20 zł 10000 zł

FINAŁ PROJEKTU DIGI STAR – PRACUJ W SIECI SAMODZIELNIE!

Czwartek, 22 lipiec 2021

FINAŁ PROJEKTU DIGI STAR – PRACUJ W SIECI SAMODZIELNIE!

 

 

 

Z ostatnim tygodniem czerwca ukończyliśmy nasz kwartalny kurs online DigiStar – Pracuj w sieci samodzielnie, w którym wzięli udział nasi podopieczni z całej Polski! Prawie 100-tka młodzieży, która ukończyła 16 rż i właśnie się Usamodzielnia, bądź przygotowuje się do tego etapu, poznała wszystkie tajniki i możliwości bezpiecznej pracy, a także poruszania się w sieci dzięki nieocenionemu organitorowi – firmie Capgemini.

 

Blisko 43 godz. zajęć szkoleniowych, 151,5 godz. lekcji j.angielskiego, w których brało 45 uczestników, tworzących 8 grup!

3 płaszczyzny rozwoju, z którymi każdego dnia obcuje nasza młodzież, której działania głównie skupiają się na tych online. Skupialiśmy się nie tylko na ich rozwoju zawodowym, ale także ich codziennym bezpieczeństwie.

 

Kurs spotkał się z niesmowitym odbiorem naszej młodzieży! Na naszych spotkaniach inspiracyjnych pojawili się przyjaciele naszej Fundacji: min. Ola Nowak, Mateusz Gessler czy Ewa Nowicka. Z ramienia Capgemini mieliśmy przyjemność Gościć tak szanowanych ekspertów jak m.in. Kasię Wolską, która prowadziła całą ścieżkę dot. rozwoju oraz Monikę Czaplicką, Tomka Cieślra, Magdę Katolik i Mateusza Ossowiskiego z Niebezpiecznik.pl, którzy szkolili naszą młodzież w płaszczyźnie IT, a na samo zakończenie programu dołączył Paweł Tkaczyk ze Storytelling.

 

Podczas całego projektu nasza młodzież miała także możliwość korzystania z lekcji języka angielskiego online, które odbywały się dzięki partnerstwie szkoły językowej Select. Ponad połowa uczestników wzięła udział w danych zajęciach i podniosła swój poziom, aż o 1 level!

 

23 uczestników, kursu DigiStar – pracuj w sieci samodzielnie, którzy wyróżniali się największą frekwencją oraz aktywnością i przygotowali projekty zakończeniowe, firma Capgemini z partnestwem RTV EURO AGD nagrodziła laptopami!

 

To był niesamowity czas! Słyszeć słowa młodzieży, jak nie mogą się doczekać się kolejnych zajęć i podziękowania za zdobytą wiedzę!

Pod koniec płynęły nam wszystkim łzy radości!

 

Dziękujemy z całego serca firmie Capgemini, organizatorowi bez którego dany projekt by nie powstał. Dziękujemy parterom – firmie RTV EURO AGD za pomoc w organizacji nagród, a także szkole językowej Select za przepowadzenie kursu języka angielskiego.

 

Dziękujemy w iminieniu naszym oraz wszystkich uczestników, od których do dziś zbieramy niesamowite podziękowania.

 

Monika Krzyżanowska

Prezes Fundacja One Day

 

Kinga Rylska

Fundraising Fundacja One Day

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram