20 zł 10000 zł

SAMSUNG dla One Day !

Poniedziałek, 09 październik 2017

Uczestniczki biegu  Samsung Irena Women's Run oraz Firma SAMSUNG, która była głównym organizatorem wybrała naszą fundację One Day ! 


5PLN Z KAŻDEGO PAKIETU STARTOEGO TRAFIŁO NA NASZE KONTO 

Fundacja za przekazaną kwotę kupi kursy dla młodzieży przygotowujące do dorosłego życia, podjęcia pracy w wybranym zawodzie - poprzez kursy, szkolenia, zdobycie prawa jazdy czy naukę języków obcych. ( kursy zostaną opublikowane w Tabelce Marzeń Oneday 2017 ) 

Samsung Irena Women’s Run ! 
Patronką biegu była sama Irena Szewińska – legenda i ikona polskiego sportu. Jest to niezwykle ciepła osoba, która powiedziała naszej Fundacji kilka miłych słów ze sceny! 

Trasa biegu była wyznaczona przez przepiękne miejsca Warszawy. Między innymi obejmowała ona Łazienki Królewskie i Park Agrykola.  Wydarzenie było zorganizowane dla szerzenia dobroczynności w społeczeństwie.

Uczestniczki wspomogły nasze cele  - bardzo im za to dziękujemy ! 

W imieniu naszym oraz Rady Fundacji One Day bardzo dziękujemy MyFitspirations by Kamila Szczawinska, która przyszła na bieg z dziećmi ! Jesteśmy przeogromnie wdzięczni wspaniałej osobie, którą jest Grażyna Wolszczak. Dojechała do nas aż z Gdańska (!), by wręczyć z nami podziękowania na scenie oraz odebrać czek 

To bardzo miłe uczucie - szczególnie, że uczestniczki przywitały nas z niezwykłą energią! 

Jeszcze raz dziękujemy! 

  • Pani Magdalenie Olborskiej z firmy SAMSUNG która wybrała naszą Fundację! 
  • Pani Irenie Szewińskiej za partonat dla tego wspaniałego wydarzenia 
  • WSZYSTKIM BIEGNĄCYM ZA CEGIEŁKI !!! 

Przyznam, że bardzo się wzruszyłam i dziękuję ! 

Monika Krzyżanowska 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram