20 zł 10000 zł

Renata Fijałkowska w Toruniu na konferencji na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w roli prelegentki konferencji pn. Rodzic na zastępstwo - miłość na zawsze,  której towarzyszyła Gala Rodzicielstwa Zastępczego.

Poniedziałek, 19 czerwiec 2023

13 czerwca Renata Fijałkowska członek rady fundacji One Day miała przyjemność gościć w Toruniu na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w roli prelegentki konferencji pn. Rodzic na zastępstwo - miłość na zawsze,  której towarzyszyła Gala Rodzicielstwa Zastępczego.

Mówiła o zdrowiu psychicznym młodzieży usamodzielniającej się na przykładzie działań i doświadczeń Fundacja One Day ❤️ 

Być w gronie tak znamienitych gości jak dr Aleksandra Piotrowska i w tak zaangażowanego zespołu Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu ??? 

Wydarzenie jest częścią kujawsko-pomorskich obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, w ramach których na przełomie maja i czerwca w całym regionie organizowane były spotkania, seminaria i pikniki z udziałem rodzin zastępczych, przedstawicieli samorządów oraz instytucji mających wpływ na rozwój i propagowanie rodzicielstwa zastępczego.

Konferencję uroczyście otworzył marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Pan Piotr Całbecki, który przekazał zgromadzonym rodzicom zastępczym serdeczne życzenia i gratulacje.

 

 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram