20 zł 10000 zł

MARY KAY DLA ONE DAY

Czwartek, 27 czerwiec 2019

 ZADBAJ O SWOJE DŁONIE

i weź udział w kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra”. Kąpiele w słonej wodzie, nadmierna ekspozycja na słońce, częste mycie rąk – to wszystko sprawia, że skóra dłoni jest wysuszona również w ciepłe miesiące. Dlatego nie rezygnuj z pielęgnacji tej partii ciała nawet wiosną i latem. Wybierz Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – bezzapachowy i zaangażuj się w kampanię „Dłonie pełne dobra”, wspierającą usamodzielniającą się młodzież z domów dziecka.

Problem suchej skóry dłoni dotyka Polki nie tylko zimą – temat ten wraca jak bumerang również w sezonie wiosennym i letnim. Wysokie temperatury i silne nasłonecznienie sprzyjają korzystaniu z kąpieli w morzu lub na pływalni miejskiej. Wyczekany gorący okres w roku zachęca także do… opalania. W tym czasie drogeryjne półki zaczynają się uginać od licznych kosmetyków przeznaczonych do ochrony przed promieniowaniem UV. A co ze skórą rąk? Na skutek aktywności podejmowanych w ciepłe dni dłonie stają się nieprzyjemnie suche
i szorstkie. Nie musisz jednak rezygnować ze słonecznych przyjemności – wystarczy, że będziesz pamiętać o ich regularnym nawilżaniu.

Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea, bezzapachowy – w trosce o dłonie
i równe szanse dla młodzieży

Sięgnij po odżywczy krem do rąk Mary Kay Satin Hands, dzięki któremu zapomnisz o przesuszonych dłoniach. Kosmetyk, wzbogacony o masło shea, błyskawicznie nawilża skórę, wygładza ją i sprawia, że wygląda na zdrowszą i odmłodzoną. Produkt wspiera zainicjowaną przez firmę Mary Kay kampanię społeczną „Dłonie pełne dobra”. Jeden dolar z każdego sprzedanego kremu zostanie przekazany podopiecznym Fundacji One Day. Wspólnie chcemy pomóc młodzieży wejść w nowe, dorosłe życie. Środki zebrane dzięki kampanii przeznaczymy na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka.

Jak zaangażować się w kampanię?

Akcja realizowana jest od 12 maja do 31 grudnia 2019 roku. Aby wesprzeć inicjatywę „Dłonie pełne dobra”, w podanym terminie dokonaj zakupu Odżywczego Kremu do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – bezzapachowego u konsultantki Mary Kay. Spraw, żeby o kampanii dowiedziało się jak najwięcej osób i opublikuj na Instagramie zdjęcie opatrzone hashtagiem #dloniepelnedobra.

Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – bezzapachowy:

  • Zawiera odżywcze masło shea
  • Zawiera olej z pestek moreli, posiadający w składzie kwas linolowy oraz witaminę A
  • Zawiera wyciąg z krokosza barwierskiego – naturalnego przeciwutleniacza, wyraźnie spowalniającego proces starzenia się skóry i neutralizującego działanie wolnych rodników, głęboko odżywiającego skórę, poprawiając jej jędrność
    i elastyczność
  • Błyskawicznie nawilża suchą, szorstką skórę dłoni
  • Skóra dłoni natychmiast staje się miękka i ukojona
  • Pojemność: 85 g
  • Sugerowana cena: 45 zł

 

Kontakt dla mediów: Anna Jośko
Multi Communications anna.josko@multipr.pl 664 119 951
 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram