisz mnie już niebawem. Pozdrawiam i ściskam mocno.
330
Beata
6
Wiek: 20
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Kasia i mam 18 lat. Lubie grać w piłkę, czytać książki oraz wykonywać różne ćwiczenia gimnastyczne. Wydaje mi się, że w tym roku byłam raczej grzeczna, dlatego też bardzo bym chciała otrzymać suszarkę do włosów z jonizacją firmy Adler lub zestaw kosmetyków do włosów. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić moje marzenia i odwiedzisz mnie już niebawem. Pozdrawiam i ściskam mocno.
331
Joanna
6
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Asia i mam 18 lat. Zbliżają się święta, a ja już nie mogę się Ciebie doczekać. W tym roku starałam się być bardzo grzeczna, dlatego też chciałabym dostać mangi od 1 do 5 MY HERO ACADEMIA autora Kohei Horikoshiego, ponieważ uwielbiam oglądać anime i czytać mangi (japońskie komiksy). Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie tym razem.
332
Dawid
8
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju Nazywam się Dawid, mam 16 lat obecnie chodzę do 7 klasy SP. Nie zawsze jestem grzeczny ale zawsze staram się być grzecznym, tylko to dosyć trudne. Jeżeli przymkniesz oko na małe nieciągłości to proszę byś mi podarował buty adidasy, w których będę mógł uprawiać sport Pozdrawiam Dawid
335
Kacper
8
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mój Mikołaju! Nazywam się Kacper, mam 11lat, chodzę do szkoły podstawowej- 5 klasy. W mijającym roku zachowywałem się prawie dobrze, starłem się chodzić i uczyć do szkole oraz słuchać dorosłych. Chciałbym cię prosić o bluzę Adidasa. Serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam Kacper
336
Bartek
8
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam się Bartek, mam 10 lat i chodzę do III klasy SP. Lubię jeździć na rowerze, oraz bawić się na podwórku. Zawsze staram się być grzeczny i nie sprawiać problemów i myślę, że dobrze mi to wychodzi. Chciałbym Cię prosić o spodnie dresowe NIKE- jeżeli się zgodzisz na ten prezent to będę bardzo szczęśliwy. Pozdrawiam ciepło Bartek
337
Amelia
8
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Amelka. Mam 11 lat. Chodzę do 6 klasy podstawówki. Moją pasją jest muzyka. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, spotykać ze znajomymi i grać w piłkę. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać bezprzewodowe douszne słuchawki. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Amelka
338
Oliwia
11
Wiek: 8
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju! Mam na imię Oliwia, mam 8 lat i chodze do II klasy szkoły podstawowej. Bardzo lubię grać w piłkę z innymi dziećmi i malować. Myślę, że byłam grzeczna tylko czasami musieli mi dorośli zwracać uwagę. Byłabym szczęsliwa gdybym dostała od Ciebie zestaw kosmetyków dla dziewczynki i jakiś fajny zestaw do malowania. Życzę Tobie duuużo zdrowia i fajnych pomocników. Oliwia
339
Lena
8
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Lena. Mam 9 lat. Chodzę do 3 klasy podstawówki. Moim hobby jest rysowanie i kolekcjonowanie różnych figurek. W wolnym czasie lubię bawić się lalkami, oglądać bajki i grać w berka. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać zestaw Littles Pet Shop. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Lena
341
Marcel
8
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Marcel. Mam 10 lat. Chodzę do 4 klasy podstawówki. Moją pasją są zapasy. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, grać w gry i gotować. Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać mikroskop. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubieniec Marcel
342
Martyna
8
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Martyna. Mam 17 lat. Chodzę do 2 klasy technikum. Moim hobby jest karate JKA. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, spotykać ze znajomymi i słuchać muzyki. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać słuchawki do telefonu Iphone X. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Martyna
343
Jakub
8
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Kuba. Mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy podstawówki. Moim hobby jest granie w gry na konsoli. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, grać w kosza i rozgrywki szachowe. Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać grę na Xbox One ,,Minecraft”. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubieniec Kuba
344
Jolanta
8
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju Nazywam się Jola, mam 16 lat. Chodzę do technikum. Uwielbiam robić zdjęcia i nagrywać różne śmieszne filmy za pomocą telefonu, jeżeli uznasz, że byłam grzeczna to chciałabym Cię prosić o zestaw akcesoriów do telefonu- statyw oraz nowe Etui, które pozwolą mi rozwijać moje zainteresowania. Całuję i pozdrawiam Jola
345
Katarzyna
8
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Kasia. Mam 17 lat. Chodzę do 2 klasy technikum graficznego. Moim hobby jest rysowanie i czytanie mang. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, słuchać muzyki i projektować postacie. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać słuchawki JBL i flagę Nekomy, mojej ulubionej drużyny siatkarskiej z anime. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Kasia
346
Zuzanna
8
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Zuzia. Mam 15 lat. Chodzę do 1 klasy zawodowej o profilu fryzjerskim. Moim hobby jest śpiew. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, tańczyć i oglądać horrory. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać ledy i etui do telefonu. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Zuzia
347
Jakub
11
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kuba. Mam 10 lat i chodzę do III kl. szkoły podstawowej. Bardzo lubię jeździć na rowerze i bawić się z innymi dziećmi. czasami się z mini kłócę ale zaraz się godzimy. Lubię też grać w piłkę. Byłbym szczęśliwy gdybym dostał pod choinkę samochód na pilota. Jest to mój wymarzony prezent. Chciałem życzyć Ci wesołych świąt i żebyś nie musiał tak ciężko pracować. Kocham Cię Kuba
348
Amelia
8
Wiek: 17
gwiazdkowy
Najdroższy Mikołaju Mam na imię Amelia i mam już 17 lat. W przyszłości chciała bym zostać kosmetologiem. Uwielbia kosmetyki i makijaż, dlatego pragnę Cię prosić o zestaw pędzelków do makijażu. Więm, ze jesteś kochany i na pewno spełnisz moje marzenie Pozdrawiam i całuję Amelia
349
Oskar
8
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Oskar. Mam 15 lat. Chodzę do 1 klasy zawodowej. Moim hobby jest majsterkowanie. W wolnym czasie lubię oglądać filmy, grać na komputerze i spędzać czas ze znajomymi. Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać słuchawki do telefonu JBL. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubieniec Oskar
350
Oskar
11
Wiek: 13
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju! Jestem Oskar i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Moim hobby jest piłka nożna. Bardzo lubię też słuchać muzyki i powiem Ci w sekrecie, że sam próbuje tworzyć muzykę i piszę teksty do piosenek. Nagrywam także filmiki na YOU TUBE. Myślę że byłem grzeczny, a przynajmniej się starałem Byłbym szczęśliwy gdybym na święta otrzymał samochód na pilota ,,audi R8GT". Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Tobie długich lat życia w zdrowiu. Oskar
351
Martyna
8
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Martyna i mam 17lat. Najbardziej na świecie lubię spotykać się z przyjaciółmi i jeździć na rowerze. Wiem, że ty wiesz czy byłam grzeczna, dlatego proszę Cię o torbę na ramię, w której bez problemu pomieszczę wszystkie ,, babskie drobiazgi”. Z góry dziękuję Ci za prezent i życzę dużo zdrowia i uśmiech na twarzy Całuję Martyna
352
Malwina
8
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Malwinka. Mam 8 lat. Chodzę do 2 klasy podstawówki. Moją pasją jest taniec. W wolnym czasie lubię bawić się zabawkami i grać w chowanego. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać hotel z petshopami. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Malwinka
353
Klaudia
8
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mój Mikołaju! Nazywam się Klaudia, mam 17 lat i uczę się w technikum. Wiesz, że czasami się nie chcę ale cały uczyć ale staram się z tym walczyć i mogę powiedzieć, ze na razie wygrywam. Moje hobby to taniec i spędzanie czasu z koleżankami. Jeżeli będziesz taki miły i kochany to chciałabym Cię prosić o zestaw kosmetyków na trądzik, bo wiesz jak to jest w tym wieku! Pozdrawiam Klaudia
361
Dominika
8
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Dominika. Mam 13 lat. Chodzę do 8 klasy podstawówki. Moim hobby jest granie w gry i oglądanie anime. W wolnym czasie lubię robić zdjęcia, spotykać ze znajomymi i słuchać muzyki. Mikołaju calusieńki rok byłam grzeczna i pracowałam na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałabym dostać słuchawki do telefonu JBL. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubienica Dominika
362
Kamil
15
Wiek: 8
gwiazdkowy
Mam na imię Kamil i mam 8 lat. Jestem bardzo żywym chłopcem, uwielbiam zabawy i gonitwy. Chętnie pomagam w różnych pracach domowych, ciocie bardzo mnie za to chwalą. Bardzo lubię jeździć na rowerze i bawić się z kolegami. Bardzo chciałbym dostać pościel taką najbardziej kolorową na świecie ( rozmiar 70x80, 140x200 ).
363
Mateusz
28
Wiek: 15
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju. Mam na imię Mateusz, mam 15 lat i chodzę do 8 klasy . Mam charakterek,często jestem uparty ale jestem lubiany przez kolegów i koleżanki. W wolnym czasie lubię grać na komputerze w rożne gry, słuchać muzyki i spotykać się z kolegami. Ważny jest także dla mnie czas spędzony z najbliższym. po ukończeniu szkoły podstawowej pragnę rozpocząć naukę na kierunku magazynier logistyki, mam nadzieję , że się uda. W tym roku marze o OPASKA MONITORUJĄCA mi Bond 4 . Będę z niej korzystał a ten prezent sprawi mi wiele radości. Życzę Ci, drogi Mikołaju aby dla Ciebie te święta tez były udane.
364
Grzegorz
29
Wiek: 7
gwiazdkowy
Mam na imię Grześ i mam 7 lat. Chodzę do I klasy i staram się być grzecznym, chociaż czasami mi to nie wychodzi. Zawsze przy mnie są moje starsze siostry. Drogi Mikołaju chciałbym dostać auto Lamborgini sterowane pilotem lub pistolet na strzałki. Bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu od Ciebie. Dziękuję.
365
Dian
11
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju :) Mam na imie Dian i mam 8 lat. Chodzę do I klasy. Bardzo lubię rysować i bawić się samochodami. Lubię bawić się z innymi dziećmi. Przez cały rok byłem bardzo grzeczny. Pod choinkę chciałbym dostać fajny samochód na baterie, którym mógłbym się bawić z innymi. Życzę Tobie żebyś był zdrowy i dużo się śmiał. Pozdrawiam Cię cieplutko Dian
366
Konrad
8
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Konrad. Mam 16 lat. Chodzę do 1 klasy zawodowej o kierunku dekarz. Moim hobby jest granie na komputerze. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i oglądać seriale. Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać grę na PS4 ,,God of War”. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubieniec Konrad
367
Patryk
15
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mam na imię Patryk, mam 9 lat i chodzę do III klasy szkoły podstawowej. W placówce jestem od ponad roku, bardzo tęsknię za moim domem. Bardzo staram się być uważnym uczniem. Wychowawcy mówią, że jestem grzeczny i chwalą mnie za zachowanie. Najbardziej lubię zabawy na świeżym powietrzu, biegać z kolegami i grać w piłkę oraz jeździć na rowerze. Dlatego bardzo chciałbym dostać pościel z wizerunkiem znanego piłkarza ( rozmiar 70x80, 140x200 ). Jest to moje marzenie.
368
Krzysiu
15
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Krzysiu i mam 11 lat. W placówce jestem od ponad roku i trafiłem tu razem z młodszym bratem. Chodzę do V klasy szkoły podstawowej. Staram się być dobrym uczniem i systematycznie nadrabiam zaległości szkolne. Ciocie mówią, że jestem bardzo grzeczny i w ogóle nie sprawiam problemów. Mówią też, że jestem bardzo wrażliwym chłopcem, na co dzień bardzo cichym. Moim marzeniem jest dostać buty do gry w piłkę nożną tzw. korki. Będę szczęśliwy jeśli je dostanę.
369
Agnieszka
8
Wiek: 16
gwiazdkowy
Najdroższy Mikołaju Mam na imię Agnieszka i mam już 16 lat. Lubię chodzić do szkoły a w przyszłości chciała bym zostać sprzedawcą. Uwielbia kosmetyki i makijaż, dlatego pragnę Cię prosić o zestaw pędzelków do makijażu. Więm, ze jesteś kochany i na pewno spełnisz moje marzenie Pozdrawiam i całuję Agnieszka
371
Lena
29
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mam na imię Lena, mam 10 lat i uczę się w trzeciej klasie. W Domu Dziecka jestem od czterech lat. Jestem tu razem ze starszą siostrą, która się mną opiekuje i młodszym bratem, o którego się troszczymy. Chcielibyśmy mieć prawdziwy dom, ale nawet mimo tego czujemy się tutaj dobrze. Na co dzień staram się być pogodna. Chętnie bawię się z wszystkimi. Lubię malować. Drogi Mikołaju chciałabym dostać auto sterowane pilotem albo jakiś czadowy zestaw do rysowania. Dziękuję.
372
Sebastian
8
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Sebastian. Mam 16 lat. Chodzę do 2 klasy technikum samochodowego. Moim hobby jest motoryzacja. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i grać w gry. Mikołaju calusieńki rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Chciałbym dostać grę na Xbox One ,,Resident Evil 7 Biohazard”. Drogi Mikołaju mogę Cię zapewnić o tym że będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie dzięki temu prezentowi. Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na Ciebie z ciasteczkami i mlekiem. Twoja ulubieniec Sebastian
373
Kinga
15
Wiek: 12
gwiazdkowy
Mam na imię Kinga i ma 12 lat. Chodzę do VI klasy szkoły podstawowej, nauka nie sprawia mi większych problemów. Najwięcej czasu spędzam ze swoim bratem, który tak jak ja mieszka w placówce. Zawsze mogę na nim polegać. Lubię muzykę, zajęcia plastyczne, należę również do drużyny harcerskiej. Moim marzeniem jest dostać kolorową pościel młodzieżową ( rozmiar 70x80, 140x200 ).
374
Kacper
15
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imię Kacper i mam 14 lat. Jestem uczniem pierwszej klasy technikum w zawodzie technik - informatyk. Nauka nie sprawia mi problemów, szkołę podstawową zakończyłem z dobrym wynikiem. W ciągu ostatniego roku sprawiałem trochę kłopotów wychowawcom, miałem trochę gorszych dni ale tych lepszych dni było znacznie więcej. Wiem, że moja przyszłość zależy ode mnie. Lubię grać w piłkę, należę też do drużyny harcerskiej. Bardzo chciałbym dostać bluzę firmy NIKE tzw. kangurkę z kieszenią z przodu i dużym kapturem. Ten prezent sprawi mi dużo radości.
375
Roksana
8
Wiek: 13
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju Nazywam się Roksana i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Wiesz, że jestem grzeczna więc na ten temat już nie będę się rozpisywać😊 Moja pasją jest makijaż i wszystko co z nim związane. Dlatego chciałabym Cię prosić o kosmetyki lub jakieś pięknie pachnące perfumy. Z góry dziękuję za prezenty i życzę dużo zdrowia i pogody ducha Roksana
376
Klaudia
28
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Jestem Klaudia, ma 16 lat. Uczęszczam do I klasy szkoły zawodowej o kierunku kucharz. Wybrałam ten zawód, ponieważ jest mi bliski. Już od dzieciństwa przygotowywałam z babcią rożne potrawy, a teraz doskonale swoje umiejętności w naszym domu kiedy tylko jest to możliwe. Ponadto interesuję się HIP HOPEM, tańczę od 3 lat w zespole działającym w naszym domu, ,ponadto interesuję się fotografią i uwielbiam czytać książki , najchętniej mego ukochanego Stephena Święta to czas magiczny , wyjątkowy i niepowtarzalny. W tym czasie spełniają się marzenia te małe i duże. Moje w tym roku dotyczą Zegrzanka Hanny Martin Soho rose - black. Otrzymanie tego prezentu sprawi mi wiele radości >. dziękuję z góry . Życze Ci Mikołaju i Twoim najbliższym samych uśmiechów i dużo zdrówka.
377
Dawid
15
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mam na imię Dawid i mam 13 lat. Jestem uczniem VII klasy szkoły podstawowej. W minionym roku nie zawsze zachowywałem się tak jak powinienem. Sprawiałem sporo problemów ale staram się już poprawić swoje zachowanie. Bardzo lubię grać w piłkę z kolegami, kiedyś uczęszczałem nawet na treningi. Moim marzeniem jest dostać fajną bluzę młodzieżową w rozmiarze S. Będę szczęśliwy jeśli moje marzenie się spełni.
380
Robert
15
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Robert i mam 15 lat ale już niedługo będę miał 16. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej, uczę się w zawodzie kelnera. Podoba mi się kierunek w którym się kształcę, bardzo chętnie uczęszczam na praktykę. Mój wolny czas spędzam głównie w towarzystwie rówieśników, słuchając muzyki lub na rozmowach. Należę do drużyny harcerskiej, biorę udział w rajdach, zbiórkach i uroczystościach patriotycznych. Bardzo chciałbym dostać bluzę firmy NIKE. Będę szczęśliwy jeśli moje marzenie się spełni.
381
Karolina
28
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Karolina , chodzę do 6 klasy i mam 11 lat. Lubię śpiewać , rysować, tańczyć i słuchać muzyki.Dużo czasu spędzam z moimi koleżankami. Lubi się wygłupiać, śpiewać razem lub grac w gry planszowe. Na te święta chciałabym dostać pod choinkę zestaw plastyczny do malowania , farby, kredki , pisaki. Wesołych Świat Mikołaju
382
Adrian
15
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Adrian i mam 15 lat. Chodzę do VI klasy szkoły podstawowej. Nauka nie jest moją najmocniejszą stroną ale staram się nad tym pracować. Musze przyznać, że sprawiałem trochę kłopotów wychowawczych, wiem że muszę poprawić swoje zachowanie. Bardzo lubię grać z kolegami w piłkę nożną, lubię też łowić ryby. Bardzo chciałbym dostać fajną bluzę. Będę szczęśliwy jeśli spełni się to moje marzenie.
383
Jacek
2
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, bardzo proszę o zegarek Smartwatch oraz bluzę lub koszulkę.
384
Kinga
15
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mam na imię Kinga i mam 13 lat. Chodzę do VI klasy szkoły podstawowej. Nie mam problemów z nauką, klasę piątą ukończyłam z wyróżnieniem. W placówce mieszkam od roku, bardzo tęsknię za domem. Moją pasją jest śpiew, uczęszczam na lekcje śpiewu. Najbardziej chciałbym dostać mikrofon bezprzewodowy. Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni.
385
Oliwia
29
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Oliwia, mam 17 lat . W placówce jestem od czterech lat razem z moim młodszym rodzeństwem. Cieszę się, że jesteśmy tutaj razem, gdzie czujemy się bezpiecznie, czego nie mogliśmy zaznać w domu. Staram się być pomocna i uczynna jak tylko potrafię. Drogi Mikołaju proszę cię o telefon komórkowy z klawiaturą. Dziękuję.
386
Roksana
15
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mam na imię Roksana i mam 13 lat, chodzę do siódmej klasy. W placówce mieszkam od ponad roku. Lubię przebywać w towarzystwie rówieśników, rozmawiać z koleżankami. Bardzo lubię kolor różowy. Moim marzeniem jest dostać szlafrok oraz ręcznik z wizerunkiem Harrego Pottera. Będę szczęśliwa jeśli moje marzenie się spełni.
388
Amelia
2
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, byłam w tym roku grzeczna. Mam na imię Amelia, mam 14 lat i chodzę do klasy 8. Na Święta chciałabym dostać bezprzewodowy głośnik Bluetooth - podręczny, mały lub słuchawki z mikrofonem 3,5 mm Samsung, Sony lub inne. Jeśli nie uda się to poproszę o termos nierdzewny i kubek termiczny 1 l Meyerhofh lub etui do Samsung Galaxy AP2017 wzory Case plus szkło.
389
Szymon
2
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mam na imię Szymon. Mam 16 lat. w tym roku starałem się być grzeczny. Na święta chciałbym dostać firmowe koszulki oraz dresy w rozmiarze L. Życzę Ci abyś te Święta spędził wesoło. Pozdrawiam - Szymon
390
Fabian
29
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mam na imię Fabian, mam 10 lat i uczę się w czwartej klasie. W Domu Dziecka jestem od 3 lat. Nie czuję się za bardzo samotnym, gdyż przebywam tu razem ze swoimi siostrami. Na co dzień jestem pogodny i dużo się uśmiecham. Chętnie bawię się z wszystkimi. Lubię brać udział w grach i zabawach , a najbardziej lubię grać w piłkę nożną. Drogi Mikołaju uwielbiam również zabawki zdalnie sterowane. Chciałbym dostać auto na pilota High Speed RC Truck RC Electric Rock Crawler Vehicle Car 4WD Remote Control Off Road Truck. Bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu od Ciebie. Dziękuję.
391
Kevin
14
Wiek: 7
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju mam na imię Kevin i mam 7 lat. Chodzę do zerówki i pilnie uczę się literek i cyferek. Jeszcze nie potrafię sam pisać dlatego poprosiłem o pomoc wychowawcę. Bardzo lubię bawić się z rówieśnikami samochodami i klockami. W tym roku starałem się być grzeczny zarówno w szkole jak i placówce. Moim wymarzonym prezentem jest samochód zdalnie sterowany. Mam nadzieję że spełnisz moje życzenie. Czekam na Ciebie z niecierpliwością. Kevin.
392
Krystian
28
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. mam na imię Krystian i mam 15 lat. Ten rok była dla mnie gorszy niż inne z powodu pandemii. Nie mogłem tak dużo czasu spędzać z kolegami oraz bliskimi. Cieszę się , że mogłem uczęszczać na treningi piłki nożnej, która bardzo lubię i trenuję od kilku lat. Lubię również grac na komputerze. Jestem osobą wesołą i chętna do pomocy. Zawsze można na mnie liczyć, często pomagam ciociom i kolegom, szczególnie podczas kłopotów związanych z e zdalnym nauczaniem, Granie na komputerze się czasami przydaje. Byłbym szczęśliwy gdybym dostał grę Grand Theft Auto V na PC . Serdecznie Cie pozdrawiam i życz dużo szczęścia .
393
Sandra
2
Wiek: 17
gwiazdkowy
Jestem Sandra. mam lat 17. W tym roku byłam grzeczna. na święta chciałabym dostać elektryczną szczoteczkę do zębów. Życzę Mikołajowi zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
394
Błażej
14
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mam na imię Błażej i mam 9 lat. Chodzę do 3 klasy i dobrze mi idzie. Interesuję się grami komputerowymi oraz samochodami. Bardzo lubię bawić się w wyścigi samochodowe z kolegami. W tym roku marzę o szybkim samochodzie sterowanym.
395
Paweł
14
Wiek: 10
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju, bardzo czekałem na ten dzień. Mam na imię Paweł i mam 10 lat. Chodzę do 4 klasy i staram się dobrze uczyć. Wiem że na mnie patrzysz i widzisz kiedy jestem niegrzeczny, ale obiecuję że się poprawię. Bardzo lubię klocki Lego i samochody wyścigowe. Wiem że było różnie ale bardzo bym chciał od ciebie dostać samochód zdalnie sterowany. Twój fan Paweł.
396
Patryk
2
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi święty Mikołaju, w tym roku starałem się być grzeczny. Bardzo chciałbym otrzymać kompozytowe hantle - 2 szt. po 8 kg. pozdrawiam i życzę Ci wesołych Świąt.
397
Kacper
14
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kacper. Mam 10 lat i jestem uczniem 4 klasy. Uwielbiam bawić się klockami lego. Zbieram również gazetki. W tym roku pod choinką bardzo chciałbym naleźć zestaw klocków Lego Minecraft. Są to moje ulubione klocki. Nie zawsze byłem grzeczny ale mam nadzieję że do mnie przyjdziesz. Kacper
398
Lena
14
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Lena i mam 12 lat. Jestem uczennicą 6 klasy. Interesuję się fotografią i kosmetykami. Bardzo lubię malować paznokcie i wymyślać nowe makijaże. W tym roku marzę o nowych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jak zawsze przygotuję mleczko i ciasteczka. Twoja Lena
399
Olaf
2
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, w tym roku byłem grzeczny. Chciałbym otrzymać od Ciebie dresy oraz koszulki w rozmiarze XL (najlepiej z TIK Toka). Życzę Ci wesołych Świąt.
400
Wiktoria
32
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Wiktoria, mam 10 lat. Moim marzeniem jest znaleźć pod choinką Walkie Talkie BAOFENG BF- T3 w kolorze różowym
402
Oskar
2
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mam na imię Oskar. Mam 16 lat. W tym roku byłem grzeczny. Bardzo marzę, żeby dostać na Święta perfumy Calvin Klein In 2U EDT oraz komin, opaskę, czapkę-maskę do biegania 5 w 1.
403
Mateusz
32
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Jestem Mateusz, mam 12 lat. Chciałbym w tym roku dostać od Ciebie piłkę do nogi. Byłem w tym roku bardzo grzeczny, bardzo starałem się dobrze uczyć, chodzę do V klasy. Będę na Ciebie czekał jak co roku. Wesołych Świąt.
404
Klaudia
14
Wiek: 12
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Jestem Klaudia i mam 12 lat. Obecnie chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. W tym roku bardzo się starałam i byłam grzeczna -mogą potwierdzić wychowawcy. Interesuję się fryzjerstwem i kosmetologią. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki hip-hop. W tym roku marzę o bluzie hip-hop i etui na telefon Huawei p 10 lite. Mam nadzieję że spełnisz moje marzenia. Pozdrawiam Klaudia
405
Nikola
2
Wiek: 17
gwiazdkowy
Święty Mikołaju, w tym roku byłam grzeczna. Chciałabym dostać czarną torebkę oraz modny sweterek.
406
Alan
14
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Jestem Alan i mam 12 lat. Chodzę do 6 klasy. Na co dzień staram się być grzeczny i uczynny. Moim głównym zainteresowaniem są gry komputerowe. W przyszłości chciał bym stworzyć własną grę. W tym roku marzę o myszce gamingowej oraz słuchawkach nausznych. Mam nadzieję że uda ci się spełnić moje marzenie. Alan
407
Aneta
29
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Aneta, mam 13 lat i uczę się w VII klasie. Zawsze staram się być uśmiechniętą. W placówce jestem od 3 lat, nie jestem tu sama. Ja staram się to wykorzystać i nie zmarnować swoich szans. Lubię gotować, śpiewać i tańczyć. Drogi Mikołaju bardzo chciałabym od Ciebie dostać 2 sztuki etui świąteczne i Supreme na telefon Samsung Galaxy A20e, i jakąś fajną książkę kucharską dla młodzieży. Dziękuję.
409
Michalina
32
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju czekam na Ciebie i proszę Cię bardzo o Zestaw Małego lekarza Scratch. Bardzo lubię bawić się w lekarza dlatego marzę o dużym zestawie do badania. Obiecuję, że będę grzeczna. Dziękuję Ci i życzę dobrych Świąt.
410
Brajan
28
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Nazywam się Brajan i mam 15 lat. Jestem uczniem I klasy liceum sportowego. szkoła ta to ziszczenie moich marzeń. Bardzo lubię grę w piłkę nożną i trenuję ją od kliku Cieszy mnie gdy mogę rozwijać swoje umiejętności piłkarskie np. na obozach sportowych . chętnie brałbym udział w rożnych szkoleniach gdzie szlifowałbym swoje zdolności. . Jestem raczej osobą zamknięta, i trudno nawiązuje kontakty z rówieśnikami i dorosłymi ale jak się już lepiej ich poznam to potrafię im zaufać. Wolny czas spędzam na rozmowach z kolegami oraz grach komputerowych. To tyle jeśli chodzi o mnie. Mikołaju moim niemarzenie jest dostanie czarnej bluzy z napisem KING. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś spełnił moje marzenia.
411
Łukasz
2
Wiek: 11
gwiazdkowy
Nazywam się Łukasz. Mam 11 lat i mieszkam w placówce. Chciałem Ci napisać, ze w tym roku byłem trochę grzeczny, a trochę niegrzeczny. Obiecuję Ci, że w przyszłym roku będę się uczył. Najbardziej chciałbym Cię prosić o słuchawki i mikrofon do grania, ale ucieszę się też ze słodyczy. Pozdrawiam Cię i proszę przyjdź. Pod choinką zostawię Ci ciasteczka i mleko.
412
Kinga
29
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju Mam na imię Kinga, mam 15 lat i uczę się w I klasie Szkole Branżowej o specjalności kucharz. W placówce przebywam tu razem ze swoim rodzeństwem. Wierzę, że wszystko się jakoś ułoży. Najważniejsze, że jesteśmy razem. . Lubię jeździć na rowerze i rolkach. Drogi Mikołaju chciałabym dostać kosmetyki, bo jak każda kobieta chciałabym się wszystkim podobać . Dziękuję.
413
Natalia
29
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju Nazywam się Natalia, mam 17 lat i uczę się w III klasie w Technikum o profilu tecznik żywienia. W grudniu będę już pełnoletnia. Ze szkołą wiążę swoje nadzieje na przyszłość, aby pomóc swojemu młodszemu rodzeństwu, z którym przebywam w placówce. Lubię spotykać się ze znajomymi, lubię śpiewać i interesuję się muzyką. Chciałabym cię prosić o zestaw gum fitness o różnym stopniu oporu, ekspander do ćwiczeń Verk Group, LUB kosmetyki do twarzy. Dziękuję.
414
Martyna
2
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju chciałabym dostać torebkę różową transparentną 2 w 1 kosmetyczka https://allegro.pl/oferta/l105-torebka-rozowa-transparentna-2w1-kosmetyczka-9591506357 oraz bluzę Harry Potter rozm. 146
415
Wiktoria
14
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Wiktoria i mam 14 lat. Chodzę do szkoły podstawowej do 7 klasy. Bardzo interesuję się muzyką i malarstwem. W tym roku pod choinka chciałabym znaleźć przenośny głośnik do słuchania muzyki. Będzie to moje spełnienie marzeń. Do zobaczenia wkrótce. Wiktoria
416
Natalia
2
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku byłam bardzo grzeczna. Na Święta od Ciebie chciałabym poprosić o szczoteczkę soniczną - masażer do twarzy zestaw OMG .
417
Weronika
2
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku chciałabym dostać czarną torebkę oraz modny klasyczny sewterek.
418
Zuzanna
32
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju na początku mojego listu bardzo gorąco Cię pozdrawiam. Byłam w tym roku grzeczna. Bardzo lubię śpiewać, tańczyć i występować. Dlatego często się przebieram i bardzo bym chciała od Ciebie dostać pod choinkę: Casplay peruka 100 cm czarna i Casplay peruka 100 cm różowa. Bardzo Ci dziękuje za prezent, który otrzymałam od Ciebie w tamtym roku. Był spełnieniem moich marzeń.
419
Natalia
29
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Natalia, mam 18 lat i jestem w III klasie Szkoły Branżowej w zawodzie fryzjer. Mimo osiągniętej pełnoletności planuję dalszy pobyt w placówce licząc na dalszą pomoc. Czasami jest ciężko, ale myślę, że jeszcze wszystko się jakoś ułoży. Chciałbym dostać od Ciebie buty sportowe damskie. Dziękuję.
420
Eryk
11
Wiek: 18
gwiazdkowy
Witam Cię Święty Mikołaju! Mam na imie Eryk i chodze do liceum ogólnokształcącego o profilu wojskowym. Bardzo lubię wszelkie gry komputerowe, ale także lubię grać z innymi w piłkę nożną. Staram się zawsze mieć lekcje odrobione i być przygotowany do lekcji, dlatego myślę, że byłem grzeczny przez cały rok. Bardzo mi się podobają zawieszki męskie w kształcie czaszki, dlatego byłbym zachwycony gdybym taka otrzymał pod choinkę. Pozdrawiam Cię serdecznie Eryk
421
Brajan
32
Wiek: 7
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Brajan. Chodzę do pierwszej klasy. Bardzo lubię grę Brawl Stars i zbieram wszystkie rzeczy z tej gry. Bardzo chciałbym od Ciebie w tym roku dostać Brawl Stars- zestaw figurek oraz SUPER ZINGS 5- 10 szt. saszetki. Życzę Ci Wesołych Świąt Mikołaju i dziękuję, że co roku o mnie pamiętasz.
422
Michał
2
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Michał. W tym roku byłem grzeczny. Na Święta chciałbym dostać perfumy Adidas Born Original Today for Homme EDT i zestaw prezentowy Adidas Dynamic Pulse. Dziękuję
423
Agata
2
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju, w tym roku proszę Cię o etui matowe do iphone 7 guma wzory plus szkło, koc pluszowy wym. 70x150 w kolorze pudrowego różu i oryginalny kabel ładowarka do iphone 7. Dziękuję z całego serduszka.
424
Michał
32
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Michał bardzo lubię sport a najbardziej piłkę nożną, bardzo lubię także układać klocki Lego i czytać książki o kosmosie. Jak co roku nie mogę się doczekać kiedy mnie odwiedzisz. Chciałbym prosić Cię o zestaw Klocków Lego Ninjago Podróż do Lochów Czaszki 71717. Dziękuje i do zobaczenia.
427
Jessica
29
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Jessica, mam 13 lat i uczę się w VII klasie. W placówce jestem od niedawna razem z młodszym bratem, którym się opiekuję. Liczymy na szybki powrót do domu. Lubię wykonywać prace plastyczne. Drogi Mikołaju moim marzeniem jest dostać pod choinkę Play Doh Vinci Magiczna Szkatułka. Na pewno ucieszę się z takiego prezentu od Ciebie. Dziękuję.
430
Jakub
32
Wiek: 6
gwiazdkowy
Część Mikołaju. Mam na imię Kuba, mam 6 lat. Bardzo starałem się być grzeczny tak jak ci rok temu obiecałem. Bardzo lubię bawić się samochodami. Mikołaju proszę Cię abyś przyniósł mi w tym roku Pidżamersi Tor wyścigowy Save The City. Obiecuję Ci, że będę bardzo grzeczny. Dziękuję Wesołych Świąt
431
Miłosz
11
Wiek: 14
gwiazdkowy
Cześć Święty Mikołaju! Mam na imie Miłosz i chodzę do I kl. technikum na kierunku logistyka. Interesuję się sportem. Największa moja pasją jest piłka nożna. Drugą nie mniej ważną dla mnie pasją jest muzyka. Na święta chciałbym dostać koszulkę rozmiar S. Byłbym bardzo szczęśliwy gdybym otrzymał taki prezent. Chciałem Ci jeszcze napisać, że starałem się być grzeczny przez cały rok choć nie zawsze mi to wychodziło, ale mogę Ci obiecać poprawę w następnym roku. Pozdrawiam Cię serdecznie. Miłosz
432
Oskar
32
Wiek: 10
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Oskar, mam 10 lat. Byłem w tym roku bardzo grzeczny i pod choinkę chciałbym dostać Lego Ninjago- klocki Podróż do Lochów Czaszki 71717. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdziesz. Dziękuje Ci za prezent, który przyniosłeś mi rok temu bardzo mi się podobał. Wesołych Świąt
433
Daniel
32
Wiek: 5
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Mam na imię Daniel. W tym roku byłem bardzo grzeczny. Bardzo się ucieszę jak dostanę od Ciebie prezent. Jakbyś nie wiedział co mi podarować to powiem Ci, że moim marzeniem jest dostać kuchnię dla dzieci kran, para, palniki akcesoria. Bardzo lubię jeść i pomagać w gotowaniu. Liczę, że w tym roku też o mnie nie zapomnisz. Liczę na Ciebie.
434
Jakub
14
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Jestem Kuba mam 13 lat i jestem uczniem klasy 7. Interesuję się grami online i jestem w nie bardzo dobry. W tym roku kupiłem sobie telefon dlatego marzę o powerbanku z wejściem „C” aby móc grać wszędzie. Bardzo proszę abyś spełnił moje marzenie. Kuba
435
Krystian
14
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Jestem Krystian i mam 14 lat chodzę do 8 klasy. W tym roku starałem się być grzeczny chociaż wiem że nie zawsze. Interesuję się sportem wyczynowym i jazdą na hulajnodze. Lubię również majsterkować szczególnie przy rowerach. Niestety obecna sytuacja nie pozwala mi na moje hobby. Dlatego wraz z kolegami gramy wspólnie w gry komputerowe. W tym roku proszę o myszkę gamingową oraz słuchawki nauszne. Pozdrawiam Krystian
436
Julia
32
Wiek: 5
gwiazdkowy
Święty Mikołaju jestem Julka, mam 5 lat, chodzę do przedszkola. W tym roku starałam się być bardzo grzeczna i mi się udało, dlatego proszę Cię abyś przyniósł Mi samochód zdalnie sterowany ROCK CRAWLER RC AUTO- kolor zielony. Bardzo dziękuję. Życzę Ci Wesołych Świąt
437
kinga
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju . Mam na imię Kinga , jestem tegoroczną maturzystką. i chodzę do iii klasy liceum. Mam szerokie spektrum zainteresowań. Jestem miłośniczką seriali i paradokumentów kryminalnych , interesują mnie również książki o tej tematyce. Moją ulubioną kolekcją książek jest Anatomia zbrodni Tess Gerritsen. Lubię zarówno sport, muzykę , jak i makijaż oraz stylizacja paznokci. Wykonuję manicure hybrydowy i żelowy swoim koleżankom, aby nabrać wprawy i robić postępy. Swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, planuje rozpocząć naukę na studiach na tym kierunku. Mój wymarzony prezent jest związany z moimi zainteresowaniami. Chciałbym Cię prosić o frezarkę "Clavier profesjonalna frezarka Manicure DM -2020 65 W, Bardzo zadowoliłby mnie ten prezent , spełnił moje marzenia i pozwolił dokładniej i estetyczniej wykonywać manicure. Tobie Mikołaju złożyć życzenia dużo miłości w ten świąteczny czas , aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i ogrem uśmiechu na twarzy. Dziękuję za Twoje dobre serduszkę.
438
Arek
14
Wiek: 15
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju. Jestem Arek i mam 15 lat. Jestem uczniem 1 klasy zawodowej w zawodzie stolarz. Interesuję się sportem oraz muzyką. W tym roku marzę o nowej bluzie sportowej. Do szybkiego zobaczenia Arek.
439
Kamil
32
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju jestem Kamil, mam 7 lat. Przez cały rok starałem się nie rozrabiać. Wiem, że dajesz prezenty grzecznym dzieciom, więc bardzo Cię proszę o ogromny tor wyścigowy kolejka elektryczna auto 630 bo bardzo lubię bawić się samochodami. Czekam na Ciebie w tym roku, w tamtym roku dałeś mi SUPER prezent DZIĘKUJĘ
440
Wiktoria
14
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mikołaju ma na imię Wiktoria i jestem uczennicą 1klasy zawodowej. Mam 15 lat. Moim zainteresowaniem jest muzyka. Słucham jej codziennie i razem z koleżankami wymyślamy układy taneczne. W te święta marzę o zegarku – smartwatch. Mam ogromna nadzieję że spełnisz moje marzenie i niedługo się zobaczymy. Czekam na ciebie Wiktoria
441
Mateusz
11
Wiek: 17
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju! Mam na imię Mateusz i mam 17 lat. Chodzę do I klasy szkoły branżowej. Lubię spać w wolnym czasie i nygusować ;) a tak na serio to bardzo lubię grać w piłkę nożną. W ciągu roku przeważnie byłem grzeczny nie licząc incydentalnych chwil. Moim pragnieniem jest otrzymać na prezent; power bank samsung sony LG i słuchawki bezprzewodowe nauszne bluetooth bas MP3 koloru białego. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo zdrowia i Wesołych świąt. Mateusz
442
Igor
32
Wiek: 4
gwiazdkowy
Święty Mikołaju mam na imię Igor mam 4 lata. Piszę do ciebie bo chciałem Ci podziękować za ostatni prezent, który mi dałeś, bardzo mi się podobał. W tym roku byłem bardzo grzeczny . Mam nadzieję, że w tym roku też do mnie przyjdziesz i pod choinką znajdę zabawkę Geksona z pojazdem Pidżamersi. Bardzo Ci dziękuję i życzę Wesołych Świąt.
443
Patrycja
14
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju jestem Patrycja i mam 15 lat. Obecnie chodzę do 1 klasy zawodówki gdzie uczę się zawodu sprzedawca. Moim hobby jest wizaż . Uwielbiam malować swoje koleżanki jak również wymyślać nowe style dla siebie. W tym roku naprawdę się starałam i byłam grzeczna dlatego proszę cię o nowe kosmetyki do makijażu. Mam nadzieję że uda ci się spełnić moje marzenie. Z pozdrowieniami Patrycja
444
Gracjan
28
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Gracjan i mam 14 lat . Uczęszczam do 8 klasy. Bardzo lubię tę szkołę , ponieważ są tam fajne osoby. Mam wielu kolegów i koleżanek. Ponadto mam młodszego brata Alana , bardzo go lubię mimo, że jest młodszy i często mnie denerwuje. Interesuję się piłką nożną , zawsze marzyłem aby grac w klubie sportowym, ale na razie to marzenie się nie spełniło. Musze trochę poczekać i poćwiczyć .Dużo czasu spędzam również na różnych grach komputerowych. Lubię również słuchać muzyki chociaż czasami ciocie się denerwują , ponieważ wtedy zupełnie jestem nieobecny. Bardzo chciałbym dostać pod choinkę etui Magnet Flip Proskin do HUAWEI Y^ 2018 oraz szkło i oryginalną ładowarkę HUAWEI MICRO P8 LITE Y6, Y5. 1 A. Kochany Mikołaju życzę ci dużo szczęścia i uśmiechu na te Święta.
445
Kacper
14
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Jestem Kacper i mam 16 lat. Od dwóch lat uczę się zawodu kucharz. Nawet dobrze mi to wychodzi. Interesuję się sportem oraz grami online. Wraz z kolegami z grupy bardzo często gramy jako jedna drużyna. Wiem że nie zawsze byłem grzeczny ale mam nadzieję że moje dobre uczynki przykryły moje grzeszki. W tym roku marzę o myszce do komputera A4Tech. Pozdrawiam Kacper
446
Jakub
28
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju . Mam na imię Jakub i mam 14 lat. W tym roku nie zawsze byłem grzeczny . Zdarzały się radosne chwile , jak i te przykre. Chciałbym tez napisać kilka słów o sobie. Interesuję się socjal mediami i grami komputerowymi oraz sportem. W przyszłości chciałbym zostać dziennikarzem sportowym lub fotografem . Lubię piesze wycieczki i spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu . Jestem uczniem 8 klasy , przez pandemię muszę się uczyć zdalnie. Brakuje mi szkoły i kolegów. Mikołaju chciałbym cię prosić o OPASKA MONITORUJĄCA mi Bond 4 . Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci zdrowia, spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego
447
Ania
28
Wiek: 19
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Na wstępie tego listu chciałbym podziękować za pamięć o nas w tym ciężki czasie. brakuje mi kontaktów ze znajomymi, przyjaciółmi i kolegami. Miło, że ty o nas pamiętasz i chcesz aby te święta były radosne i szczęśliwe. Mam na imię Ania , mam 19 lat, chodzę do III klasy szkoły zawodowej na kierunku fryzjer. Interesuję się modą, stylizacją paznokci , ale najbardziej pragnę poznać nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i skóry. Lubie czytać książki, śpiewać i grac w siatkówkę. Jak każdy młody człowiek mam swoje marzenia i pragnienia. Jedno z tegorocznych dotyczy moich zainteresowań - związanych z pielęgnacją twarzy . Mikołaju pragnę otrzymać elektryczną szczotkę do masażu i mycia twarz 5 w 1 oraz pas masażer wibrujący. Prezent ten sprawiłby mi ogromną frajdę. Drogi Mikołaju życzę Ci zdrowia bo to najważniejsze oraz abyć zawsze był uśmiechnięty i spełniły się Twoje marzenia
448
jakub
27
Wiek: 12
gwiazdkowy
Mam na imię Jakub.Moim marzeniem jest smartwatch.Dziekuje Mikołaju
449
Karina
27
Wiek: 16
gwiazdkowy
Lat 16.Zespól Szkół Technicznych w Lubsku, kl. II kierunek gastronomiczny. Interesuje się wizażem i fotografią. W wolnym czasie lubę spędzać czas z przyjaciółmi. Chciałabym otrzymać : REVION Colostary Podkład z pompą tłusta- mienana- 110 koor 18, 99 zł; CATRISE KOREKTOR- 010- POR-CELLAIN- 14, 48 zł; WIBO FIXING POWDER -23,99 zł; ZESTAW PROFRSJONLNY PĘDZLI DO MAKIJAZU – 20 sztuk- 19,99 zł
450
Adrian
27
Wiek: 9
gwiazdkowy
9 lat. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubsku, k. III. Moim zainteresowaniem jest sport i wojsko. Chciałbym dostać KARABIN M16 PISTOLET GLCK NA KULKI LASER 89 CM- 68,99 zł
451
Kinga
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Jestem Kinga , mam 17 lat i chodzę do szkoły branżowej I stopnia. uczę się zawodu kucharz. Lubię gotować i piec i nawet mi to nieźle wychodzi. Myślę , że przyszłość zwiążę z tym zawodem.. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że w tym roku również będziemy mogli pisać do Ciebie listy. Interesuję się także siatkówką, śpiewem, hip hopem. Od kilku lat rozwijam swoje zainteresowania taneczne na warsztatach tanecznych, występuje na rożnego rodzaju imprezach organizowanych w naszym miecie oraz biorę udział wraz z moimi koleżankami w konkursach. Bardzo lubię tańczyć i sprawia mi to wiele radości. Ponadto chętnie śpiewam, lubię szyć rożne rzeczy, np. poduszki, kwiatki, podstawi. mam długie kręcone włosy, dlatego tez ucieszyłby mnie zestaw kosmetyków Marrakesz szampon, odżywka, olejek oraz perfumy Super Play Boy oraz Inisibobble True black oryginale . Pozdrawiam Cię Mikołaju i życzę dużo szczęścia.
452
Marcel
27
Wiek: 10
gwiazdkowy
10 lat. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubsku, k. IV. Interesuje się muzyką i w wolnym czasie lubi jeździć na rowerze oraz cwiczyć. Chciałby dostać GŁOŚNIK MOBILNY JBL GO szary BLUETOOTH- 88, 07 zl
453
Oliwia
27
Wiek: 14
gwiazdkowy
Oliwa.Interesuje sie zwierzetami i gotowaniem.Chcialabym dostac glosnik jbl
454
Antek
13
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Antek. Mam 11 lat i chodzę do VI klasy. Już od początku roku staram się zdobywać jak najlepsze oceny, odrabiać zadania domowe żeby mieć dużo wolnego czasu. Wtedy najbardziej lubię budować z klocków lego. Bardzo chciałbym otrzymać od Ciebie Święty Mikołaju kolejny zestaw do budowania w każdej wolnej chwili - Klocki LEGO CITY Pościg helikopterem 60243. Cieszę się na samą myśl. DZIĘKUJĘ.
455
Jessika
31
Wiek: 8
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Mam na imię Jessika mam 8 lat. Chciałam Ci napisać, że cały rok niecierpliwie na Ciebie czekałam. Byłam w tym roku bardzo grzeczna. Najbardziej chamiałabym Ciebie prosić o Vige- sensoryczną drewnianą deskę do balansowania. Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie również w tym roku. Pozdrawiam Cię serdecznie Mikołaju.
456
Angelika
27
Wiek: 13
gwiazdkowy
Lat 13, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubsku , kl. VII. Interesuje się sportem lub spotykać się ze znajomymi. Chciałaby prostownice REMIGTON S6500- 99,00 zł
458
alan
27
Wiek: 16
gwiazdkowy
Lat 16, Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy w Lubsku , k. 8. Bardzo lubi oglądać filmiki związane z Transformersami, dlatego chciałby dostać TRANSFORMERS FIGURKA AUTO OPTIMMUS ZABAWKA H- 64,97 zł
459
Dominik
13
Wiek: 17
gwiazdkowy
Witam. Mam na imię Dominik. Mam 17 lat i chodzę do szkoły branżowej o profilu kucharza. Lubię grać na telefonie, w piłkę nożną, siatkówkę a przede wszystkim w tenisa stołowego i PlayStation 4. Lubię również oglądać naszych siatkarzy. Moim życzeniem na Święta Bożego Narodzenia są spodnie bramkarskie adidas tierro 13 FT1455, rozm.L. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Dominik
460
ewa
27
Wiek: 15
gwiazdkowy
Lat 15., Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, kl. I LO. Interesuje się czytaniem książek przygodowych oraz horrorów. Chciałaby dostać WEGAŃSKI KALENDARZ ADWENTOWY SPA KOSMETYKI VEGE- 98,90 zł
462
Paweł
27
Wiek: 17
gwiazdkowy
Lat 17, chodzi do Zespołu Szkół Technicznych kl. II Branżowa, interesuje się graniem w piłkę nożną, układaniem puzzli z największej liczby elementów. Chce Bluzę 3D WILK ROZMIAR L- 79,99 ZŁ WZÓR 1
464
Oliwka
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Oliwka , mam 17 lat i chodzę do szkoły branżowej na kierunek kucharz. Bardzo lubię robić ciasta, sprawia mi to wiele przyjemności a szczególnie gdy wszystkim smakuje. Mimo upływu lat moje zainteresowania się nie zmieniają , nadal lubię słuchać muzyki, kocham śpiewać i grać na komputerze. każdy dzień zaczynam od muzyki, często również występuję na uroczystościach, biorę udział w różnych konkursach. W tym roku będzie ciszej niż zwykle ale mam nadzieję, ze święta będą magiczne i niezapomniane, spędzone w gronie osób , które sa dla mnie ważne. Gdy nastanie czas świąt. wszyscy razem siedzimy przy wspólnym stole. . Mikołaju moim wymarzonym prezentem w tym roku są słuchawki bezprzewodowe bluetooth i etui z klapką do Huvawei P8 . Rok 2021 będzie dla mnie szczególny ponieważ ukończę 18 lat i wkroczę w dorosłe życie. Mikołaju wszystkiego najlepszego, magicznych świąt spędzonym w miłym towarzystwie i oby Twoje marzenia również się spełniły.
465
Piotr
27
Wiek: 17
gwiazdkowy
Lat 17, chodzi do Zespołu Szkół Technicznych kl. II Branżowa, interesuje się rysowaniem, wypalaniem w drewnie, grami komputerowymi. Chce Bluzę 3D WILK ROZMIAR L- 79,99 ZŁ WZÓR 6
466
Grzegorz
13
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Na początku serdecznie Cię pozdrawiam. Mam na imię Grzegorz. Jestem uczniem II klasy szkoły zawodowej. W wolnym czasie oglądam mecze piłki nożnej, hobbystycznie zbieram także karty piłkarskie, posiadam kilka albumów. Z wielkim zainteresowaniem śledzę poczynania naszej reprezentacji w piłce nożnej. Chętnie doskonalę swoje umiejętności piłkarskie z pozostałymi kolegami z placówki na podwórkowej murawie. Moim prawdziwym marzeniem jest stanie się zawodowym piłkarzem, a nawet królem strzelców. Chciałbym rozegrać mecz na prawdziwym stadionie, takim jak PGE Narodowy w Warszawie. Mikołaju spełnij me marzenie, o tak niewiele proszę. W tym roku pod choinką chciałbym znaleźć grę Gravel PS4 lub koszulkę męską sportową NIKE t-skirt roz. L ( biała ). Z góry bardzo dziękuję i przesyłam uściski. Życzę Ci Mikołaju Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.Grześ
468
Lena
31
Wiek: 3
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Jestem Lena, mam 3 latka. Byłam bardzo grzeczna w tym roku i bardzo czekam na prezent od Ciebie w tym roku. Bardzo lubię się bawić dlatego proszę podaruj mi Grę Montessori motoryczną- Jabłuszka rozwój. Dziękuję Ci bardzo za prezent, który podarowałeś mi rok temu, bardzo mi się podobał.
469
patryk
27
Wiek: 11
gwiazdkowy
Lat 11. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubusku. Kl. VI. Interesuje się elektroniką i lubii sędzać czas oglądając filmy. Chciałby dostać : SMARTWATCH DZ-09 Zegarek karta sim sd- 40 zł , srebrny naszyjnik Kłodka Łańcuch 17,98 zł
470
Wanesa
28
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Wanesa. Mam 13 lat i uczęszczam do szkoły podstawowej od 7 klasy.Uczę się przeciętnie. Niestety czasami mi się nie chce , jestem trochę leniwa i szybko się denerwuje jak mi coś nie wychodzi. Moim ulubionym przedmiotem jest biologia. Interesuje się także plastyką oraz gotowaniem. Wszyscy mówią, ze moje ciasta i rogaliki są palce lizać. Trochę robię przy tym bałaganu ale sprzątam po sobie. Często proszą mnie o upieczenie czegoś, dla mnie to żaden problem, byle były tylko produkty. Na święta pewnie tez coś upichcę. Jak będziesz gdzieś w okolicy Mikołaju to zapraszam . Jeśli chodzi o marzenia świąteczne to pragnę dostać zestaw plastyczny kredki, mazaki, itp lub kosmetyki. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo szczęścia.
471
Julia
27
Wiek: 15
gwiazdkowy
Lat 15., Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, kl. I LO. Interesuje się wizażem i fotografią. Chciałaby dostać: pędzel do makijażu JEDNOROŻEC UNICORN 20 sztuuk- 40 zł, Czarne sztuczne rzęsy zestaw Ardell dem Wispies – 33,70 zł, RIMMEL podkład 30 ML STAY MATTE 200 SOFT BEIGE- 25 zl
472
Daniel
31
Wiek: 2
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju. Jestem Daniel, mam 2 lata. Chciałbym Cię prosić Mikołaju, abyś przyniósł mi w tym roku prezent. Bardzo na Ciebie liczę. Chciałbym Cię prosić o Tablicę Sensoryczną- Manipulacyjną Dziecka Eko. Będę wtedy bardzo szczęśliwy. Czekam na Ciebie Mikołaju.
473
Eryk
27
Wiek: 10
gwiazdkowy
Mam na imię Eryk.Chcialbym głośnik jbl
474
Jan
27
Wiek: 12
gwiazdkowy
Lat 12, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubsku,k l. VI. Interesuje się muzyką i graniem w piłkę nożną. Jest napastnikiem. Chciałby dostać BLUZA MĘSKA Z KAPTUREM RICK AND MORTY – czarna 35,99 – rozmiar 3- 30 zł , SMARTWATCH DZ-09 Zegarek karta sim sd- 40 zł ,
476
Amelia
31
Wiek: 1
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju na początku chciałabym napisać, że bardzo Cię lubię. Mam na imię Amelia i to będą moje pierwsze Święta. Proszę przynieś mi Ścieżkę Sensoryczną Miękką- Mata- Klocki Clementoni. Życzę Ci Wesołych Świąt.
477
Stanisław
27
Wiek: 16
gwiazdkowy
Lat 16. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach. Interesuje się elektroniką i motoryzacją oraz lubi spędzać czas ze znajomymi. Chciałby dostać PAMIĘĆ RAM 4 GB DDR3 SO-DIMM 128 OOS 1600MHz SAMS UNG – 80 zł
478
Szymon
34
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju bardzo się cieszę żę mogę do Ciebie znowu napisać, mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku bo u mnie jest ok. choć to wszystko w tym roku jest dziwne. Piszę do Ciebie ten list bo do świąt zostało kilka chwil, więc poproszę Cię o naszyjnik z wiedźmina lub Mikrofon karaoke . Dziękuję i pozdrawiam
480
Nicole
27
Wiek: 16
gwiazdkowy
Lat 16. , Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, kl. I. Interesuje się zwierzętami i manicure. Chciałabym dostać zestaw karm dla królika- HERBAL PETS- 74,99 zl
481
Mateusz
27
Wiek: 15
gwiazdkowy
Lat 15, chodzi do Zespołu Szkół Technicznych kl. II Branżowa. Interesuje się elektroniką i samochodami. Chaiałbym dostać 8GB 800 MHz PAMIĘĆ RAM 2x 4 gb Nowa do AMD DDRZ -80 zł
482
Magdalenna
34
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju jestem uczennicą klasy 5, w tym roku chciałabym dostać pod choinkę Dżokery, bransoletka lub Kosmetyczkę. Bardzo Ci dziękuję obiecuję być jeszcze grzeczniejsza. Pa pozdrawiam Magda
484
Agnieszka
27
Wiek: 14
gwiazdkowy
Mam na imie Anieszka.Chcialabym głośnik jbl
485
EWA
34
Wiek: 15
gwiazdkowy
Najdroższy Mikołaju byłam bardzo grzeczna i chciałabym dostać na gwiazdkę Słuchawki bezprzewodowe. Dziękuję :-))
487
jakub
27
Wiek: 10
gwiazdkowy
Lat 10. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubusku. Kl. VI. Moim zainteresowaniem jest piłka nożna. Gram w zespole i jestem na lewym skrydle obrońcą. Chcę dostać: Hulajnoga wyczynowa wzmocniona ABEC-9 STUNT 100 KG- cena 100 zl
489
Adam
34
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju w tym roku chciałbym dostać Mi band 3 lub Bluza męska rozmiar XL Byłem naprawdę grzeczny, a postaram się być jeszcze bardziej. Dziękuję bardzo że jesteś i Pozdrawiam Adam
490
agata
27
Wiek: 10
gwiazdkowy
Lat 10, chodził do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żaganiu, kl. II. Lubi nagrywać tiktok i tańczyć. Chciałaby dostać bluzę z długim rękawem TIK TOK – ROZMIAR 140 RÓŻ – 51,10 zł , poszewka TIK TOK na poduszkę 45x45 -25 zł
491
Michał
27
Wiek: 12
gwiazdkowy
Lat 12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku. Kl. VII. Interesuje się militarią wojskową. Chciałby dostać KARABIN SNAJPERKA NA KULKI LASER+ PISTOLET + granat – cena 59,99 zł
492
Lena
27
Wiek: 9
gwiazdkowy
9 lat. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku, k. III Interesuje się nagrywaniem tik tok oraz aktorstwem. Chciałaby dostać SMARTWATCH DZ-09 Zegarek karta sim sd- 40 zł oraz koszulkę dziecięcą tik tok rozm .144 - czarny – 40 zł
493
Przemysław
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Przemek. Mam 17 lat i interesuję się sportem. Moją drugą pasją jest taniec: hip-hop i break dance. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Niestety w obecnej sytuacji w związku z zagrożeniem covid 19 nie mogę rozwijać swoich sportowych zdolności. Studio tańca, do którego uczęszczałem na warsztaty zostało zamknięte. Z tego powodu wspólnie z kolegami często sami włączamy muzykę i trenujemy, układamy choreografię. Dlatego chciałbym Cię Mikołaju prosić o głośnik JBL GO2 i zyczyć Ci wesołych, radosnych i bardzo pogodnych świąt Bożego Narodzenia.
494
Kacper
34
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju ale to zleciał Święta tuż tuż. Mam nadzieję że o mnie wciąż pamiętasz mimo że już jestem dorosły, bo ja o Tobie Zawsze. W tym roku drogi Mikołaju chciałbym dostać Forza Horizon na konsole XBOX 360 Dziękuję i Pozdrawiam
495
Adrian
28
Wiek: 8
gwiazdkowy
Mam na imię Adrian , mam 8 lat i jestem najmłodszy w naszym domu. Chodzę do klasy II i bardzo dobrze się uczę. Dostaję same 5 i 6. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski. Coraz chętniej czytam książki i rozwijam swoje zainteresowania. Lubię czytać o zwierzętach, szczególnie na wsi, ponieważ w przyszłości chciałbym zostać rolnikiem -jak mój wujek. W wolnym czasie lubię grać w piłkę i biegać po dworzu. Od Ciebie Mikołaju chciałbym dostać zabawki z Psiego Patrolu. Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego.
497
Bartek
34
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju chciałbym dostać od ciebie Nalepki wazzup, bluza z wazzupa rozmiar L z góry dziękuje za prezenty. Bartek
498
Wiktoria
27
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mam na imię Wiktoria i chciałabym dostać kosmetyki do makijażu
500
Tomas
34
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mój Mikołaju chciałbym dostać na gwiazdkę w tym roku bluzę THRASHER kolor czarny z logo żółtym rozmiar M (allegro). Bardzo Ci jak zawsze dziękuje i Pozdrawiam
501
Adam
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
jestem Adam. W tym roku skończyłem 18 lat. Chodzę do technikum . Lubię grac w piłkę nożną, kiedyś byłem członkiem klubu sportowego ale później brakło mi motywacji. Bardzo lubię oglądać mecze piłki nożnej . Jestem kibicem naszej drużyny. Ponadto interesuję się grami komputerowymi. Wolny czas spędzam z kolegami lub gram na komputerze. Mikołaju bardzo ucieszyłby mnie czarny plecak i kosmetyki.Tobie również życzę dobrych świąt i oby o Tobie ktoś również pamiętała.
502
Justyna
27
Wiek: 18
gwiazdkowy
Lat 18. Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy w Lubsku, kl. I Zawodowa. Interesuje się wizażem, zwierzętami i czytaniem. Chciałaby dostać REVOLUKON zestaw KOSMETYKÓW MINI CHOCOLATE VAUH 79.99 zł. ; zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu 20 sztuk- 19,99 zl
503
Natalia
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mam na imię Natalia. Mam 18 lat i chodzę do klasy III Szkoły Zasadniczej o kierunku fryzjer. Bardzo podoba mi się ta praca, gdyż lubię mieć kontakt z ludźmi i poznawać tajniki mojego przyszłego zawodu. Chętnie robię również paznokcie i makijaże. Dużo czytam na ten temat i poznaję nowinki w tym zakresie. Od wielu lat rozwijam również swoje zainteresowania taneczne poprzez udział w warsztatach hip-hop i break dance. Brałam udział w wielu konkursach, turniejach oraz występach. Bardzo lubię tańczyć i myślę, że w dalszym ciągu będę doskonalić moją technikę. Wolny czas najchętniej spędzam na czytaniu książek. Bardzo lubię czytać książki kryminalne i obyczajowe. Mikołaju, w tym roku chciałabym Cię prosić o urządzenie do pielęgnacji oraz masażu twarzy. Mikołaju życzę Ci dobrych świąt oraz Szcęśliwego Nowego Roku.
504
Aleksandra
27
Wiek: 18
gwiazdkowy
Lat 17. Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy w Lubsku, kl. II Zawodowa. Moim zainteresowaniem jest Dragon Ball i moim ulubioną postacią jest Son Goku w wolnym czasie oglondam Dragon Balla i gram w to moim hobby ogólnie jest kolekcjonowanie rysunków z Son Goku i poduszek i figurek oczywiście to będzie moja pierwsza figurka z Son Goku. Chciałabym dostać: DRAGON BALL SUPER SON GOKU ULTRA UNSTYNKT 18 CM- 70 zł
505
Jakub
28
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Mam na imię Kuba. Mam 16 lat. Chodzę do II klasy Szkoły Branżowej o specjalności lakiernik. Moją pasją jest sport. Należę do Klubu Sportowego. Systematycznie uczęszczam na treningi piłki nożnej. W przyszłości chciałbym zostać sportowce-piłkarzem. Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni. W kręgu moich zainteresowań jest również taniec. W tym roku Święty Mikołaju marzę o mikrofonie do komputera Trust GXT 232 Manits USB. Dziękuję za pamięć i wszystkiego najlepszego.
506
Adrian
28
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju. Mam na imię Adrian. Mam już 16 lat i jestem bardzo wysoki. chodzę do klasy I Branżowej o kierunku kucharz. Lubię gotować i piec pyszne smakołyki. Uważam, że zawód kucharza jest dobry, dlatego w przyszłości chciałbym pracować w dobrej restauracji lub zostać informatykiem, ponieważ komputer to moja druga pasja. Na co dzień interesuję się grami komputerowymi. W wolnym czasie lubię rozmawiać z przyjaciółmi i spotykać się z nimi W tym roku proszę Cię Mikołaju o kierownicę do PC. mam nadzieję, że nie sprawi Ci to wielkiego kłopotu. Dziękuję i wszystkiego najlepszego.
507
Simon
34
Wiek: 17
gwiazdkowy
W tym roku Drogi Mikołaju chciałbym dostać Ukulele fajny skin (allegro) +Książka chwyty gitarowe. Z góry bardzo dziękuję Pozdrawiam Simon Ps. Byłem w tym oku wyjątkowo grzeczny naprawdę.
508
Gracjan
28
Wiek: 22
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju! Mam na imię Gracjan. Mam już 22 lata i jestem studentem II roku studiów o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Jest to bardzo ciekawy kierunku, dlatego wiążę z nim swoją przyszłość. W tym roku byłem na poligonie, gdzie zobaczyłem jak wygląda praca w wojsku. Mimo wielu trudności i wysiłku fizycznego bardzo mi się tam podobało i myślę, że to jest dobry kierunek na moją przyszłość. W wolnym czasie uwielbiam grać w gry komputerowe oraz spotykać się z przyjaciółmi. Jednym z moich marzeń jest otrzymanie czarnej bluzy z kapturem. Mikołaju dziękuję Ci, że pamiętasz o nas. Życzę Ci równie udanych świąt, spełnienia marzeń i dużo zdrowia.
509
Sylwia
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Sylwia i mam 17 lat. Uczęszczam do Szkoły Branżowej o kierunku fryzjer. Z tym zawodem wiążę swoją dalszą przyszłość. Interesuję się tańcem, podróżowaniem, czytaniem książek, słuchaniem muzyki oraz rapowaniem. Dodatkowo interesuję się fotografią. Jestem również maniaczką seriali dla nastolatków oraz seriali romantycznych. Moim małym marzeniem jest abym na święta dostała duży głośnik bezprzewodowy blutooth radio bass sd. Na pewno taki prezent sprawiłby mi dużo radości. Drogi święty Mikołaju życzę Ci dużo zdrówka a także spełnienia wszystkich marzeń, żebyś zawsze był uśmiechnięty i szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego. PS. Pozdrów renifery, one są bardzo biedne tak się męczą ciągnąc za sobą sanie z wielkim workiem.
510
Łukasz
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Witam Święty Mikołaju! Mam na imię Łukasz i mam 16 lat. Chodzę do I klasy Szkoły Branżowej. Uczę się obsługi kas fiskalnych, żeby w przyszłości zostać handlowcem, ekspedientem. Jestem dobry z matematyki, więc szkoła nie stanowi dla mnie większych trudności. W kręgu moich zainteresowań znajduje się sport, przede wszystkim piłka nożna. Czas wolny lubię też spędzać mniej aktywnie grając w gry komputerowe. Dlatego moim marzeniem jest otrzymać pod choinką prezent, w którym się znajdą słuchawki gamingowe onikuma K10LED . Bardzo Ci dziękuję za spełnienie mojego marzenia. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
511
Andrzej
34
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mój kochany Mikołaju z Laponii bardzo chciałbym dostać od Ciebie okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi zausznikami lustrzanymi soczewkami, Dziękuje za prezent. Pozdrowienia również dla Rudolfa i Śmiałka Andrzej
512
Kacper
28
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Uczę się dobrze. Chodzę do II klasy o specjalności mechanik samochodowy. Od niedawna interesuję się grami komputerowymi. Uwielbiam święta Bożego Narodzenia, dlatego nie mogę się ich doczekać. Na święta chciałbym dostać podstawkę chłodzącą "TRACER JCESTORM !&" oraz zestaw myszkę i klawiaturę GRACZ GAMEZON STIR USB" Ten rok był trudny dla nas wszystkich, pewnie także dla Ciebie (liczne wojny, pandemia, strajki), ale mam nadzieję że wszyscy chociaż ten jeden dzień w roku zapomnimy o trudnościach i będziemy bardzo szczęśliwy. Ty także. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
513
Wiktor
28
Wiek: 13
gwiazdkowy
Święty Mikołaju! Mam na imię Wiktor i mam 13 lat. Chodzę do klasy 7. Uczę się przeciętnie, ale zawsze otrzymuję promocję. Interesuję się Social Mediami grami. Do moich zainteresowań należy również gotowanie. Jestem trochę łasuchem, więc chętnie też piekę różne ciasta i babeczki, szczególnie te świąteczne z różnymi bakaliami. W wolnym czasie lubię przebywać na świeżym powietrzu z kolegami. Rozmawiać. W przyszłości chciałbym zostać fotografem lub informatykiem. W tym roku chciałbym Cię prosić Św. Mikołaju o kierownicę do laptopa lub zestaw mysz i klawiatura Gamezone Stir USB 2w1. Z góry bardzo dziękuję za prezent. Wszystkiego dobrego życzy Wiktor.
516
Mateusz
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju. Mam na imię Mateusz i mam 17 lat. Chodzę do Technikum o kierunku Transport kolejowy. Jak typowy nastolatek lubię słuchać muzyki oraz czytać japońskie powieści graficzne-mangi. Mam ich już całkiem dużo, chociaż kilku brakuje. Chętnie do nich wracam po kilka razy, dlatego chciałbym Cię Mikołaju prosić o jakąś mangę, której mi brakuje: Manga Naruto tom 63 "Świat ze snu", tom65 "Hashirama i Madsa", tom 68 "Wpływ", tom 69 "Początek Karmazynowej Wiosny". Życzę Ci Św.Mikołaju wszystkiego najlepszego, żeby ten nadchodzący Nowy Rok był dużo, dużo lepszy od 2020.
517
Patryk
34
Wiek: 20
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju jestem raczej aktywny i lubię jeździć rowerem dlatego chciałbym dostać na świąteczny prezent zestaw do odpowietrzania hamulców Shimono lub fajną bluzę na pewno się przydadzą. Pozdrawiam Cię Święty Mikołaju. Patryk
519
Sara
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju . Mam na imię Sara.mam 18 lat i chodzę do III klasy technikum logistycznego. Bardzo lubię czytać książki , szczególnie horrory i powieści kryminalne. W kręgu moich zainteresowań znajduję się również dobre kino. W wolnym czasie oprócz czytania książek i oglądania filmów chętnie rozwijam swoje umiejętności kulinarne. Moja pizza i rogaliki cieszą się wielkim powodzeniem i bardzo szybko znikają . Myślę , ze porostu są smaczne . Mikołaju marze o kosmetykach oraz jakiejś ciekawej powieści kryminalnej. Pozdrawiam. życze Ci Mikołaju dużo szczęścia i radości.
520
Jessica
13
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Jessica. Mam 18 lat. Chodzę do 2 klasy zawodowej o profilu hotelarza. Moim marzeniem jest zostać fryzjerką. Osiągam dobre wyniki w nauce. Muszę jeszcze popracować nad zachowaniem. W tym roku chciałabym dostać od Ciebie Święty Mikołaju SUSZARKĘ DO WŁOSÓW JONIZACJA DYFUZOR 2400W oraz KOLCZYKI Srebrne 925 KÓŁKA. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam. Jessica
521
Modesta
28
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Mam na imię Modesta. Mam 18 lat i chodzę do klasy III Technikum Hotelarskie. Bardzo lubię podróżować, więc uważam, że jest to idealny kierunek dla mnie. Trzeba również dbać o swoją prezencję oraz wygląd zewnętrzny, co też lubię robić. Moją pasją są również książki. Dużo czytam, przeważnie trillery psychologiczne oraz horrrory. W tym roku proszę Cię Mikołaju o zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz etui i szkło hartowane do telefonu Xiaomi Redmi Note 9. Życzę Ci Mikołaju Wesołych Świąt i przesyłam moc uścisków.
522
Daniel
34
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju chciałbym dostać pod choinkę Głośnik lub zegarek dziękuje za prezenty, w tym roku moje zachowanie uległo poprawie. Pozdrawiam Cię i dziękuję że zawsze o mnie pamiętasz Daniel
523
Natalia
28
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju. Mam na imię Natalia. Mam 17 lat i chodzę do klasy II Szkoły Branżowej o kierunku kucharz. Bardzo lubię oglądać filmy i słuchać muzyki. W wolnym czasie najchętniej czytam książki, szczególnie romanse, jak również piszę opowiadania. Marzę aby w przyszłości zostać pisarką i żeby moje książki były lubiane przez czytelników. Myślę, że dzięki książkom świat jest piękniejszy i możliwa jest romantyczna miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego Kochany Mikołaju proszę Cię o zestaw kosmetyków oraz książkę-romans. Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci spędzenia tego czasu w gronie rodzinnym oraz uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci.
525
Kacper
13
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Mam na imię Kacper, mam 15 lat. Podczas pobytu w MOW osiągam dobre wyniki w nauce, a także realizuję swoje zainteresowania tzn. łowię ryby, gram w piłkę siatkową, korzystam z Internetu. W okresie świąt rozdajesz prezenty Mikołaju, więc jeśli przypomnisz sobie o mnie to na pewno ADIDAS BLUZA CORE 18 CE9068 BAWEŁNA M sprawiłaby mi dużą radość. Kończę mój skromny list do Ciebie Mikołaju. Pozdrawiam i liczę że się kiedyś z Tobą zobaczę. Kacper
527
Kacper
34
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mikołaju, Mikołaju Siwą brodę masz. Jak ciebie w brodę pocałuję, Ty mi prezent dasz? Bardzo bym Cię prosił o bluza dresowa męska Joker legion samobójców rozmiar M lub Słuchawki Dziękuję i Pozdrawiam :-))))
529
Klaudia
13
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Klaudia, mam 16 lat. Chodzę do 2 klasy zawodowej o profilu hotelarza. W wolnym czasie lubię recytować wiersze i czytać książki. Oprócz tego bardzo lubię się malować. Moją pasją jest jazda konna i pieczenie ciast. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz grać w gry internetowe. Mam jedną wadę - jestem spóźnialska. W tym roku moim marzeniem jest otrzymać ELEGANCKĄ BLUZKĘ oraz Etui kruger matz move 8 (wzór jednorożca lub pieska). Z góry dziękuję i pozdrawiam.
531
Tomasz
13
Wiek: 17
gwiazdkowy
Witam. Mam na imię Tomek, mam 17 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych. Moje największe zainteresowanie to pasja do samochodów. Uwielbiam je. Moją ulubioną marką jest Mercedes-AMG. Poza tym lubię również słuchać muzyki, grać na konsoli i spotykać się z przyjaciółmi. Dużo jeżdżę na rowerze. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. W przyszłości chciałabym zostać mechatronikiem. Bardzo chciałbym otrzymać: B.O.R czapkę zimową logo zielony lub oryginalną baterię alcatel TliB5AF OT-5035 1800mAh lub kabel magnetyczny 3W1 Ładowarka USB C Iphone Micro. Pozdrawiam. Tomek
533
Waldek
13
Wiek: 19
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Na imię mam Waldek i uczęszczam już trzeci rok do Zespołu Szkół Branżowych na profilu cukiernika. Mam 19 lat. Interesuję się muzyką a dokładniej kolekcjonuje płyty CD. Już trochę ich mam, głównie z gatunku Disco Polo. Poza muzyką interesuję się sportem, lubię obejrzeć dobry mecz piłki nożnej czy siatkówki i nie tylko. W ciągu roku starałem się zbytnio nie rozrabiać. Mikołaju, chciałbym bardzo dostać od ciebie Płytę Ken Laszlo Best of... 1990-1995(LP) Winyl. Myślę że swoim dobrym zachowaniem w pełni na to zasłużyłem. Pozdrawiam. Waldek
534
Dorota
33
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju fajnie że można do cIebie pisać. Mam na imię Dorota, mam 15 lat, mam wiele zainteresowań między innymi: bieganie, słuchanie muzyki :) Chciałabym prosić o czarną bluzę dresową. Dziękuję Dorota Ps. Byłam w tym roku średnio grzeczna ale cały czas nad tym pracuję.
535
Ula
33
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju mam na imię Ula, mam 16 lat, uczę się w Technikum Gastronomicznym, dlatego w tym roku chciałabym dostać blender kielichowy do koktajli. Bardzo dziękuję, I pozdrawiam Ula. Jestem naprawdę grzeczna :-)))
536
Bartek
33
Wiek: 14
gwiazdkowy
Cześć Mikołaju! Mam na imię Bartek, mam 14 lat, interesuję się sportem, oraz komputerami, chciałbym prosić o słuchawki nauszne, bardzo dziękuję! Bartek
537
DARIA
4
Wiek: 17
gwiazdkowy
Święty Mikołaju, mam na imię Daria, mam 17 lat, chodzę do klasy o profilu wojskowym. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i oglądać filmy. Interesuję się wizażem, sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. W tym roku byłam bardzo grzeczna, uczynna i dobrze się uczyłam. Wiem, że nagradzasz grzeczne dzieci prezentami, więc bardzo Cię proszę o kosmetyki do makijażu, które umożliwią mi spełnianie swojej pasji. Będę bardzo szczęśliwa jeśli sprawisz mi taką radość. Pozdrawiam. Daria
538
Mateusz
33
Wiek: 17
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju! Mam na imię Mateusz I chodzę do II klasy Liceum. W tym roku z powodu pandemii będziesz miał trudniej, ale wierzę że na pewno uda CI się do nas dotrzeć I spełnić nasze marzenia. Chciałbym Cię prosić na początku o dobre, spokojne I radosne Święta Bożego narodzenia dla wszystkich. Chciałbym Ciebie również prosić o bluzę czarną rozm. S. Swoje sanie możesz zaparkować u nas przed Domem Do zobaczenia!
539
Piotrek
33
Wiek: 19
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju nazywam się Piotrek mam 19 lat, kończę naukę w zawodzie Technik Mechanik, interesuję się budową oraz obsługą różnych maszyn I urządzeń. Lubię również dobrą muzykę I film. Chciałbym dostać fajną golarkę elektryczną :-) Pozdrawiam Piotrek.
540
Patryk
33
Wiek: 16
gwiazdkowy
Mikołaju nazywam się Patryk, interesuję się sportem oraz informatyką, Cały rok byłem bardzo grzeczny, dlatego wierzę że mnie odwiedzisz, chciałbym dostać dres sportowy. Patryk.
541
KACPER
4
Wiek: 16
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam 16 lat, chodzę do II klasy. Bardzo lubię spędzać czas ze znajomymi, grać na komputerze. Interesuję się informatyką i fotografią. Cały rok bardzo się starałem aby zasłużyć na prezent od Ciebie i myślę, że mi się to udało. Moim marzeniem jest dostać od Ciebie białą bluzę z motywem kwiatowym. Serdecznie Cię pozdrawiam. Kacper
542
Patryk
33
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam na imię Patryk, interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną. Lubię również modnie się ubierać dlatego chciałbym dostać Kapelusz Adicolor Adidas lub jakieś fajne dresy. Już dzisiaj bardzo Ci dziękuję. Pozdrawiam Patryk.
543
Maksymilian
33
Wiek: 11
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju! Z tej strony Maks, mam 11 lat lubię się uczyć I jestem bardzo grzeczny, Dlatego myślę że nie zapomnisz o mnie w tym roku, chciałbym dostać Autko zdalnie sterowane Lamborghini! Już dzisiaj ci dziękuję I życzę Wesołych Swiąt. Maks
544
MAŁGOSIA
4
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Małgosia, mam 16 lat, chodzę do 1 klasy zawodowej, w przyszłości będę sprzedawcą. Bardzo się staram być dobrą uczennicą i grzeczną dziewczynką, jednak nie zawsze mi to wychodzi, mimo wszystko myślę, że zasłużyłam na drobny prezent i bardzo chciałabym dostać głośnik JBL. Pozdrawiam Cię serdecznie. Małgosia
546
JULIA
4
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Julia, mam 11 lat. Bardzo lubię słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać. Śpiewam w zespole w szkole. W tym roku byłam bardzo grzeczna i mimo trudności starałam się bardzo dobrze uczyć. Bardzo bym chciała dostać głośnik JBL GO2 czerwony i myszkę Defender Cyber MB-560 L czarną. Mam nadzieję, że będziesz mnie odwiedzać w każde święta. Julia
547
Agata
4
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Agata, mam 14 lat i chodzę do klasy VIII. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółkami. w wolnych chwilach tańczę, śpiewam i czasami rysuję. Bardzo lubię eksperymentować z makijażem a zwłaszcza uwielbiam stylizację paznokci. Jeżeli to możliwe to bardzo bym chciała dostać od Ciebie zestaw do stylizacji paznokci, lakiery, szablony, formy do przedłużania, naklejki wodne itp.. Pozdrawiam serdecznie Agata
548
Aneta
4
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Aneta i chodzę do klasy I zawodowej. Bardzo lubię grać na komputerze, słuchać muzyki i tańczyć, lubię też gotować i piec ciasta. Ostatnio piekłam nawet tort na swoje urodziny. Bardzo bym chciała dostać od Ciebie głośnik JBL koloru czarnego. Będę bardzo, bardzo zadowolona z takiego prezentu. Pozdrawiam Cię gorąco i życzę wesołych świąt. Aneta
549
Emilia
4
Wiek: 20
gwiazdkowy
Mam na imię Emilia, mam 20 lat. Bardzo lubię sport, jeżdżę na nartach, biegam, pływam, biorę udział w olimpiadach specjalnych i zdobywam bardzo dużo medali. Bardzo bym chciała dostać od Ciebie biżuterię. Pozdrawiam Emilia
550
Damian
4
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, nazywam się Damian i mam 16 lat, chodzę do 7 klasy SOSW i bardzo lubię swoją szkołę. W tym roku byłem grzeczny i chciałbym żeby tak zostało. Marzę by dostać od Ciebie klocki Lego lub myszkę i słuchawki. Pozdrawiam Cię gorąco. Damian
551
Patryk
4
Wiek: 22
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Patryk i mam 22 lata, chodzę do klasy II przysposabiającej do zawodu. Bardzo lubię słuchać muzyki i uwielbiam jeździć rowerem. Cały rok bardzo się starałem by zasłużyć na upominek od Ciebie. Bardzo bym chciał dostać słuchawki i piłkę do siatkówki. Pozdrawiam Cię i życzę wesołych świąt. Patryk
552
Dawid
4
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Dawid, mam 11 lat, lubię jeździć na rowerze, bardzo bym chciał dostać spodnie dresowe i bluzę z fajnym nadrukiem, bardzo bym chciał fajnie wyglądać. Byłbym bardzo szczęśliwy. Pozdrawiam Cię Dawid
553
Grzegorz
4
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mikołaju, mam na imię Grzegorz i chodzę do I klasy zaw SOSW. Bardzo lubię prace przy samochodzie w warsztacie i prace remontowo-budowlane. Po zajęciach lubię słuchać muzyki. Przez cały rok pracowałem na to by otrzymać od Ciebie prezent. Pragnąłbym otrzymać od Ciebie maszynkę do strzyżenia włosów. Będę bardzo szczęśliwy z takiego prezentu. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę wesołych świąt. Grzegorz
554
Darek
4
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Darek, mam 13 lat i chodzę do klasy VI. Bardzo lubię spędzać czas na dworze ze znajomymi, lubię jeździć na rowerze i łowić ryby. Staram się być bardzo grzeczny i chyba mi to nieźle wychodzi. Chciałbym dostać od Ciebie spodnie joggery białe ozone g- 11131. Pozdrawiam serdecznie Darek
555
Justyna
4
Wiek: 7
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Justyna i chodzę do I klasy, bardzo lubię szkołę i swoją panią ale na razie uczymy się w domu przez komputer, lubię tańczyć i rysować, chciałabym dostać od Ciebie pidżamę kigurumi stitch i klocki lego. Byłabym bardzo szczęśliwa z takiego prezentu. Pozdrawiam mocno Justyna
558
Natalia
4
Wiek: 20
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Natalia, chodzę do szkoły policealnej o profilu opiekun medyczny. W wolnym czasie słucham muzyki, uprawiam aerobik i tworzę stylizacje makijażowe. Pragnęłabym otrzymać od Ciebie kosmetyki i przyrządy do makijażu, pozwoliłyby mi one nadal rozwijać swoje zainteresowania. Życzę Ci Mikołaju wesołych i pogodnych świąt i dziękuję za wszystkie prezenty dla dzieci na całym świecie. Natalia
559
Klaudia
4
Wiek: 14
gwiazdkowy
Witaj Święty Mikołaju, mam na imię Klaudia, mam 14 lat i chodzę do VIII klasy, już niedługo muszę wybrać nową szkołę i myślę, że to będzie technikum logistyczne z innowacją wojskową, bo bardzo mi się podoba mundur. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i dlatego bardzo, ale to bardzo chciałabym dostać głośnik JBL GO2. Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłych świąt. Klaudia
560
Kinga
4
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mikołaju mam na imię Kinga i mam 17 lat, chodzę do SOSW. Bardzo lubię modnie się ubierać, malować i upodabniać do moich idolek z telewizji. Bardzo bym chciała dostać od Ciebie kosmetyki, obiecuję że nie będę się malować do szkoły, tylko po lekcjach i w weekendy. Pozdrawiam gorąco. Kinga
561
Kacper
4
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mikołaju, mam na imię Kacper, mam 9 lat i chodzę do klasy III, uczę się bardzo dobrze i jestem bardzo grzeczny, lubię słuchać muzyki, latem dużo jeżdżę na rowerze i bawię się z kolegami. Marzę by dostać od Ciebie głośnik ze słuchawkami, mógłbym słuchać muzyki razem z innymi lub też sam na słuchawkach, żeby nikomu nie przeszkadzać. Pozdrawiam Kacper.
563
Filip
4
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju mam 11 lat i mam na imię Filip. Lubię słuchać muzyki, grać na komputerze, jeździć rowerem i na desce. Moim marzeniem jest dostać słuchawki sportowe JBL , mógłbym słuchać muzyki nikomu nie przeszkadzając, pomocne byłyby także podczas nauki zdalnej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Filip
564
Piotr
4
Wiek: 11
gwiazdkowy
Witaj Mikołaju, mam na imię Piotr i mam 11 lat. Uczę się prawie dobrze i jestem prawie grzeczny. Uwielbiam jeździć na rowerze, biegać, grać w piłkę. podczas jazdy na rowerze często słońce świeci mi prosto w oczy, dlatego też marzę o czarnej czapce z daszkiem Nike, bardzo bym też się cieszył z kosmetyków. Pozdrawiam Cię i obiecuję, że będę starał się jeszcze bardziej Piotr
565
Sara
4
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam na imię Sara, chodzę do VII klasy. Bardzo lubię spędzać czas z rówieśnikami, jeździmy razem na rowerach lub rolkach. Bardzo lubię fotografować oraz słuchać muzyki. Z zaoszczędzonych pieniędzy kupiłam sobie aparat fotograficzny a od Ciebie bardzo chciałabym dostać taśmę ledową oraz głośnik, będę najszczęśliwszą osobą na świecie dzięki takiemu prezentowi. Byłam w tym roku baaaardzo grzeczna i zamierzam taka nadal być. Pozdrawiam, Sara
566
Magda Małgosia
4
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam 14 lat i bardzo staram się być grzeczna, nawet czasem mi to wychodzi. Mieszkam tu od niedawna ale mam już kilka koleżanek w swoim wieku i dobrze się tu czuję, chodzę do VIII klasy, interesuję się sportem a moim marzeniem jest mieć głośnik xtreme bluetooth, ponieważ bardzo by mi się przydał podczas treningów. Pozdrawiam Cię serdecznie MM
567
Weronika
4
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Weronika, mam 12 lat i chodze do klasy 7 szkoły podstawowej. W wolnym czasie bardzo lubie słuchać głośnej muzyki, bo wtedy jestem wyluzowana. Cały rok Swięty Mikołaju starałam się być grzeczna i nikomu nie dokuczałam. Więc jeżeli to możliwe, to chciałabym dostać od Ciebie głośnik JBL. Obiecuję, że nadal będę sie wzorowo zachowywać, tak by co roku zasłużyć na prezent. Pozdrawiam cieplutko. Weronika
568
Wiktoria
4
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam 13 lat, interesuje się szkicowaniem i charakteryzacją twarzy. Przez cały rok, tak jak obiecywałam, byłam bardzo grzeczna, pomagałam w pracach domowych i miałam dobre relacje z rówieśnikami, mam nadzieję że to docenisz i spełnisz moje marzenie. Pragnę otrzymać pastelową fioletową fiszkę i białe soczewki do charakteryzacji twarzy, z góry serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam. Wiktoria
569
Kuba
4
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam na imię Kuba, mam 13 lat i bardzo lubię sport a zwłaszcza jazdę na desce. Jest to równocześnie moje marzenie żeby otrzymać deskorolkę klasyczną. Przez cały rok dobrze się uczyłem, pomagałem innym i starałem się z całych sił by zasłużyć na prezent, mam nadzieję, że spełnisz moje marzenie. Pozdrawiam. Kuba
570
Kamil
4
Wiek: 14
gwiazdkowy
Kochany Mikołaju, mam 14 lat i chodze do klasy VII. Bardzo lubię spędzać czas słuchając muzyki i grać na laptopie. Mikołaju cały rok byłem grzeczny i pracowałem na to aby otrzymać od Ciebie prezent. Moim marzeniem jest otrzymać zegarek męski, będę najszczęśliwszym chłopcem na świecie dzięki takiemu prezentowi.. Pozdrawiam Kamil
572
Przemek
4
Wiek: 12
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju, mam 12 lat i chodze do VII klasy. Bardzo lubię przebierać się za różne postaci. Starałem się być grzeczny jak mogłem, chociaż nieraz mi nie wychodziło. Chciałbym dostać od Ciebie maskę grozy Horror świecącą i lampkę led nocną świąteczną. Bardzo bym się ucieszył z takiego prezentu a w przyszłym roku będę grzeczniejszy. Pozdrawiam Przemek
573
Jagoda
35
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Mam na imię Jagoda i mam 15 lat. Chodzę do II klasy technikum o profilu handlowym. W placówce jestem od dwóch lat. W wolnym czasie bardzo lubię słuchać muzyki oraz pomagać przy gotowaniu. Lubię też spotykać się ze znajomymi. W tym roku bardzo chciałabym dostać pędzle do makijażu albo koc oraz etui na telefon. Do tej pory otrzymywałam od Ciebie prezenty, z których jestem bardzo zadowolona i za nie wszystkie bardzo Ci dziękuje. Już teraz chce Ci podziękować za to, co otrzymam w tym roku. Chcę żebyś wiedział drogi Mikołaju, że ucieszę się z każdego podarunku otrzymanego od Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że jesteś zdrowy i żaden wirus nie przeszkodzi Ci w dotarciu do tych, którzy czekają na Ciebie w tym roku. Jagoda
574
Emilia
35
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Na początku tego listu chciałabym Ci podziękować za Twoją pamięć o mnie i za każdy dar, jaki od Ciebie otrzymałam. Nazywam się Emilia. Mam 15 lat. W placówce jestem 2 lata. Chodzę do pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Interesuję się muzyką, grą na gitarze i keyboardzie oraz czytaniem książek o panowaniu Sulejmana II i dotyczących filmu ,,Wspaniałe Stulecie”. Wiem, że ten rok był ciężki dla wszystkich z powodu pandemii, ale mam nadzieję, że u Ciebie, Drogi Mikołaju, wszystko jest dobrze. Chciałabym Cię prosić, Kochany Mikołaju, o zestaw torebek albo oczyszczacz do twarzy lub szczoteczkę soniczną do twarzy oraz cotton balls. Wiem lże jesteś bardzo zapracowany, więc jeśli nie jesteś w stanie obdarzyć mnie prezentem, który opisałam to będę wdzięczna za każdy podarunek od Ciebie. Pozdrawiam Trzymaj się dobrze! Emilia
575
Angelika
35
Wiek: 13
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju Nazywam się Angelika, mam 13 lat, uczęszcza do 7 klasy szkoły podstawowej. W placówce jestem półtora roku. Interesuję się muzyką, a jednym z moich ulubionych wokalistów jest Ed Sheeran. Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane od Ciebie prezenty. W tym roku starałam się być grzeczna. W tym roku chciałabym Cię prosić o torebkę LUB soniczną szczoteczkę do masażu twarzy ALBO zegarek z zestawem bransoletek, Bardzo dziękuję za wszystkie prezenty, mam nadzieję, że znalezienie ich nie sprawi Tobie trudności. Będę wdzięczna za każdy otrzymany prezent. Pozdrawiam Serdecznie i życzę Wesołych Świąt! Angelika
576
Wiktoria
35
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju ! Nazywam się Wiktoria i mam 17 lat. Chodzę do klasy 1 Zawodowe – Przysposabiającej do pracy w zawodzie cukiernika. Bardzo podoba mi się ten kierunek ponieważ lubię piec ciasta. W wolnym czasie często tańczę , śpiewam i słucham muzyki. Mam nadzieję , że odwiedzisz mnie w tym roku. Starałam się być grzeczna. W marcu 2021 roku kończę 18 lat i planuje zamieszkać ze swoją rodziną. Aby się usamodzielnić będę potrzebować kilku rzeczy przydatnych w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego bardzo chciałabym cię prosić o żelazko. Marzę również o bluzie „one day”. Będę bardzo wdzięczna za każdą rzecz jaką otrzymam. Życzę Ci Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam, Wiktoria
577
Zuzia
35
Wiek: 13
gwiazdkowy
Kochany św. Mikołaju pozdrawiam Cię mocno i Cię ściskam. Mam na imię Zuzia. Bardzo się cieszę, że pamiętasz o mnie. W tym roku starałam się być grzeczna i radosna. Bardzo, bym Cię chciała prosić Cię o czytnik kart SD /adapter USB LUB słuchawki. Bardzo lubię słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać. Lubię nosić ładne kolczyki i bransoletki. Św. Mikołaju życzę Ci dużo zdrowia i dziękuje Ci już za wszystko co od Ciebie otrzymam.
578
Karolina
35
Wiek: 17
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju! Mam na imię Karolina i mam 17 lat. Uczęszczam do pierwszej technikum o zawodzie fryzjer. Na początku chciałabym Ci podziękować za pamięć i wszystkie już otrzymane od Ciebie prezenty, które nadal mi służą. Interesuje się fryzjerstwem i kosmetologią. Lubię bawić się włosami i robić różne fryzury oraz makijaże sobie i koleżanką. Jeśli mogę Cię prosić Drogi Święty Mikołaju to marzę o tym, aby otrzymać kuferek na kosmetyki LUB pędzle do makijażu. Ten rok jest rokiem ciężkim dla wszystkich przez istniejącą pandemie, więc jak nie będziesz wstanie obdarzyć, mnie tymi prezentami to będę szczęśliwa jak po prostu Cię zobaczę. Mam nadzieję, że ty Kochany Mikołaju dobrze się czujesz i zobaczymy się tak jak co roku bez żadnych przeszkód. Karolina
579
Wiktoria
35
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju ! Mam na imię Wiktoria. Mam 16 lat i chodzę do 2 klasy liceum o profilu promedycznym. W placówce jestem od ponad roku. Jest mi tu dobrze i czuję się bezpiecznie. W wolnym czasie bardzo lubię gotować oraz słuchać muzyki i robić zdjęcia różnego typu. Chętnie też spotykam się ze swoimi przyjaciółmi. W tym roku chciałabym dostać od Ciebie torebkę i etui na telefon. Dziękuję Ci za prezenty, które otrzymałam od Ciebie w tamtym roku oraz już dziś dziękuję Ci za to, co otrzymam w tym roku. Chcę żebyś wiedział Drogi Mikołaju, że docenię każdy podarunek od Ciebie. Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że żaden wirus nie powstrzyma Cię od dotarcia do wszystkich, którzy na Ciebie czekają w tym roku. Życzę Ci wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Wiktoria
581
Wiktoria
35
Wiek: 16
gwiazdkowy
Kochany święty Mikołaju Mam na imię Wiktoria , mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy liceum . Z całego serca dziękuję Ci za prezenty które przynosiłeś mi do tej pory . W tym roku na Święta Bożego Narodzenia chciałabym dostać zestaw torebek ALBO oczyszczacz parowy do twarzy LUB szczoteczkę soniczną do twarzy oraz zestaw bransoletek. Z góry dziękuję za prezenty i obiecuję że w przyszłym roku będę grzeczniejsza . Mam nadzieję że Święty Mikołaj jest zdrowy i dobrze się miewa .
583
Klaudia
35
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju Nazywam się Klaudia mam 17 lat. Lubię rysować, pisać i słuchać muzyki. Bardzo lubię grupę „BTS” i bardzo szanuję ich ciężką prace. W tym roku byłam w miarę grzeczna. Życzę ci miłego dnia! W tym roku nie mam żadnych pomysłach o tym co chciałabym dostać. Ale mam jakiś pomysłów o tym co chciałabym dostać: czarną mp3 lub książki, które lubię czytać. Bardzo dziękuję. Klaudia
584
Wiktoria
35
Wiek: 18
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju ! Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić w tym trudnym czasie spowodowanym koronawirusem. Zapewne siedzisz teraz wygodnie w fotelu i czytasz mój list. Byłam pewna, że w tym roku nie będziesz mnie mógł obdarować żadnym prezentem przez nałożone na nas wszystkich obostrzenia. Zapomniałam jednak o tym, że posiadasz magiczną moc i żadna przeszkoda nie jest dla Ciebie czymś niemożliwym. Mam na imię Wiktoria, mam 18 lat. Na co dzień uczęszczam do III klasy technikum o kierunku organizacja reklamy. Interesuje się muzyką, swój wolny czas wykorzystuje na spotkania ze znajomymi, grę w siatkówkę, podróżowanie oraz wieczorne oglądanie filmów lub seriali. Zanim poproszę Cię o jakikolwiek prezent, chcę Ci podziękować za pamięć i prezenty ubiegłoroczne, które pomogą mi w samodzielnym życiu po opuszczeniu placówki. W tym roku Drogi Mikołaju chcę Cię poprosić o sportową saszetkę listonoszkę ALBO zestaw pędzli do makijażu. Wraz z moim listem przesyłam Ci dużo siły, zdrowia i wytrwałości na ten trudny czas. PS : Jeśli będziesz w pobliżu Miejsca Piastowego serdecznie zapraszam na szklankę gorącej czekolady.
585
Paulina
35
Wiek: 23
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju Mam na imię Paulina, mam 23 lata. Chodzę do klasy 3 Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Zawodzie „Kucharz”. Bardzo lubię słuchać muzyki. W przyszłym roku chciałabym się usamodzielnić. Na co dzień staram się być grzeczna. Chciałabym Cię prosić o sportową bluzę F4. Będę wdzięczna za każdy otrzymany prezent. Życzę Ci Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Pozdrawiam, Paulina
587
Tomasz
36
Wiek: 19
gwiazdkowy
Mam na imię Tomasz, jestem uczniem szkoły średniej, jestem super grzeczny, świetnie się uczę. lubię bardzo pomagać innym, jestem taki ,, domowy psycholog”. Interesuję się sportem przede wszystkim piłką nożną, nowościami komputerowymi. Drogi Mikołaju chciałbym od Ciebie dostać kamera sportowa wodoodporna
588
Natalia
36
Wiek: 20
gwiazdkowy
Mam na imię Natalka, uczę się w szkole policealnej , jestem dobra uczennicą. Swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, to moja pasja. Chciałabym od Ciebie dostać: Zegarek Smart wetch
589
Stanisław
36
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mam na imię Staś, jestem uczniem szkoły podstawowej, mam 13 lat, uczę się całkiem znośnie, ale jestem chłopakiem co lubi figlować, może czasami aż za bardzo. Więc już wszystko wiesz co się z tym wiąże, częste kłopoty no i konsekwencje. Lubię być też pomocny innym, jestem uczynny. Interesuje się sportem przede wszystkim piłką nożną. W tym roku chciałbym dostać od Ciebie: Głośnik bezprzewodowy bluetooth boombox lub przenośny Gamepad Pad kontroler po PC wibracje USB
590
Łukasz
36
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Łukasz, mam 15 lat, jestem uczniem szkoły średniej, uczę się dobrze, staram się zachowywać przyzwoicie, moja pasją jest sport przede wszystkim piłka nożna i komputery. Chciałbym od Ciebie dostać w tym roku: Głośnik przenośny JBL GO 2 Czerwony LUB Bezprzewodowe słuchawki BTi7S z powerbankiem K
591
Karolina
36
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Karolina, mam lat 12, chodzę do szkoły mistrzostwa sportowego. Moją pasją jest akrobatyka, gimnastyka artystyczna, taniec, muzyka. Zaczęłam się interesować wizażem, kosmetologią. Może czasem aż za bardzo się tym interesuję, testuję na sobie niektóre rzeczy z czego moi opiekunowie są czasami niezadowoleni. Jestem trochę, trochę grzeczna, jeśli ktoś mi zajdzie za skórę mogę być nieznośna. Taka już jestem, trochę kapryśna, nieznośna ale i grzeczna, miła, uczynna. I gdzie tu znaleźć złoty środek. Może ty wiesz co powinnam zrobić? Ale do rzeczy, przecież jesteś św. Mikołajem i masz moc. Chciałabym od ciebie dostać pędzle do makijażu zestaw pędzelki profesjonalne Gumki do włosów
592
Daniel
36
Wiek: 13
gwiazdkowy
Mam na imię Daniel, mam 13 lat, jestem uczniem szkoły podstawowej, interesuję się przede wszystkim nowościami komputerowymi, jestem ,,komputerowcem”, w tym roku byłem dosyć grzeczny. Chciałbym od Ciebie dostać: Mikrofon biurkowy i kierunkowy
593
Marek
36
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Marek, mam 17 lat, jestem miłym ,,rozrabiaką”. Chciałbym od Ciebie dostać : dresy rozmiar L
594
Krzysztof
36
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Krzysztof, mam 17 lat, jestem uczniem szkoły średniej, uczę się dobrze, cały rok pracowałem na prezent od Ciebie, starałem się być grzeczny, jak nie wychodziło to starałem się załagodzić sprawę, jestem ,,uparciuchem”, lubię stawiać na swoim. To czasami mi utrudnia życie. Jak byłem młodszy moja pasją były warcaby, teraz jestem troichę gadżeciarzem teleinformatycznym, ale takim praktycznym. Chciałbym od Ciebie dostać: Wodoodporna taśma LED RGB 5m Zasilacz pilot taśma dwustronna
595
Karolina
36
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Karolina, mam 15 lat, jestem uczennicą szkoły średniej, staram się być grzeczna. Chciałabym dostać od Ciebie dostać; Taśma LEDSMD 3528 5m zestaw wodoodporna RGB pilot Gumka frotka do włośów zestaw Scrunchies WELUR20szt Masażer do czyszczenia twarzy szczoteczka soniczna Taśma LEDSMD 3528 5m zestaw wodoodporna RGB p
596
Krzysztof
36
Wiek: 15
gwiazdkowy
Mam na imię Krzysztof, mam 15 lat, uczę się dobrze, w tym roku byłem grzeczny, Lubię pomagać innym, sam wychodzę z inicjatywą. Lubię wykonywać prace w kuchni, pomagać naszej Pani Grażynce, która przygotowuje dla nas pyszności i dba o to aby nam niczego nie brakowało. Może w przyszłości będę kucharzem? Interesuję się również sportem, grami komputerowymi i nagrywaniem na YouTube. Chciałbym od Ciebie Mikołaju otrzymać: kamera sportowa wodoodporna FULL HD + Akcesoria Podkładka po klawiaturę na myszkę Mikrofon Pojemnościowy przewodowy biurkowy statyw
597
Paweł
36
Wiek: 18
gwiazdkowy
Mam na imię Paweł, jestem uczniem szkoły średniej, jestem miłym chłopakiem. Mogę się pochwalić, że w tym roku osiągnąłem mój pierwszy sukces na drodze do uzyskania prawo jazdy tzn. zdałem egzamin wewnętrzny, przygotowuję się do części praktycznej. Interesuję się sportem, jestem bramkarzem w naszej lokalnej drużynie. Mam też smykałkę do fryzjerstwa, chętnie ścinam innych, wszyscy mówią, że jestem w tym dobry. Chciałbym w tym roku dostać od Ciebie Nike Pro Compression Short 657XL 188cm Select taśma do getrów ochraniaczy niebieska
598
Weronika
36
Wiek: 17
gwiazdkowy
Mam na imię Weronika, mam 17 lat, jestem uczennicą szkoły średniej, w tym roku byłam bardzo grzeczna, chciałbym od Ciebie dostać Mała torba ADIDAS Kosmetyki
600
Sandra
37
Wiek: 11
gwiazdkowy
Nazywam się Sandra. Mam 11 lat, chodzę do IV klasy. Bardzo lubię puzzle, układam obrazki nawet z 1000 elementów. Marzę o nowych puzzlach "Konie". Chciałabym otrzymać też biały t-shirt firmy adidas. Pozdrawiam
602
Weronika
37
Wiek: 9
gwiazdkowy
Mam na imię Weronika, chodzę do III klasy. Lubię układać klocki Lego, chciałabym je dostać. Kocham Mikołaja.
603
Karolina
37
Wiek: 17
gwiazdkowy
Na samym początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Mam na imię Karolina, mam 17 lat. Chodzę do I klasy zawodowej na kierunku gastronomicznym. Bardzo polubiłam ten zawód. W tym roku chciałabym dostać rolki . Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do przeczytania mojego listu. Pozdrawiam serdecznie.
605
Kacper
36
Wiek: 11
gwiazdkowy
Mam na imię Kacper, mam 11 lat, jestem uczniem szkoły podstawowej, jestem fanem motoryzacji, kolekcjonuję samochodziki metalowe – modele, jestem zabawny, bardzo lubię żartować, byłem bardzo grzeczny. Chciałbym dostać od Ciebie: Głośnik bezprzewodowy bluetoot przenośny LUB Zestaw mysz gamingowa podkład
606
Emilia
37
Wiek: 16
gwiazdkowy
Na początku mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Mam na imię Emilia, mam 16 lat. Kształcę się w kierunku gastronomicznym, natomiast bardziej interesuję się makijażem. W tym roku chciałabym dostać zestaw kosmetyków do makijażu. Gorąco Cię pozdrawiam.
607
Marzena
37
Wiek: 22
gwiazdkowy
Nazywam się Marzena, mam 22 lata. Na początku mojego pisania, a Twojego czytania, chciałabym Cię gorąco pozdrowić. Święta zbliżają się małymi kroczkami, więc chciałabym od Ciebie dostać zestaw garnków, aby zapach gotowych potraw doszedł do Ciebie szybciutko i abyś o nas nie zapomniał. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z prezentem. Z niecierpliwością czekam na Twoje przybycie. Z pozdrowieniami.
609
Beata
37
Wiek: 20
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Na początku mojego listu chciałabym Cię gorąco pozdrowić. Zbliżają się Święta, a ja już nie umiem doczekać się Twojej wizyty. Najbardziej chciałabym dostać: Kuferek kosmetyczny/ walizka 3D na kosmetyki LUB lampĘ i pędzle, zestaw pędzli 20 sztuk do makijażu, Mam nadzieję, że bez problemu uda się spełnić moje marzenie. Czekam na Ciebie z niecierpliwością.
610
Natalia
30
Wiek: 11
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Natalia mam prawie 12 lata, lubię słuchać muzyki. Moim marzeniem jest głośnik do słuchania muzyki lub zegarek smart band w kolorze czarnym. Pozdrawiam Natalia
611
Justyna
37
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Słyszałam, że mnie odwiedzisz w tym roku, dlatego chciałabym dostać od Ciebie: prostownicę do włosów z regulacją temp. . Z niecierpliwością czekam na Twoje przybycie. Pozdrawiam gorąco.
612
Bartłomiej
36
Wiek: 12
gwiazdkowy
Mam na imię Bartłomiej, mam 12 lat, jestem uczniem szkoły podstawowej, w wolnych chwilach lubię grać na xbox, playstation. Chciałbym dostać od Ciebie Głośnik LUB Zestaw mysz gamingowa podkładka
613
Igor
30
Wiek: 9
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Igor mam 9 lat. Lubie spędzać czas na dworze z kolegami. Moim marzeniem jest smartwach czarny, żeby wiedzieć która jest godzina. Lub etui na telefon Huawei Y5 Pozdrawiam Igor
614
Mateusz
37
Wiek: 22
gwiazdkowy
Nazywam się Mateusz, jestem na III roku studiów o kierunku Finanse i rachunkowość. Interesuję się tenisem ziemnym, gdy jest ciepło, ze znajomymi idziemy na pobliski orlik, by pograć na korcie. W przyszłym roku planuję opuścić placówkę, a co za tym idzie, rozpocząć nowy etap swojego życia, który na pewno nie będzie łatwy. Jako, że byłem bardzo grzeczny w tym roku, chciałbym prosić Cię o bluzę z zamkiem w rozmiarze M. Dziękuję CI za poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych Świąt.
615
Sylwia
37
Wiek: 20
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju. Mam na imię Sylwia, mam 20 lat. Piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że już nie długo mnie odwiedzisz. Mam marzenie, aby dostać głośnik bezprzewodowy bluetooth fm, oraz bardzo chciałabym dostać czajnik elektryczny. Serdecznie i ciepło Ciebie pozdrawiam.
616
Sandra
37
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Sandra i mam 18 lat. Interesuję się malarstwem, moda a także lubię figurki postaci z gier. Moim marzeniem jest, by dostać figurkę Funko BP Witcher Wiedźmin Yennefer. Pozdrawiam gorąco.
617
Roksana
37
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Roksana i mam 14 lat. Interesuję się makijażem i tańcem. Bardzo marzę o słuchawkach bezprzewodowych dousznych i palecie cieni do powiek. Pozdrawiam i życzę miłych Świąt.
618
Dominika
30
Wiek: 17
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Dominika mam 17 lat . Lubie spędzać czas na świeżym powietrzu od ciebie drogi Mikołaju chciałabym dostać głośnik przenośny JBL lub kosmetyki. Pozdrawiam Dominika
619
Dawid
30
Wiek: 10
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Dawid mam 10 lat. Bardzo lubię słuchać muzyki i grać w gry komputerowe. Moim marzeniem na święta są słuchawki bezprzewodowe albo bluza dresowa marki adidas. Pozdrawiam Dawid
620
Kacper
30
Wiek: 15
gwiazdkowy
Kochany Święty Mikołaju! Nazywam się Kacper mam 15 lat, Jako prezent chciałbym dostać głośnik albo zestaw kosmetyków dla mężczyzn ( perfumy, dezodorant) lub fajną koszulkę firmy ADIDAS. Pozdrawiam Kacper
621
Magdalena
30
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Magda mam 15 lat moim marzeniem jest otrzymanie pod choinkę różowej bluzy z kapturem z napisem "MOPSIARA" lub długie skarpetki z mopsem. Pozdrawiam Magda
623
Anna
30
Wiek: 14
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Proszę o kosmetyki do makijażu (podkład, korektor odcień 01) lub skarpetki TOMMY HILFINGER białe.rozmiar 36-38. Pozdrawiam Ania
625
Krystian
30
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Święty Mikołaju! Nazywam się Krystian mam 18 lat. Interesuję się grami komputerowymi oraz piłką nożna. Chciałbym otrzymać pod choinkę monilny kontroler *PUB MOBILE LEGENDS 2 sztuki, Tiggery R1R2 L1L2 do telefonu COD MOBILE PUBG sztuk 2. Pozdrawiam Krystian
627
Dawid
30
Wiek: 15
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Dawid mam 15 lat. Interesują się grami komputerowymi oraz piłką nożną. Od mikołaja chciałbym dostać wypasioną myszkę do laptopa lub koszulki firmowe NIKE lub Adidas. Pozdrawiam Dawid
628
Damian
30
Wiek: 18
gwiazdkowy
Drogi Mikołaju! Nazywam się Damian mam 18 lat i moją pasją jest informatyka. Pod choinką chciałbym znaleźć dysk przenośny (duża pojemność) lub power bank. Pozdrawiam Damina


 

Zbiórka

Cegiełka dla One Day

Mimo że mamy COVID chcemy działać ! Pomóż nam w tym trudnym momencie, oragnizujemy ONE DAY 

czyli coroczną akcje z prezentami oraz ONE DAY online. A już w styczniu ponownie rusza projekt USAMODZIELNIENI! 
Wpłać swoją cegiełkę. Każda darowizna jest dla nas bardzo ważna 

166,00 zł (0,66%) (pozostało 24 dni)

Wpłać cegiełkę

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
© 2020 OneDay, Wszelkie prawa zastrzeżone.