20 zł 10000 zł

Gwiazdka One Day powered by Konsorcjum Filantropijne

Sobota, 09 grudzień 2023

Czy już wiecie, że w tym roku nie ma "tabelki marzeń?!" I wcale nie chodzi o to, że gwiazdka w tym roku się nie odbędzie!!! laugh

 

 heart Już 15 grudnia podopieczni od 3 do 24 lat odwiedzą magiczny park rozrywki w Zatorze by poczuć, że w tym wyjątkowym czasie jakimi są święta, mogą liczyć na wsparcie - nasze i siebie nawzajem. heart 


 

 Dzięki wsparciu finansowemu Konsorcjum Filantropijnego, Omenaa Foundation za którą stoi Omenaa Mensah i współpracy z Parkiem Rozrywki Enegylandia mamy możliwość zaprosić ponad 1000 podopiecznych i ich opiekunów na magiczne wydarzenie GWIAZDKA ONE DAY POWERED BY KONSORCJUM FILANTROPIJNE! Bez cegiełek od prywatnych darczyńców jak to było od 2014 roku! ?

To koniec pięknej epoki, gdy tysiące osób z całej Polski słało do nas prezenty lub cegiełki na wyjazd znajdując w tabelce "swoje dziecko" któremu chce sprawić radość w te święta. Dla Fundacji brak tabelki i stresu czy wszystkie cegiełki znikną do dnia wyjazdu to największe marzenie, które po 9 latach się spełniło!

Co nie zmienia faktu że możecie nas wesprzeć na święta! ?

Tym razem pod linkiem zbieramy na DOMEK USAMODZIELNIENIA czynny cały rok:

https://www.oneday.com.pl/cegielka-na-domek-usamodzielnienia

Podczas tegorocznej gwiazdki, naszymi wolontariuszami jak co roku zostają podopieczni z projektu USAMODZIELNIENI, którzy otrzymują wsparcie i chcą dawać je dalej - pokazywać że pomoc ma sens i warto z niej korzystać.


Dzieciaki - wypatrujcie znajomego z jednej z Waszych placówek - Mikołaja ?

A na wejściu czerwonych bluz czyli jednych z WAS!

 

Organizator wydarzenia: Fundacja One Day

Współorganizator: Park Rozrywki Energylandia

Partner Charytatywny: Konsorcjum Filantropijne

Koordynatorem akcji po stronie Fundacji One Day jest Aleksandra Szymańska z ogromną pomocą Dagmary Robaczyńskiej.

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram