20 zł 10000 zł

Gwiazdka One Day 2022

Poniedziałek, 28 listopad 2022

Fundacja One Day zaprasza na 8 edycję akcji ONE DAY! 

‼️Nie dla wszystkich Święta są magicznym czasem. Dla podopiecznych domów dziecka i pieczy zastępczej to zazwyczaj najtrudniejsze dni w roku. ?

❤️Z całych sił pragną wtedy poczuć, że jest ktoś, kto o nich pamięta i że komuś na nich zależy. To dlatego Fundacja ONE DAY od ośmiu lat funduje im niezapomniany czas poprzez organizację akcji świątecznej.

❤️Gwiazdka One Day, jest Ogólnopolską inicjatywą na rzecz podopiecznych. To czasem jedyny w roku moment, jedyny taki dzień żeby poznać kogoś nowego, zdobyć nowe doświadczenie, nawiązać nowe relacje, a czasem przyjaźnie na całe życie. Podopieczni mają dzięki temu szansę na odrobinę zwykłej radości, której najbardziej brakuje w Święta bez bliskich.

❤️Nawet jeśli biologiczni rodzice nie mogą być blisko, Fundacja One Day pokazuje, że są osoby dla których dzieci i młodzież z domów dziecka są ważne. A Święta to ten czas, w którym tak naprawdę stajemy się jedną wielką rodziną.

❤️W tym roku blisko 800 wychowanków ‼️ pieczy zastępczej z 62 placówek z całej Polski w ramach świątecznego prezentu spędzi wyjątkowy czas w parku rozrywki EnergyLandia, ??? która jest współorganizatorem wydarzenia, fundując bilety i wyżywienie na terenie parku.

❤️Spotkanie świąteczne zaplanowano na 18 grudnia o godzinie 10.30, które poprowadzi Karolina Pisarek.

❤️Część placówek zdecydowała, że prezent chce odebrać 21 kwietnia i wówczas zorganizowana zostanie druga odsłona wydarzenia. Fundacja, tradycyjnie już, utworzyła Tabelkę Marzeń, w której można wybrać podopiecznego, któremu zasponsorujemy magiczną wycieczkę jako prezent na gwiazdkę.

❤️Zbierane środki przeznaczamy na transport, wszelkie przygotowania oraz wyżywienie w drodze.

W przygotowaniu Gwiazdki ONE DAY można pomóc Fundacji do 24 grudnia, dokładając własną cegiełkę na:

????( klik ) https://www.oneday.com.pl/tabelka-marzen

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE! :)

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram