20 zł 10000 zł

WYJAZD SAMODZIELNI W TERENIE !

Czwartek, 23 grudzień 2021

USAMODZIELNIENI W TERENIE - WYJAZD PILOTAŻOWY !

W Kaczym Bagnie spotkało się 16 stu podopiecznych z całej Polski aby bliżej poznać siebie !

W dorosłym życiu naszymi wyborami, pewnością siebie kieruje nie tylko wiedza szkolna, ale też nasze doświadczenia. Poprzez nasz program młodzież miała  szansę zdobyć bagaż doświadczeń pozaszkolnych i pozaplacówkowych  umiejętności miękkich, która będzie im pomocna w dalszym rozwoju. Rozwijamy w młodzieży kompetencje kluczowe takie jak: umiejętność podejmowania inicjatywy, zdolności organizacyjne, wiara w siebie, praca nad emocjami,komunikacja.

 Uczestnictwo w warsztatach 2 dniowych stacjonarnych daje możliwości uczestnictwa w wyjeździe finansowanym w całości przez Fundację.

Wyjazdy dedykowany był  najbardziej zaangażowanym  podopiecznym, liderom, osobom najbardziej aktywnym  w innych projektach fundajcii,  które wracając do swoich społeczności, do swoich domów dziecka i będą inspirowały innych podopiecznych, beda zarażały wartościami, które przekazujemy na naszych wyjazdach.

Podczas urnusu  pracowaliśmy nad  na nauką nowych wzorców myślowych, poprawą samooceny, wiary w marzenia i w bezpieczną dorosłość.

W 2022 chcielibyśmy zorganizować 4 wyjazdy i zaprosić w sumie ok 60 podopiecznych.

Każda destynacja niesie za sobą inne atrakcje oraz zajęcia. Łączy je jednak praca nad SAMOPOZNANIEM, poprawą poczucia własnej wartości.

Dodatkowo organizowane są  zajęcia sportowe oraz promocja zdrowego odżywiania. Jest to idealne połączenie czasu dla ciała i ducha, które zdecydowanie pomaga nawiązać kontakt ze sobą i utrzymać równowagę wewnętrzną.

Bardzo wierzymy w efekt tych spotkań i ogromne korzyści dla uczestników 

Film i zdjęcia z wyjazdu mówią same za siebie a opinie o wyjazdach są zgodne :

“Ten wyjazd zmienił moje życie “ 

FILM POD LINKIEM : https://www.youtube.com/watch?v=gcXrN6hSZXk&t=52
 

Terminy wyjazdów planowanych na rok 2022 

 

 

OBEJRZYJ FILM Z WYJAZDU : 

https://www.youtube.com/watch?v=gcXrN6hSZXk

 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram