20 zł 10000 zł

CSR upominki świąteczne inaczej - postaw na społeczną odpowiedzialność

Wtorek, 13 grudzień 2022

 

JAK ZROBIĆ SKUTECZNY CSR ? 

Oto jeden ze sposobów ! NASZ PARTNER CO ROKU PRZEZNACZA NAM DUŻĄ CEGIEŁKĘ ! Dziękujemy! Jak pisze Maja Nymka : " W Randstad Polska już trzy lata temu zrezygnowaliśmy z fizycznych upominków świątecznych dla naszych klientów, a pieniądze, które zwykle na nie przeznaczaliśmy, postanowiliśmy wykorzystać w bardziej odpowiedzialny sposób.

jak to działa?

W ramach upominku świątecznego nasi klienci dostają od nas wiadomość - w Waszym imieniu przekazujemy darowiznę na rzecz fundacji. Prezentujemy im również, jak przeznaczona darowizna została wykorzystana w poprzednim roku. Innymi słowy, przedstawiamy efekt, jaki dają przekazane pośrednio przez nich środki "

Ty też wdrażaj Działania CSR które mogą również pozytywnie wpływać na postrzeganie firmy pośród kandydatów oraz nowych pracowników.

Każdego roku na prezenty świąteczne dla swoich klientów i dostawców firmy wydają dziesiątki tysięcy złotych. Wszystko po to, aby budować relacje oraz pozytywny wizerunek marki. W przygotowanie upominków świątecznych wkładamy nie tylko środki finansowe, ale również zasoby ludzkie, ponieważ pracownicy niekiedy spędzają długie godziny, zastanawiając się nad tym, jaki podarunek sprawi największą radość oraz najbardziej zapadnie w pamięć obdarowanej osobie.

 

Co więcej, w dobie kryzysu klimatycznego, podczas wybierania upominków świątecznych nie należy myśleć tylko o wartości dodanej dla naszego klienta, ale również o wpływie naszych działań na otoczenie. Nie chcemy przecież popełnić ekologicznego faux pas przekazując prezent zapakowany w plastik bądź wątpliwej jakości sprzęt elektroniczny, który za kilka tygodni wyląduje na stercie elektroodpadów.

 

Co zatem zrobić, aby w gąszczu innych prezentów przysłanych przez niezliczonych klientów i dostawców nasz upominek się wyróżniał, powodował przyjemne skojarzenie z marką oraz na długo zapadał w pamięć? 

upominki świąteczne inaczej - postaw na społeczną odpowiedzialność

Przeczytaj cały artykuł i zainspiruj się ! 

KLIK ;) 

https://www.randstad.pl/blog-hr/kultura-organizacyjna/podaruj-pozytywne-emocje-prezenty-swiateczne-dla-partnerow-biznesowych/

 

BARDZO DZIĘKUJEMY !! 

 

Dołącz do Przyjaciół Fundacji One Day!
Facebook Instagram