20 zł 10000 zł

JESTEŚMY NOMINOWANI DO NAGRODY KRYSZTAŁKI ZWIERCIADŁA 2020

Czwartek, 14 maj 2020

Kryształek Zwierciadła przyznawany jest przez czytelników miesięcznika „Zwierciadło”. To właśnie oni – w drodze plebiscytu – głosują na bohaterów przecierających szlaki, nie bojących się wyzwań i mających na koncie pierwsze sukcesy. Nagroda wręczana jest od 2008 roku podczas uroczystej Gali Kryształowych Zwierciadeł.

 

 

 

 

 

Super stare archiwum - rok 2008 KLUB MASKA - zaczęłam pracę w tym miejscu aby zorganizować wigilię dla dzieciaków choć pracowałam na codzień w głowie świtał mi jeden cel ;) 
Na początek zapraszaliśmy różne fundacje , stowarzyszenia ( fundacja one day powstała w roku 2014 ) - To wtedy poczułam że to jest to co robić po prostu muszę, chce i kocham. 


To wtedy przyszły z pomocą takie osoby jak OFC Grażyna Wolszczak , Laura Łącz - Agencja Artystyczna "Laura" czy Lidia Popiel angażując się w pomoc oraz Michał Milowicz Oficjalnie z Szymonem Krzyżanowskim do których miejsce należało. 
Duży świat dla dziewczyny której ledwo starczało na wynajęty pokój. 
Gdy teraz dostaje maila że dostałam nominacje do nagrody - czuje lekkie zakłopotanie. 
Przecież robię to tylko dzięki pomocy innych więc to im należą się podziękowania. 
Rozwinęłam się wraz z akcją, dziękuje osobom które mnie ukształtowały - pokazały - zainspirowały. Bałam się ale dzięki nim zobaczyłam że nie ma granic! One są tylko w naszej głowie a w moim przypadku w braku poczucia własnej wartości. Dziś mam go już troszkę więcej ale to zasługa każdego dnia w moim życiu i codziennej pracy nad sobą i pokonywaniem własnych słabości. 

Jeśli macie ochotę na mnie zagłosować lub na innego nominowanego to zapraszam - jestem tym wyróżnieniem bardzo zaskoczona ale cieszę się . Największą nagrodę mam już od lat - robię to co kocham i to co zawsze było moim powołaniem, marzeniem i radością. 

przyjmuje nominację jak wszystko w życiu. Dziękuje zatem że znalazłam się w gronie ciekawych osób, a nominacja jest z samego magazynu Zwierciadło - który od lat przecież czytam ;)

Dziękuje WAM! Za to że byliście przy mnie i daliście mi siłę. 

https://zwierciadlo.pl/…/wystartowal-plebiscyt-krysztalki-z…

 

opis ze strony :

Monika Krzyżanowska

Aktywistka. Rocznik 1987. Założycielka Fundacji „One Day” wspierającej dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych i domów dziecka w całej Polsce. Monika jest pomysłodawczynią i organizatorką m.in. wielkiej akcji świątecznej, w ramach której każdy z nas może spełnić gwiazdkowe marzenia dzieciaków. Na co dzień One Day ułatwia podopiecznym start w dorosłe życie, organizując im testy, kursy i szkolenia zawodowe.
Nominowana za społecznikowskie zacięcie, wrażliwość i talent do aktywizowania innych.  Wyślij SMS pod numer 7255 o treści KZ.2.symbol nagrody.uzasadnienie wyboru kandydata.

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram